Tani catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki (woj. łódzkie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Aleksandrów Łódzki – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dlaczego catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki to bardzo dobry pomysł?

Jedzenie w pudełkach to dziś modny wybór. Dostawcy z firm cateringowych dowożą zestawy dań do domów i mieszkań. Jedzenie trafia także do biurowców i innych miejsc pracy. Coraz więcej osób korzysta z opcji zamówienia jedzenia pod adres. I wiele osób się zastanawia nad taką możliwością. Czy przyłączyć się do tej grupy? Są zyski i warto się o nich dowiedzieć.

Catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki – wygoda i komfort

Firma oferująca catering ma swoją stronę internetową. Tam klient zamawia wybraną dietę. Catering dietetyczny to tak rozmaite propozycje, że każdy znajduje coś, co mu się spodoba. Każdego dnia klient firmy cateringowej otrzymuje zestaw pudełek. W nich ma dania na cały dzień. Catering pudełkowy jest to rozwiązanie wygodne z różnych względów. Nie ma konieczności robienia jedzenia – to najważniejsza z korzyści ważnych dla osób ceniących wygodę. Dla niektórych to nie jest lubiany obowiązek. Jedzenie klient otrzymuje na wybrany adres. Nie musi nigdzie się fatygować po posiłki. Nie muszą go interesować zakupy w sklepach spożywczych. Przynajmniej nie takie poważniejsze. Nie musi też zastanawiać się, co zrobić na obiad, na podwieczorek itd. Dieta pudełkowa to wygoda, ale też komfort. Jest to komfort już ze względu na to, że jedzenie jest przygotowane i dostarczone na adres. Ale komfortowe jest dla klienta i to, że ma coś specjalnie dla siebie, że są to dania atrakcyjne. Jedzenie jest urozmaicone i daje możliwość zwiększania wiedzy kulinarnej. Klient znajduje w menu produkty, których nie znał.

Dieta pudełkowa Aleksandrów Łódzki – jedzenie, jakiego potrzeba

Praca i inne obowiązki sprawiają, że trudno nieraz znaleźć czas na zrobienie kilku posiłków dziennie. Powoduje to podjadanie różności, a to nie najlepszy pomysł. Jeszcze większym problemem jest, by jeść to, co trzeba. Bo trzeba wiedzieć, co zrobić do jedzenia. Ktoś, kto zdecydował się na fit catering, ma to zapewnione. Posiłki są komponowane i przygotowywane przez specjalistów. Jedzenie jest dobrze zbilansowane i odpowiednie dla osoby, która zamawia catering. Klient sam wybiera wersję cateringu. I może wybrać jedzenie, które uwzględnia jego styl życia, plany, potrzeby. Jest np. wersja odpowiednia dla sportowców. Catering dietetyczny to najprostszy sposób, by zmienić dietę na wegetariańską lub wege. Wśród propozycji znajdą też coś dla siebie osoby, które nie tolerują laktozy. Tania dieta pudełkowa to także propozycja dla kogoś, kto musi odstawić gluten. Klient firmy cateringowej dba o siebie i ułatwia sobie realizację celów. Celem może być zyskanie wymarzonej sylwetki. Celem może być też np. wytrwanie w trudnej diecie.

Fit catering Aleksandrów Łódzki i oszczędność czasu

Osoby decydujące się na taki sposób zapewnienia sobie posiłków zyskują dużo wolnego czasu. To kolejny powód, że jest to tak modna opcja. Jedzenie pudełkowe zamawiają ludzie do pracy. Dzięki temu w czasie przerwy mogą spokojnie się posilić. Nie tracą czasu na robienie jedzenia albo zamawianie go w stołówce czy restauracji. Mają więcej czasu na odpoczynek, a przy okazji zjedzą wartościowe danie. Dietę pudełkową zamawiają też ludzie do domów. I nie ma znaczenia, czy pracują, czy nie. Catering pudełkowy to nie jest przecież opcja jedynie dla zapracowanych. Gdy nie trzeba robić jedzenia, jest więcej czasu na inne sprawy. Poza obowiązkami, które każdy ma, są to kwestie takie jak: hobby czy rozwój. To właśnie to, na co zazwyczaj brakuje wolnych chwil. Dlatego cenne są możliwości, które pozwalają zaoszczędzić czas. Jedzenie z pudełek to taka możliwość.

Tani catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki – cena i inne cechy diety

Ważne dla wielu osób jest, czy taka opcja się opłaca. Firma cateringowa przygotowuje kilka posiłków, które dostarcza na wskazany przez klienta adres. Taka opcja kosztuje. Za jedzenie na jeden dzień trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych. Czy to dużo, czy mało, jest to kwestia względna. Oszczędza się czas, energię (praca urządzeń kuchennych), bo nie trzeba robić jedzenia. Nie wyda się pieniędzy na produkty do potraw i tego, co przy okazji kupuje się, będąc w sklepie. Wielu ludziom się to opłaca, zwłaszcza jak wybiorą tani catering dietetyczny. Cena zależy od firmy, a także od wersji diety, ilości posiłków i różnych innych czynników. Dobre ceny przy bardzo atrakcyjnej ofercie ma firma TiM Catering. Są różne wersje diety. Jest dużo opcji. Jest możliwość zamówienia wersji Office z trzema posiłkami. Dla klientów przewidziano rabaty. Można dobrać opcję na swoje możliwości finansowe. Jest też propozycja dla osób, które chcą mieć pewność, że zawsze znajdą w pudełku to, co najbardziej lubią. TiM Catering zapewnia klientom możliwość wyboru menu.

Dlaczego dołączyć do osób, które zamawiają catering dietetyczny? Bo możliwość ta dobrze się sprawdza w obecnych warunkach. Można zaoszczędzić czas, a przy tym odżywiać się właściwie. Diety pudełkowe to opcja gwarantująca wygodę i dobrze zbilansowane, smaczne posiłki. Możliwość poznawania nowych produktów to także zysk. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na coś innego. Warto przetestować taką możliwość, by dowiedzieć się osobiście, jak wiele się zyskuje.


Inne miasta z tego samego województwa