Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Szklarska Poręba

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Szklarska Poręba - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Planujesz zrzucić zbędne kilogramy? Catering dietetyczny Szklarska Poręba spieszy z pomocą!

Problem nadwagi, która skutecznie przeradza się w otyłość, dotyka coraz to większej liczby osób. Zbędne kilogramy pojawiają się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn i co gorsza, znacznie pogarszają jakość ich życia. Nie da się bowiem ukryć, że z każdym kolejnym kilogramem nasze ciało się zmienia i staje się mniej atrakcyjne. Pojawiają się rozstępy oraz cellulit, co obniża pewność siebie szczególnie w przypadku kobiet. Wobec tego wiele osób decyduje się na podjęcie walki z tkanką tłuszczową. Intensywne treningi fizyczne stają się codziennością. Niemnie jednak bez odpowiedniej diety, nasze wysiłki na siłownie mogą być mało efektywne, a waga będzie stała w miejscu. Jeśli więc chcemy pozbyć się nagromadzonego tłuszczyku, to TimCatering okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Dieta pudełkowa Szklarska Poręba od TimCatering- dopasuj kaloryczność swojej diety

Każdy z nas z pewnością słyszał o pojęciu jakim jest "zapotrzebowanie kaloryczne organizmu". Określa ono wartość kalorii, jaką nasz organizm musi dostać, by móc działać efektywnie i sprawnie. Analogicznie jeśli dostarczymy mu większą ilość kalorii, nie będzie on wstanie ich spalić, co poskutkuje przyrostem wagi. Z kolei jeśli dostarczmy tych kalorii odpowiednio mniej, wówczas za pomocą deficytu kalorycznego, doprowadzimy do spadku masy ciała. Catering dietetyczny TimCatering pozwoli więc nam na to, by idealnie dopasować kaloryczność diety do efektów, jakie chcemy osiągnąć. Fit catering oferuje kilkanaście różnorodnych zestawów posiłków, o zróżnicowanej zawartości kalorycznej. Panie zwykle decydują się na dietę 1200 kalorii, z kolei panowie na 1800 kalorii. W ten prosty sposób uda się nam wykreować deficyt kaloryczny, który w połączeniu z aktywnością fizyczną, doprowadzi do pożądanej utraty wagi.

Fit catering Szklarska Poręba od TimCatering pomoże kontrolować porcje posiłków

Często zdarza się, że nawet przygotowując zdrowe posiłki, nie zwracamy uwagi na to, jakie porcje sobie serwujemy. Wówczas zamiast założonej ilości np. 800 kalorii, spożywamy za jednym razem dwukrotność tej wartości. Odchudzanie to żmudny proces, a brak kontroli nad tym, jakie ilości posiłków spożywamy sprawi, że na efekty będziemy musieli dość długo poczekać. Jednak diety pudełkowe, oferowane przez TimCatering są świetnie zrównoważonym zestawem posiłków. Jedzenie pudełkowe, które otrzymamy każdego dnia nie przekroczy założonej pierwotnie kaloryczności diety. Nie oznacza to jednak, że przez cały dzień będziemy czuć się głodni! Firma cateringowa TimCatering doskonale wie jak zbilansować posiłki, by nie przekroczyły one limitu kalorii, a jednocześnie zapewniły nam uczucie sytości.

Tani catering dietetyczny Szklarska Poręba zadba o to, by nie było więcej wymówek

Dieta pudełkowa od TimCatering to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie są wstanie trzymać się postanowień dietetycznych. Dlaczego? Ten tani catering dietetyczny sprawi, że nie będziemy mieć już żadnych wymówek. Nie znajdziemy wytłumaczenia dla szybko skonsumowanej na mieście porcji frytek czy hamburgera. Wszystkie posiłki bowiem będą dostarczone nam pod drzwi z samego rana. Dzięki temu możemy idealnie rozplanować sobie posiłki na cały dzień, a jednocześnie wykluczyć konieczność jedzenia "na mieście". W ten sposób o wiele łatwiej będzie nam wytrwać w restrykcjach, jakie narzuci nam dieta, a w efekcie, szybciej osiągnąć zamierzone rezultaty.

Tania dieta pudełkowa Szklarska Poręba sprawi, że odchudzanie nie obciąży domowego budżetu

Dieta odchudzająca składa się jedynie ze zdrowych i świetnie zbilansowanych produktów. Nic więc dziwnego, że obawiamy się, iż taka radykalna zmiana nawyków żywieniowych w drastyczny sposób zmieni zasobność naszego portfela. Produkty oznaczone metką "eko" w marketach spożywczych, cenią się nie zwykle wysoko. Jednak tania dieta pudełkowa, która oferowana jest nam przez TimCatering pokazuje, że odchudzanie nie musi być drogie. Jedzenie pudełkowe to często o wiele tańsza i skuteczniejsza alternatywa dla samodzielnego, zdrowego gotowania. Catering pudełkowy TimCatering zadba więc nie tylko o naszą sylwetkę i jej wygląd, ale także o to, by pod koniec miesiąca zostało nam jeszcze trochę oszczędności.

Firma cateringowa Szklarska Poręba to firma, której można zaufać

Catering dietetyczny musi skutecznie zdobyć zaufanie swoich klientów. Bez niego, nie ma szans na owocną współpracę. Jednak catering dietetyczny TimCatering idealnie się z tego zadania wywiązuje. Przygotowane przez TimCatering posiłki zawsze są zgodne z wytycznymi klienta i jednocześnie z zasadami diety odchudzającej. Klienci nie muszą obawiać się, że któryś z posiłków będzie wątpliwej jakości, bądź zostaną do jego przygotowania wykorzystane produkty, których nie było w wytycznych. Pełne zaufanie do własnej diety pudełkowej sprawia, że odchudzanie z nią staje się jeszcze bardziej przyjemne, a także niezwykle efektywne. Gotowe posiłki dostarczane nam pod nasze drzwi zapewnią nam nie tylko odpowiednie substancje odżywcze, ale przede wszystkim kaloryczność, dopasowaną do potrzeb naszego organizmu. Z TimCatering odchudzanie nigdy nie było łatwiejsze!


Inne miasta z tego samego województwa

Ocena
4.7/5