Tani catering dietetyczny Sopot (woj. pomorskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Sopot – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Tani catering dietetyczny Sopot sposobem na przyjemną dietę

Zdecydowanie warto zwracać uwagę na różne czynniki, które mają bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy. Tych czynników będzie bardzo dużo. Bez wątpienia nadmierne kilogramy nie ułatwiają nam funkcjonowania w odniesieniu do aktywności fizycznej i nie tylko. Już nie mówiąc o negatywnym wpływie na to, jak sami siebie postrzegamy. Korzystając z cateringu dietetycznego można jednak rozwiązać wiele takich problemów i dostrzegać mnóstwo korzyści z tego wynikających.

Tania dieta pudełkowa Sopot – dlaczego jest ofertą dla każdego?

Są dwa główne czynniki mające wpływ na naszą aktualną wagę. Pierwszy z nich to oczywiście ilość aktywności fizycznej. Drugi natomiast to sposób odżywiania i to nie tylko w kontekście prawidłowego planowania czasu na posiłki. Liczy się nie tylko to kiedy jemy, ale przede wszystkim co. Catering dietetyczny będzie w związku z tym dobrym rozwiązaniem na przykład dla osób zapracowanych lub zajętych mnóstwem innych obowiązków domowych. Do tego przy okazji zamawiania można przekonać się o możliwości indywidualnego podejścia do kwestii wyboru dań. To bardzo ważne, ponieważ właśnie wtedy dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa i niskokaloryczna, ale przede wszystkim przyjemna dla spożywającego. Jest to o tyle istotne, że wtedy wytrwanie przez długi czas na takiej diecie to żaden problem. Fit catering przygotowują prawdziwi mistrzowie kuchni. Dla nich wyeliminowanie z konkretnego jadłospisu ułożonego wspólnie z klientem konkretnych składników wywołujących w jego organizmie na przykład reakcję alergiczną to żaden problem.

Fit catering Sopot – czy rzeczywiście jest smacznie?

Samo słowo fit słusznie odnosi się do tego, że w takich daniach pudełkowych będą stosowane przede wszystkim składniki uważane powszechnie za lekkie. Nie oznacza to jednak konieczności całkowitego wyeliminowania z diety pudełkowej na przykład różnych gatunków mięsa. Tani catering dietetyczny nie oznacza zatem zaraz konieczności przechodzenia na wegetarianizm. Ich zastosowanie będzie możliwe przede wszystkim ze względu na udział w przygotowywaniu czegoś takiego dietetyków. Są to ludzie, którzy potrafią nie tylko dobrze zbilansować konkretne dania pod względem wartości odżywczych, witamin i tak dalej. Współpracują z pozostałymi przedstawicielami firmy cateringowej po to, żeby wszystko było smaczne, zdrowe i estetyczne jednocześnie. Tania dieta pudełkowa może być urozmaicona na przykład poprzez różne sosy i inne interesujące dodatki. Jedzenie pudełkowe będzie zamawiającemu z wyprzedzeniem dostarczane w różnych wersjach. W praktyce chodzi na przykład o to, że catering pudełkowy może być przystosowany do spożywania na zimno lub do podgrzewania przez podany czas.

Firma cateringowa w Sopocie – dopracowana logistyka to podstawa

Wiedza o samej diecie pudełkowej choć jest w istocie bardzo ważna nie stanowi pełni tego zagadnienia. Przed skorzystaniem z usług firmy cateringowej warto wiedzieć o jeszcze kilku kwestiach. Dobra firma cateringowa oferuje różne gotowe menu. Do tego istnieje możliwość opracowania czegoś takiego indywidualnie lub w razie potrzeby z udziałem zespołu dietetyków. Zamawianie w firmie cateringowej to jednak coś więcej niż tylko właściwy wybór dań. W firmie cateringowej konieczne będą jeszcze informacje o na przykład adresie i terminach dostaw. To o tyle wygodne dla klienta, że wtedy diety pudełkowe mogą być dostarczane na przykład do jego miejsca pracy. Zwykle takie właśnie istotne dostawy odbywają się w wyjątkowo wczesnych godzinach porannych. Pora roku czy temperatura na zewnątrz nigdy nie będą miały negatywnego wpływu na stan tych wszystkich smakowitych posiłków. Wykorzystywane są wtedy specjalistyczne pojemniki, a niekiedy jeszcze nowoczesne pojazdy chłodnie, które sprawiają, że to wszystko łącznie z wykorzystywanymi na przykład do poszczególnych dań deserowych owocami zachowuje swoją świeżość i wartość odżywczą przez długi czas. Zaskakujące jest to, że pomimo wykorzystywania przez firmę cateringową tylko świeżych składników o bardzo dobrej jakości poszczególne dania wcale nie muszą być wyjątkowo drogie. Jest to jeden z korzystnych rezultatów działania takiego przedsiębiorstwa na dużą skalę.