Tim catering dietetyczny Strzyżów

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Strzyżów – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.6/5

Prawidłowe odżywianie pomoże Ci schudnąć i poprawić kondycję skóry, a także być o krok bliżej do ustabilizowanego życia. Jedzenie dietetyczne jest również znane jako dieta pudełkowa w Strzyżowie i nie bez powodu. Każde danie jakie dostarcza nasza firma cateringowa jest zapakowane w pudełko. Nie można tego jednak mylić z fast foodem, a także z typowymi daniami, które często jada się poza domem. Warto wiedzieć, że ideą zdrowego i zbilansowanego żywienia jest zapewnienie Tobie zrównoważonej diety.

Catering dietetyczny Strzyżów – zdrowe odżywianie pełne wartości odżywczych

Skład dań jakie oferujemy w cateringu dietetycznym nie jest przypadkowy. Nad składem wszystkich potraw czuwa nasz dietetyk. Do wyboru mamy szeroki wybór różnych diet różniących się kalorycznością i składnikami odżywczymi.

Jeżeli chcesz schudnąć i uzyskać szczupłą sylwetkę unikaj fast foodów i słodyczy. Zamiast tego nasz Fit catering w Strzyżowie wypełni Twój talerz chudym mięsem lub rybą, warzywami, owocami, orzechami, nasionami i roślinami strączkowymi. Innymi słowy, trzymamy się żywności zawierającej właściwości odżywcze. Gotując dla Ciebie potrawy diety pudełkowej przestrzegamy zasady ograniczenia spożycia rafinowanej żywności: cukru, oleju roślinnego, białej mąki pszennej, rafinowanego białego ryżu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie dietę Slim wysokotłuszczową: 1200 – 3000 kcal, o niskiej zawartości węglowodanów. Dzięki czemu uzyskasz zwiększoną podaż antyoksydantów i błonnika pokarmowego. Szybko stracisz nadmierne kilogramy i nagromadzoną tkankę tłuszczową. Inną dietą, która pozwoli na bezpieczne odchudzanie jest dieta pudełkowa Keto i dieta Keto Premium z kalorycznością od 1500 do 2500 kcal. Dokładne opisy diet znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dieta pudełkowa Strzyżów z odpowiednią zawartością mikro i makroelementów

W naszym cateringu dietetycznym pamiętamy o odpowiedniej zawartości makroelementów. W każdej potrawie znajduje się prawidłowa ilość białka, tłuszczu i węglowodanów. Białko daje uczucie sytości na długi czas, a także jest źródłem niezbędnych aminokwasów. Białka są niezbędne organizmowi do budowy tkanki mięśniowej, zastąpienia przestarzałych komórek. Jest ono ważne dla sportowców, którzy dążą do osiągnięcia najlepszych wyników w swojej dyscyplinie i posiadania wyrzeźbionej sylwetki ciała.

Nasza dieta pudełkowa Sport o szerokim zakresie kalorycznym od 1800 do 4000 kcal jest ważnym elementów, umożliwiającym realizację Twoich celów treningowych. Nasz Fit catering dba także o osoby dążące do zmiany nawyków żywieniowych. Dlatego dietetyk i szef kuchni przygotowali dietę pudełkową Standard 1200 do 3000 kcal (5 pysznych i zdrowych potraw) i dietę Office 1000 do 1300 kcal (II śniadanie, obiad i podwieczorek oraz sok warzywno-owocowy).

Catering Strzyżów to wsparcie przy wielu chorobach cywilizacyjnych

Dieta pudełkowa w Strzyżowie przeznaczona jest dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i zacząć racjonalnie się odżywiać. Program żywieniowy dostosowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb. A dzięki temu, że istnieje możliwość konsultacji z dietetykiem, możesz wybrać odpowiedni dla siebie pakiet dietetyczny.

Jeżeli cierpisz na schorzenia cywilizacyjne możesz w Fit cateringu zamówić:

Wszystkie wymieniowe rodzaje diet pudełkowych przygotowywane są w zakresie kalorycznym od 1200 do 2500 kcal.

Nasza firma cateringowa nie zapomina również o osobach z wykluczeniami pokarmowymi.

W ofercie mamy diety pudełkowe dla wegetarian i wegan:

  • Dieta Vegetarian – bez mięsa i ryb z kalorycznością od 1200 do 3000 kcal.
  • Dieta Vege + Fish – bez mięsa, ale z rybami z kalorycznością od 1200 do 2500 kcal.
  • Dieta Vegan – bez produktów odzwierzęcych, jajek i nabiału z kalorycznością od 1200 do 2500 kcal.

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa TIM catering w Strzyżowie oferuje szeroki wachlarz diet pudełkowych zarówno dla osób odchudzających się, uprawiających sport, cierpiących z powodu różnych chorób i dążących do zmiany nawyków żywieniowych. Każda z diet jest prawidłowo zbilansowana zawiera odpowiednie ilości witamin, minerałów, błonnika, antyoksydantów.