Tim catering dietetyczny Ząbki

Gwarantowana godzina dostawy do 07:30:00

Ząbki – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dlaczego warto korzystać z diety pudełkowej Ząbki?

Współczesny tryb życia jest niesamowicie szybki. Ponadto wymaga niekiedy pracy w więcej niż jednym miejscu, co zabiera ogromną ilość czasu, a także utrudnia wykonywanie obowiązków domowych. Problematyczne stało się zwłaszcza gotowanie. Mimo wszystko nie wolno zapominać, że odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa dobrego samopoczucia. Pozwala również unikać rozmaitych problemów zdrowotnych. Z tego powodu catering dietetyczny cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jakie konkretnie posiada zalety?

Tania dieta pudełkowa Ząbki jako sposób na oszczędzanie

Niektórym wydaje się, że catering dietetyczny musi być drogi. Jest to jednak zupełnie błędne przekonanie. Często wręcz pozwala on na zaoszczędzenie znacznej sumy pieniędzy, ponieważ:

  • wyłącza konieczność jedzenia na mieście i zamawiania posiłków z restauracji,
  • dzięki niemu nie trzeba chodzić na zakupy, gdzie zawsze znajdzie się jakąś zachciankę,
  • umożliwia sumienne zaplanowanie swojego budżetu z miesięcznym wyprzedzeniem.

Tania dieta pudełkowa posiada wobec tego wiele zalet. Warto więc przejrzeć oferty poszczególnych firm i zdecydować się na najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. Z pewnością opłaca się poświęcić w tym celu nieco swojego czasu.

Fit catering Ząbki, czyli efektywny sposób na odchudzanie

Czy gubienie zbędnych kilogramów może być przyjemne, a jednocześnie nie wiązać się ze zbyt dużym wysiłkiem? Oczywiście, że tak! Dieta pudełkowa stanowi idealną opcję dla osób, których celem jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim zwalnia z obowiązku liczenia kalorii i ważenia produktów, co wielu ludziom sprawia trudność, zwłaszcza przy małej ilości czasu.

Ponadto jedzenie pudełkowe sprawia, że nie trzeba samodzielnie robić zakupów i sprawdzać etykiet poszczególnych produktów. Otrzymuje się bowiem odpowiednio zbilansowany zestaw posiłków na cały dzień, mający konkretną kaloryczność i dokładnie wyliczoną ilość makroskładników. Nie istnieje wobec tego możliwość podjadania, która stanowi sporą pokusę w przypadku samodzielnego ustalania jadłospisu.

Fit catering potrafi sprawić, że sylwetka ulegnie znacznej poprawie, w zaskakująco krótkim czasie. Warto również wspomnieć, że jest to bezpieczna forma odchudzania, więc nie trzeba się obawiać uszczerbku na zdrowiu, do jakiego zwykle prowadzą nieodpowiednio przemyślane diety.

Firma cateringowa Ząbki zwalnia z obowiązku gotowania

Niestety, nie każdy posiada umiejętności kulinarne. Niektórzy wręcz nienawidzą zajmować się przygotowaniem posiłków. Wymaga to bowiem nabycia pewnych umiejętności, jakich znajomość pojawia się z czasem, gdy już spędzi się sporo czasu w kuchni. Tani catering dietetyczny zwalnia z tego obowiązku każdego, kto zdecyduje się na wykupienie oferowanych przez niego usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzi się sporo czasu oraz nerwów.

Ponadto zyskuje się możliwość próbowania zupełnie nowych dań, których przygotowanie wydawało się dotychczas zbyt skomplikowane. Warto również wspomnieć, że menu, jakie oferuje firma cateringowa, podlega okresowym zmianom, a więc będzie trudno "przejeść się" konkretnym daniem. Jeżeli nie potrafi się dobrze gotować, nie musi to oznaczać konieczności rezygnacji z apetycznych posiłków. Wystarczy jedynie poszukać odpowiedniej oferty, jaka będzie zgodna z posiadanymi preferencjami.

Catering pudełkowy Ząbki jako gwarancja zdrowego odżywiania

Skomponowanie odpowiednio zbilansowanej diety nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Wymaga bowiem posiadania sporej wiedzy, oczywiście nabytej ze zweryfikowanych źródeł. W Internecie można bowiem znaleźć wiele sprzecznych informacji, więc w pewnym momencie ciężko się zorientować, co konkretnie jest zdrowe, a co potrafi zaszkodzić.

Catering pudełkowy stanowi w takiej sytuacji idealne rozwiązanie. Menu komponują osoby, które doskonale znają się na zbilansowanym sposobie odżywiania. Można być wobec tego pewnym, że spożywa się tylko produkty o wysokiej wartości odżywczej. Ponadto mają one odpowiednie proporcje i są właściwie połączone, aby zapewnić maksymalne wchłanianie witamin i minerałów. Diety pudełkowe cechują się ponadto ogromną różnorodnością, celem zminimalizowania ryzyka pojawienia się niedoborów pokarmowych.

Firma cateringowa Ząbki oferuje rozmaite rodzaje diet

Współcześnie ogromną wagę przykłada się do sposobu odżywiania. Wynika to między innymi z tego, że w społeczeństwie pojawia się coraz więcej alergii, nietolerancji pokarmowych oraz schorzeń związanych z układem trawiennym. Jeżeli więc pragnie się stosować konkretną dietę, firma cateringowa z pewnością ułatwi to zadanie.

Tego typu usługi nie tylko pozwalają na spróbowanie nowych potraw. Mogą również znacznie pomóc przy układaniu jadłospisów, które będą idealnie dopasowane do konkretnych problemów zdrowotnych. Mowa tu chociażby o insulinooporności, chorobach tarczycy, czy też zespole jelita drażliwego. Dieta pudełkowa jest również niesamowicie popularna wśród osób z cukrzycą typu drugiego, ponieważ pomaga im utrzymać dyscyplinę, a co za tym idzie, zmniejsza ryzyko powikłań związanych z tym schorzeniem.


Inne miasta z tego samego województwa