Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Głuszyca

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Głuszyca - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Catering dietetyczny Głuszyca, a zdrowe odżywianie

Catering dietetyczny staje się w ostatnim czasie coraz bardziej modny. Jest tak nie bez powodu! Okazuje się, że dieta pudełkowa to nie tylko wygodna możliwość zaprzestania gotowania, ale i nowoczesna opcja utrzymania swojego zdrowia ana godnym poziomie! Jedzenie pudełkowe sprawdza się w roli dostarczania energii, utrzymania dobrej kondycji, odchudza, redukuje tkankę tłuszczową lub rozbudowuje masę mięśniową (zależy jaka dieta pudełkowa) lub stymuluje poprawę stanu zdrowia.

Jak dieta pudełkowa Głuszyca wpływa na zdrowie?

Zadaniem naszych specjalistów jest ustalenie jadłospisu w taki sposób, by dieta pudełkowa działała silnie pozytywnie na organizm. Tworzone przez naszą ekipę posiłki są zbilansowane, przygotowane tak, by zawierały węglowodany, białka, tłuszcze, błonnik, składniki mineralne i witaminy. Korzystamy ze zdrowych technologii przygotowywania posiłków takich jak gotowanie w wodzie, gotowanie na parze, duszenie, pieczenie w folii, grillowanie. Posiłki są zróżnicowane, dzięki czemu można łatwo uniknąć monotonii. Tania dieta pudełkowa w bardzo niebagatelny sposób wpływa zarówno na wygląd, jak i na zdrowie. Nie od dziś wiadomo, że "jesteśmy tym, co jemy".

Czy fit catering Głuszyca jest odpowiedni dla osoby chorej na cukrzycę lub Hashimoto?

Fit catering TimCatering jest idealnym rozwiązaniem dla osoby chorującej na cukrzycę typu II czy autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Posiadamy w ofercie warianty diety dla osób chorujących na te schorzenia. Dieta o niskim indeksie glikemicznym gwarantuje utrzymanie właściwej proporcji pomiędzy poziomem glukozy we krwi, a stężeniem wytwarzanej przez trzustkę insuliny. Poza tym jest gwarantem sytości, gdyż błonnik wypełnia żołądek i przekazuje mózgowi informację o przyjętym pokarmie - poziom leptyny (hormon głodu) spada. Dieta o niskim IG jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną zrzucić trochę nadprogramowych kilogramów.

Tani catering dietetyczny TimCatering stosuje także swoje specjalne wytyczne w projektowaniu diety dla osoby chorującej na Hashimoto. Należy tutaj zwrócić uwagę na to, że tarczyca lub jod, a więc należy go nieprzerwanie dostarczać, aby ją zachować w dobrym stanie. Konieczne jest natomiast, ograniczenie składników w diecie, które wykazują większe powinowactwo do receptorów dla jodu w tarczycy, blokując go. Z diety wyklucza się nabiał i gluten oraz dość restrykcyjnie ogranicza się spożywanie cukrów.

Catering pudełkowy posiada w składzie wszystkie składniki, których przyjmowanie jest czynnikiem przeświadczającym o dobrobycie Klienta.

Tani catering dietetyczny Głuszyca - czy posiłki będą dostarczane na czas?

Posiłki dostarczane będą dzień wcześniej w tych godzinach, w których będziecie mogli je odebrać. Posiłki zapakowane w higienicznych szczelnych opakowaniach zastaniecie pod drzwiami. Nasi kurierzy działają ekspresowo i odpowiedzialnie. Wiemy jak bardzo zależy Wam na diecie i liczymy się z tym, że pracujecie. Właśnie dlatego jesteśmy elastyczni. Jedzenie pudełkowe zawsze jest świeże i nie tylko dobrze smakuje, ale i wspaniale wygląda!

Czy tania dieta pudełkowa Głuszyca wykazuje pozytywne działanie na wszystkie układy?

Oczywiście, że tak! Wychodzimy z założenia, że podstawą diety jest nie szkodzić, lecz pomagać. Dyplomowani dietetycy tworzą jadłospis w sposób profesjonalny! Nie ma szans, by zaplanowana przez nas dieta pudełkowa komukolwiek zaszkodziła. Mamy natomiast, wiele doniesień ze strony zadowolonych klientów, którzy jednoznacznie twierdzą, że pomogliśmy im uporać się z odwiecznymi schorzeniami.

Co gwarantuje firma cateringowa Głuszyca?

  • Oszczędność czasu - zamiast stać przy garach miło spędzisz czas na spacerze, siłowni, z rodziną
  • Utrata zbędnych kilogramów - wystarczy, że będziesz spożywać dostarczane przez nas posiłki, a Twój nadmierny apetyt zostanie zahamowany.
  • Rozbudowa tkanki mięśniowej - wybierz dietę dla sportowców, a zyskasz dużo wartościowego białka w diecie, które wspomoże hipertrofię mięśni szkieletowych
  • Dobre samopoczucie - diety pudełkowe TimCatering zawierają wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Obecność w diecie odpowiednich aminokwasów i błonnika zapewnia organizmowi dostępność tryptofanu - jednego z kluczowych substratów serotoniny znanej jako "hormon szczęścia".
  • Wigor, siły witalne, chęć do działania, energia - firma cateringowa TimCatering dba o to, by w diecie nie zabrakło żelaza ani witamin z grupy B, których niedobór bardzo często występuje w stanie redukcji masy ciała. Dzięki temu, możliwe jest sprawne działanie układu krwiotwórczego, co rzutuje na samopoczucie i energię.

Inne miasta z tego samego województwa

Ocena
4.7/5