Zapomnij o długim gotowaniu w kuchni, brudzeniu naczyń i robieniu zakupów. Dzisiaj możesz odżywiać się smacznie, zdrowo i szybko! Catering dietetyczny proponowany w miejscowości Oborniki Śląskie to świetne rozwiązanie, jeśli szukasz diety dopasowanej do Twoich potrzeb, w smacznym wydaniu. Nie musisz dłużej szukać często trudno dostępnych składników i przejmować się tym, czy oprócz zrobienia obiadu wystarczy Ci czasu na aktywność fizyczną. Wybierzemy za Ciebie najlepsze produkty, aby stworzyć smaczne dania, które zostaną doręczone prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Dieta pudełkowa jest wyborem dla każdego, kto musi przestrzegać rygorystycznych zasad diety i unikać niektórych składników spożywczych, na przykład laktozy. 

Catering dietetyczny jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia. Działamy na terenie miejscowości Oborniki Śląskie, dostarczając żywność klientom indywidualnym oraz firmom. Oferujemy takie rodzaje diety, jak: less gluten, sport, lactose free, vegan, vegetarian, junior oraz standard. Ostatnia z wymienionych cieszy się ogromną popularnością – menu przygotowywane zgodnie z rekomendacjami dietetyków oferuje 5 zróżnicowanych, pełnowartościowych posiłków. Dla osób zmuszonych do rezygnacji z laktozy oferujemy wariant Lactose Free – idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb organizmu. Proponujemy również dietę dedykowaną osobom zmuszonym do ograniczenia glutenu w codziennych posiłkach. Skupiamy się w niej na zamienieniu tego typu produktów na smaczne i zdrowe warianty bezglutenowe, takie jak ryż, kasza, amarantus. 

Dieta pudełkowa w miejscowości Oborniki Śląskie

Każdy posiłek przygotowywany w naszej kuchni to doskonały smak i aromat osiągnięty przez staranny dobór składników. Zespół najlepszych kucharzy gotuje z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu każde danie smakuje wyśmienicie. Dieta pudełkowa to potrawy serwowane w szczelnych opakowaniach, które przez długi czas pozwalają zachować ich świeżość. Dzięki temu zostaną dostarczone do Ciebie w idealnym stanie, zachowując swoje walory smakowe i aromat. Nasze menu tworzy szereg diet różniących się od siebie nie tylko stosowanymi produktami, ale również dzienną ilością kalorii. Jeśli unikasz składników zwierzęcych i stosujesz wyłącznie dietę roślinną, wariant Vegan będzie doskonałym wyborem. Proponujemy również jadłospis dla najmłodszych – dietę Junior bogatą w składniki odżywcze niezbędne dla zdrowego rozwoju pociechy, pozbawioną ostrych przypraw. Diety poszerzamy o nowe smaki i co najważniejsze – nieustannie pracujemy nad tym, aby było jeszcze smaczniej! Nie zwlekaj – zacznij jeść smacznie i zdrowo, zamawiając posiłki w TIM Catering!

Go top