Tim catering dietetyczny Chojnice

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Chojnice – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Chojnice - dlaczego warto z niego skorzystać?

W ostatnich latach niezwykle popularne stały się usługi cateringu dietetycznego. Żyjemy coraz szybciej, a doba zawsze trwa 24 godziny. Warto poświęcać mniej czasu na wykonywanie pewnych czynności, aby mieć więcej czasu dla siebie i bliskich. Dlatego coraz chętniej przechodzimy na dietę pudełkową. To świetna opcja zarówno dla osób zapracowanych, jak i tych, którym brakuje chęci i determinacji do trzymania się określonej diety.

Tania dieta pudełkowa Chojnice, która pozwala zadbać o zdrowie

Fit catering staje się coraz bardziej popularny i na pewno znajdziesz osoby w swojej rodzinie lub pośród znajomych, które stosują lub zamierzają stosować taki rodzaj diety. Korzystanie z niej coraz więcej osób, a tym samym cena i dostępność stają się coraz bardziej przystępne, a usługi cateringowe stają się niezwykle popularne nie tylko w dużych miastach, ale w całym kraju. Jednak catering pudełkowy ma wiele innych zalet.

Osobiście korzystając z usług firmy cateringowej od kilku miesięcy, udało mi się zaoszczędzić sporo czasu na zakupach i przygotowywaniu/gotowaniu posiłków. Dzięki dostawie pod same drzwi z łatwością jest się w stanie przygotować do spożycia gotowe produkty. Główną korzyścią dla wszystkich ludzi korzystających z cateringu jest wygoda.

Istotne jest, że wszystkie rodzaje diet są precyzyjnie dobrane pod względem składu przez ekspertów. Dodatkowo można dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb żywieniowych: różne alergie, styl życia, preferencje itp. Smaczne i dobrze zbilansowane posiłki są możliwe dzięki diecie pudełkowej, która pozwala na szeroki i różnorodny wybór dań. Oznacza to, że przy takiej diecie nikt szybko się nią nie znudzi i kolokwialnie mówiąc, nie przeje się nią, bo codziennie dostarczane są pyszne, rozmaite dania.

Fit catering Chojnice - jedna dieta, wiele zalet

Wsparcie przy chęci utraty wagi - żeby schudnąć, trzeba jeść. Wiele osób popełnia ten błąd i ogranicza swoją dietę, w rzeczywistości głodząc się, aby schudnąć. Dietetycy ostrzegają, żeby schudnąć, należy spożywać posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb organizmu. Catering dietetyczny może to wszystko zapewnić.

Oszczędność czasu - jedzenie pudełkowe to idealne rozwiązanie dla osób w pośpiechu, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków na cały dzień. Oszczędzaj czas na zakupach, gotowaniu i pakowaniu posiłków. Taka dieta oferuje do 5 posiłków i dostarczana jest w wybrane przez nas miejsce.

Nie ma potrzeby stania w kuchni godzinami - fit catering to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie potrafią lub nie chcą gotować. Dieta pudełkowa jest pełna różnych smaków, specjalnych rozwiązań i dań z całego świata. Kolejną zaletą jest to, że nie ma potrzeby zmywania naczyń po jedzeniu czy gotowaniu.

Zdrowe nawyki - potrawy w taniej diecie pudełkowej obejmują zdrowe i zbilansowane posiłki podzielone na odpowiednie porcje i ilości. Poprzez catering odkrywamy nowe smaki, jemy często, zwracamy uwagę na jakość składników i unikamy niezdrowych składników. Przy okazji uczymy się zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną z nami do końca życia.

Indywidualna dieta - w diecie pudełkowej można całkowicie ją do siebie dostosować - bez obawy jedzenia niewłaściwych składników lub pokarmów, na które jesteśmy uczuleni. Posiłki są również dostosowywane do potrzeb kalorycznych, które każdy z nas ma inne.

Firma cateringowa Chojnice - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Prawie każdy catering dietetyczny może być zdrowy, ale w rzeczywistości nie zawsze tak jest. Aby catering prezentował się jako prozdrowotny, musi być tworzony we współpracy z profesjonalnym dietetykiem. Jednak jego ingerencja w planowanie żywieniowe nie powinna ograniczać się do oszacowania kaloryczności poszczególnych porcji, powinna wpływać na dobór składników.

I tutaj płynnie przechodzimy do drugiego punktu, czyli ustalenia, czy dieta jest korzystna dla zdrowia. Zdrowa dieta pudełkowa oparta jest na żywności ekologicznej (najlepiej lokalnej polskiej), która tworzona jest z produktów bezpośrednio od rolników. Jest wartościowa, ponieważ nie zawiera żadnych konserwantów i zawiera wyłącznie witaminy i minerały pochodzące z natury.

Przygotowując posiłki w domu, mamy kontrolę nad tym, co, ile i jak często jemy każdego dnia. Wybierając catering dietetyczny, powinniśmy w pełni polegać na tym, co znajduje się w naszym pudełku i tym, co tam się znajduje. Bardzo ważny jest zatem wybór diety pod kątem naszych indywidualnych potrzeb.

Catering pudełkowy Chojnice - podsumowanie

Jedzenie pudełkowe ma zatem wiele zalet. Takie usługi cateringowe dają możliwość spróbowania wielu różnych produktów, które są łączone na wiele różnych sposobów. Dzięki różnorodności smaków kuchnia nie jest monotonna, a przekonuje jakością i dobrym smakiem. Diety pudełkowe są przede wszystkim bardzo wygodną i oszczędzającą czas formą żywienia - nie trzeba chodzić do supermarketu, robić zakupów i przygotowywać posiłków przez cały dzień. Catering dietetyczny zrobi to za nas i o wszystko zadba. Ogromnym plusem cateringu dietetycznego jest także to, że zaspokaja on nasze potrzeby kaloryczne, wspiera zdrowy styl życia i zapewnia składniki, których oczekujemy w naszej diecie.