Tim catering dietetyczny Rokietnica

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Rokietnica – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.8/5

Catering dietetyczny Rokietnica jest drogi – prawda czy fałsz?

W dobie szalejącej inflacji dużo mówi się o oszczędzaniu. Analitycy straszą, że sytuacja gospodarcza Polski staje się coraz gorsza. Trudno w tej sytuacji nie ulec presji i nie zacząć ograniczać swoich comiesięcznych kosztów. Wielu osobom zdaje się, że takim bezsensownym wydatkiem jest catering dietetyczny w Rokietnicach. Okazuje się jednak, że wcale nie musi to być prawda – wręcz przeciwnie. Sprawdź, kiedy dieta pudełkowa będzie dla Ciebie bardziej opłacalna niż samodzielne gotowanie.

Dieta pudełkowa Rokietnica jest tańsza, niż myślisz

Wiele osób, oceniając opłacalność cateringu dietetycznego, zestawia koszty poniesione na zakupy spożywcze oraz cenę, jaką trzeba zapłacić za dietę pudełkową. Też tak robisz? To błąd! Wbrew pozorom samodzielne gotowanie kosztuje Cię dużo więcej, niż myślisz! To nie tylko koszt półproduktów, ale także wielu innych składowych. Aby zrobić zakupy spożywcze, potrzebujesz dojechać do supermarketu. To oznacza, że wydasz pieniądze na paliwo lub bilet na komunikację miejską. Zastanów się, ile razy w tygodniu pojawiasz się w sklepie. Raz? Dwa? Trzy? A może cztery? Każde takie wyjście Cię kosztuje. Przemyśl także, czy zawsze kupujesz tylko to, co niezbędne. A może jednak w Twoim koszyku ląduje nadprogramowy batonik, soczek lub chipsy? Jeśli tak, to stanowią one dla Ciebie kolejny koszt, o którym wcześniej prawdopodobnie nie myślałeś(-aś). Kolejna kwestia to przechowywanie produktów spożywczych tak, aby się nie zepsuły. Aby to zrobić, potrzebujesz odpowiednich opakowań, woreczków itp. To generuje kolejne koszty. Część osób decyduje się nawet dokupić dodatkową zamrażarkę, aby przechowywać warzywa i owoce zebrane latem. To z kolei daje kolejną pokaźną sumkę związaną z żywieniem. Ale to wciąż nie koniec! Podczas gotowania, a później zmywania zużywa się duże ilości gazu, prądu i środków czyszczących. Każdy z tych aspektów kosztuje, dlatego koniecznie trzeba wliczyć je do finalnej ceny przygotowywania posiłków samodzielnie. Po przeprowadzeniu takich kalkulacji okazuje się, że fit catering wcale nie jest taki drogi. Co więcej, może okazać się, że będzie dla Ciebie bardziej opłacalny, np. jeśli jesz samodzielnie i nie możesz z nikim dzielić tego typu wydatków.

Catering w Rokietnicach – sposób na dostatnie życie

Decydując się na catering dietetyczny w Rokietnicach, otrzymujesz gotowe posiłki prosto pod swoje drzwi. Jedyne, co musisz zrobić, to je podgrzać oraz zjeść. W przypadku samodzielnej diety musisz zaplanować swój jadłospis, zrobić zakupy, odpowiednio je przechować, ugotować posiłki i zadbać o to, aby nic się nie popsuło. To zabiera ogrom czasu! Przez to możesz bezpowrotne tracić nawet kilkanaście godzin tygodniowo. Wyobraź sobie jednak, że decydujesz się na dietę pudełkową. Odzyskujesz czas, który możesz poświęcić na pracę lub podnoszenie swoich kwalifikacji, aby w przyszłości osiągnąć większe zarobki. W tym kontekście catering dietetyczny okazuje się być śmiesznie tani. Być może w czasie, który do tej pory poświęcałeś(-aś) na samodzielne przygotowywanie posiłków, jesteś w stanie zarobić kilkakrotność kwoty, za którą możesz zamówić pudełka.

Przedstawienie diet od TIM Catering Rokietnica

TIM Catering firma cateringowa w Rokietnicach, która obsługuje już ponad 200 miejscowości w całej Polsce. Dzięki niej każdego dnia tysiące Polaków otrzymują przepyszne posiłki prosto pod swoje drzwi. I to w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

W TIM Catering możesz wybierać spośród wielu rodzajów diet:

  • Wybór Menu – dieta, na której możesz samodzielnie decydować, co zjesz w najbliższych dniach,
  • Keto Premium – dieta z dużą zawartością tłuszczu i małą zawartością węglowodanów,
  • Sport – dieta z dużą zawartością białka, czyli idealna dla osób aktywnych fizycznie,
  • Slim – dieta dla tych, którzy chcą schudnąć bez wysiłku,
  • Office – dieta składająca się z drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i świeżego soku, która idealnie sprawdza się podczas dni pracujących,
  • Vegetarian – dieta bezmięsna z odpowiednią zawartością białka roślinnego,
  • Vego + Fish – dieta dla tych wszystkich, którzy chcą zrezygnować z jedzenia mięsa, ale mają ochoty na ryby,
  • Vegan – dieta całkowicie wykluczająca produkty pochodzenia zwierzęcego,
  • Lactose Free – dieta bez laktozy, która świetnie sprawdzi się u osób z wkluczeniami.

Dlaczego tak wielu Polaków decyduje się właśnie na TIM Catering? Powodem jest połączenie przepysznych posiłków z odpowiednią ceną. To się po prostu opłaca! Każde danie przygotowywane jest ze świeżych produktów przez wykwalifikowanych kucharzy. Kurierzy dostarczają je pod drzwi klientów w idealnym stanie. To sprawia, że obiad, śniadanie czy kolacja od TIM są prawdziwą przyjemnością. I to nie tylko dla kubków smakowych, ale także dla portfela!

Podsumowanie

To, czy catering dietetyczny w Rokietnicach będzie dla Ciebie tani, czy drogi, zależy od Twoich zarobków oraz stylu życia. Często może się okazać, że gotując samodzielnie, ponosisz znacznie większy koszt. Przeprowadź dokładną analizę i sprawdź, czy nie przepłacasz, usiłując samodzielnie skomponować zbilansowaną dietę. Wypróbuj pudełka od TIM Catering i przekonaj się, że pyszne jedzenie może się opłacać!