Tani catering dietetyczny Wejherowo (woj. pomorskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Wejherowo – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Tani catering dietetyczny Wejherowo – poznaj 4 powody, dla których warto z niego korzystać.

Zbilansowana dieta jest podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia. Ważnym elementem codzienności jest więc przygotowywanie posiłków zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. W obecnych czasach, pęd życia często nie pozwala na kreatywne podejście do konstruowania posiłków. Praca, obowiązki lub po prostu chęć regeneracji mogą sprawić, że przygotowywanie jedzenia staje się „przykrą koniecznością”. W odpowiedzi na ten problem, w poniższym artykule przedstawiamy 4 powody, dla których warto wybierać diety pudełkowe.

Tania dieta pudełkowa Wejherowo pomoże Ci oszczędzić jednocześnie czas, pieniądze…i nie tylko!

W kontekście powszechnej wiedzy na temat tego, jak działa fit catering – część ludzi błędnie kojarzy go z dużym wydatkiem. Chcemy oszczędzić czas, ale zależy nam także na stabilności finansowej. Często wydaje nam się, że samodzielne gotowanie jest tańsze, jednak w przypadku wykupu pakietu posiłków na dłuższy okres, możemy liczyć na promocje, przez co ostatecznie cena okazuje się naprawdę okazjonalna. Warto pamiętać, że dobrze dostosowany do upodobań tani catering dietetyczny może sprawić, że ostatecznie unikniemy zbędnego marnowania pieniędzy na dodatkowe przekąski. Tania dieta pudełkowa nie musi być słaba jakościowo. Wiele firm stara się „wyciągać rękę” do klientów i wpływać na zwiększenie dostępności finansowej swoich usług. Najlepszym rozwiązaniem jest więc wypróbowanie diety na okresie próbnym i samodzielna ocena, czy stosunek jakości do ceny jest dla nas atrakcyjny. Jeśli mowa o marnowaniu pieniędzy, warto zaznaczyć, że kupując świadomie określoną liczbę pokarmu przygotowaną dla jednej osoby nie mamy także problemu przygotowywania nadmiernych ilości jedzenia. Przy korzystaniu z cateringu znika także element przeterminowanych składników w naszej lodówce, które trzeba byłoby wyrzucić. Dzięki korzystaniu z diety pudełkowej, unikniemy więc także marnowania żywności oraz wody.

Fit catering Wejherowo jako gwarancja dobrego smaku i różnorodności

Zamawiając catering dietetyczny, powierzasz swoje żywienie w ręce profesjonalistów. Osoby z doświadczeniem czuwają nad procesem przygotowania posiłków tak, by spełniły Twoje wymagania. Z korzysta wielu klientów, na pewno więc poza odpowiednią kalorycznością muszą być też one smaczne. Firmy dbające o jakość swoich usług nie pozwolą na zaoferowanie Ci dań niedoprawionych, nieświeżych lub po prostu niesmacznych. Możesz więc polegać na wiedzy i zdolnościach pracowników, ciesząc się dobrym smakiem i starannym dopracowaniem każdego posiłku.

Wielu z nas pewnie zna z doświadczenia rutynowe przygotowywanie posiłków, które są nam już znane. Szybkie dania, proste przepisy i powtarzające się składniki stają się w pewnym momencie codziennością. Jedzenie pudełkowe nie musi być nudne. Należy pamiętać, że firma cateringowa całość swoich zasobów przeznacza na planowanie zróżnicowanych posiłków, tak by były one kreatywne i smaczne. Otwierając się na korzystanie z takiej usługi, pozwolisz sobie na poznanie nowych smaków i ciekawych pomysłów na kompozycję dań. W cateringu TimCatering, możesz wybrać preferowany rodzaj diety, taki jak np. wegetariański, wegański, bez laktozy lub dostosowany do sportowców. Nie ograniczy to jednak kreatywności kucharzy, którzy codziennie przygotowują inne potrawy, chcąc uniknąć Twojego znudzenia.

Catering pudełkowy Wejherowo to po prostu pełnia wygody

Praca zdalna lub czas spędzany z bliskimi w domu, często sprawiają, że odrywamy się od istotnych dla nas kwestii, a skupiamy się na codziennych obowiązkach takich jak zakupy lub gotowanie. Jeśli zdecydujesz się na catering pudełkowy, możesz uwolnić się od dodatkowej czynności i przeznaczyć czas na rzeczy, które mają znaczenie. Przy korzystaniu z „pudełek” nie jest konieczne tak częste odwiedzanie sklepów i spędzanie czasu w kuchni. Dieta pudełkowa zostaje dostarczona przez kuriera wprost do mieszkania, co gwarantuje ogromną wygodę i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, w jakich godzinach pracujesz – dostawy odbywają się przede wszystkim w godzinach nocnych, więc masz gwarancję tego, że posiłek na kolejny dzień będzie o poranku już na Ciebie czekał. Warto także pamiętać, że dostarczenie posiłku do domu jest także pomocną opcją w przypadku choroby, lub niedyspozycyjności. Nie musisz planować każdego posiłku z osobna, ponieważ jednorazowo odbierasz zestaw wszystkich pięciu posiłków, który wystarczy na cały dzień.

Firma cateringowa Wejherowo dostosowuje dietę do Twoich wyborów

Jeśli chcesz czuć większą kontrolę nad posiłkami – w większości firm istnieje opcja wyboru posiłków z kilku propozycji. Bywa, że opcja ta jest dodatkowo płatna, natomiast pozwala na większą elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta. Poza rodzajem diety, możesz wybrać diety eliminujące konkretne składniki (bez glutenu, bez laktozy) lub diety przygotowane do różnorodnych schorzeń (np. Hashimoto, cukrzyca). Możesz wybrać wyliczoną dla Twojego organizmu kaloryczność, mając pewność, że posiłki zostaną dostosowane do Twojego zapotrzebowania. Dzięki temu uwolnisz się od żmudnego wyliczania kalorii i analitycznego podejścia do diety. Firma cateringowa TimCatering pozwala również na wybór okresu próbnego oraz eliminację dostaw w soboty lub niedziele. Przy firmie dającej Ci tak dużo elastyczności, możesz poczuć niezależność i zwiększyć szanse na swoją satysfakcję.