Tim catering dietetyczny Krosno

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Krosno – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.8/5

Tani catering dietetyczny Krosno: dlaczego warto korzystać?

W obecnych czasach coraz większą popularność zyskuje catering dietetyczny, który ma szereg zalet. Warto dowiedzieć się na jego temat nieco więcej, a także zapoznać się z głównymi zaletami korzystania z tego rozwiązania na co dzień.

Ile kosztuje tania dieta pudełkowa Krosno?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje tania dieta pudełkowa i czy jest to opłacalne rozwiązanie na co dzień. Catering dietetyczny najczęściej oferowany jest klientom w formie wykupu abonamentu na określony czas, który może być krótszy lub dłuższy. Jednak im jest on dłuższy, tym cena diety będzie niższa. Dlatego opłacalnym rozwiązaniem jest zamówienie cateringu dietetycznego od razu na dłuższy czas. Niektórym może się wydawać, że zakup diety pudełkowej to spore koszty. Jednak w obecnych czasach, w których ceny żywności w sklepach są dość wysokie, catering pudełkowy będzie atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim korzystanie z usług firmy cateringowej ogranicza wizyty w sklepach spożywczych, a nawet je znacząco eliminuje. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie zakupu dodatkowych produktów spożywczych, a tym samym spore oszczędności.

Fit catering Krosno z motywacją w zestawie

Wśród głównych zalet korzystania z cateringu dietetycznego można wskazać także dodatkową motywację. W obecnych czasach coraz większa liczba osób ma problemy z utrzymywaniem zdrowej oraz dobrze zbilansowanej diety, w której posiłki będą spożywane regularnie. Taki stan rzeczy może wynikać z różnych przyczyn, na przykład braku czasu na gotowanie. Bardzo często przyczyną problemów jest także spożywanie zbyt dużej ilości przekąsek pomiędzy posiłkami. Jedzenie pudełkowe w znaczący sposób eliminuje te trudności, a także daje człowiekowi dodatkową motywację. Z gotowych dań podanych pod drzwi łatwo się korzysta i są zawsze dostępne. Ograniczają także dodatkowe zachcianki żywieniowe i konieczność zakupów spożywczych. Dlatego diety pudełkowe doskonale sprawdzą się u każdego człowieka, zarówno dbającego o zdrowe odżywianie, jak i pragnącego zrzucić nadmiar kilogramów.

Catering dietetyczny Krosno jako oszczędność czasu

Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które umożliwi sporą oszczędność czasu każdemu klientowi, niezależnie od tego, jaki ma plan dnia, a także czym się zajmuje na co dzień. Codzienne przygotowywanie posiłków jest dość czasochłonne, zwłaszcza jeśli dba się o ich jakość oraz odpowiednią kaloryczność. Gotowanie może zająć nawet kilka godzin dziennie, w zależności od stopnia zaawansowania przygotowywanych potraw. Jedzenie pudełkowe jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mają czasu gotować lub z różnych przyczyn nie chcą tego robić. Codzienna dostawa gotowych dań gwarantuje jedzenie na cały dzień, ponieważ można je zabrać ze sobą wszędzie i nie martwić się o omijanie poszczególnych posiłków lub jedzenie nieodpowiednich produktów.

Firma cateringowa Krosno pod okiem dietetyka

Kolejną zaletą korzystania z diety pudełkowej jest oczywiście odpowiednie zbilansowanie posiłków. Firma cateringowa korzysta z usług specjalistów, którzy zajmują się opracowywaniem składów poszczególnych posiłków, dzięki czemu znajdują się w nich wszelkie niezbędne substancje odżywcze oraz mają właściwą zawartość kalorii. Dodatkowo podczas zamawiania diety klient ma do wyboru różne rodzaje diet o zróżnicowanej kaloryczności, które może dostosować ściśle do swoich potrzeb. Fit catering umożliwi również uzyskanie zakładanych efektów stosowanej na co dzień diety, co może być trudne podczas samodzielnego przygotowywania wszystkich posiłków oraz trudów z tym związanych.

Jedzenie pudełkowe Krosno podane na tacy

Tani catering dietetyczny to opcja dla każdego również pod względem komfortu stosowania diety na co dzień. Zamówienie cateringu dietetycznego jest niezwykle wygodne, ponieważ można je zrealizować w formie on-line i nie trzeba w tym celu nawet wychodzić z domu. Cały proces odbywa się w stu procentach zdalnie. Na stronie internetowej wybiera się preferowany rodzaj diety oraz jej kaloryczność, a następnie wskazuje się okres stosowania diety. Po zamówieniu diety wystarczy jedynie odbierać pudełka z jedzeniem spod drzwi i bez problemów można z nich korzystać na co dzień. Catering dietetyczny nie wiąże się z koniecznością wykonywania żadnych dodatkowych działań, które zajmują czas. Cały proces jest maksymalnie uproszczony.

Catering pudełkowy Krosno zamiast gotowania

Diety pudełkowe dla wielu osób stanowią fantastyczną alternatywę dla gotowania. Dlatego doskonale sprawdzą się wśród osób, które nie chcą lub z różnych przyczyn nie mogą gotować. Firma cateringowe oferuje swoim klientom potrawy w niezwykle zróżnicowanych wariantach, dzięki czemu na pewno każdy wybierze dla siebie coś odpowiedniego. Codziennie serwowane są inne dania, które prezentują nowe połączenia smaków, a także możliwość testowania nowych produktów. Dlatego catering dietetyczny jest tak ceniony za rozmaitość smaków oraz doświadczeń kulinarnych. Zazwyczaj podczas samodzielnego przygotowywania potraw gotuje się ciągle te same posiłki. Natomiast tania dieta pudełkowa włączy do codziennego jadłospisu również potrawy o innych smakach.