Tani catering dietetyczny Elbląg (woj. warmińsko-mazurskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Elbląg – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Tani catering dietetyczny Elbląg – oszczędność czasu i zdrowsze jedzenie

Catering dietetyczny jest coraz popularniejszą fora odżywiania się, jest często wykorzystywany przez osoby regularnie ćwiczące i dbające o swoją sylwetkę, a także zapracowane. Jeszcze kilka lat temu był to trend dominujący w dużych aglomeracjach miejskich, obecnie jest powszechny zarówno w większych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Zbilansowana jedzenie wpływa korzystnie na życie każdego człowieka, z tego względu dieta pudełkowa jest coraz bardziej popularna.

Tania dieta pudełkowa Elbląg – zdrowy styl życia

Dieta pudełkowa ma niewątpliwą zaletę, jaką jest możliwość oszczędzania czasu, przez miesiąc można zaoszczędzić wiele dodatkowych godzin, które zazwyczaj muszą być przeznaczone na kupowanie, wybieranie i przygotowywanie posiłków. Wolny czas można przeznaczyć na uprawianie różnych pasji albo dodatkowy wypoczynek. Potrawy są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy ze świeżych i zdrowych produktów na podstawie wskazówek specjalistów dietetyków. Fit catering umożliwia swobodny wybór posiłków zarówno jeśli chodzi o zawartość kalorii, jak i poszczególnych składników tłuszczy, białka, cukrów i węglowodanów. Tania dieta pudełkowa jest także niezwykle wygodna, ponieważ wszystkie posiłki są oddzielnie zapakowane i dostarczone pod same drzwi o wcześniej umówionej porze.

Fit catering Elbląg – na co zwrócić uwagę?

Wybierając Fit catering trzeba najpierw dokładnie określić swoje potrzeby i zastanowić się, czy to ma być dieta eliminacyjna, niskokaloryczna czy też dostosowana do aktywnego trybu życia. Odpowiednio dobrany tani catering dietetyczny może być pierwszym krokiem do zmiany stylu życia na lepsze. Firma cateringowa przygotowując swoje menu czerpie inspiracje z potraw całego świata, a także z porad i wiedzy dietetyków. Dzięki temu wrażenia smakowe pozostają na długo w pamięci, a jedzenie pudełkowe przypomina potrawy z najlepszych restauracji. Catering pudełkowy jest z pewnością dobrym rozwiązaniem dla wielu osób:

– seniorów, którzy muszą się dobrze odżywiać, a mają problemy z poruszaniem i samodzielnym przygotowaniem posiłków,

– sportowców,

– studentów,

– wszystkich osób zapracowanych, którym zależy na dobrym odżywianiu się.

Smaczne i zbilansowane potrawy, które są planowane przez specjalistów, umożliwiają również regularne odżywianie przez cały dzień. Możliwość spożywania optymalnych posiłków co kilka godzin wpływa bardzo dobrze na cały proces trawienia i przyswajania składników pokarmowych. Organizm, któremu są dostarczane systematyczne posiłki, nie ma potrzeby gromadzenia składników pokarmowych na zapas, dzięki temu nie powstaje tkanka tłuszczowa.

Firma cateringowa Elbląg – jak ją wybrać?

Dobra firma cateringowa zazwyczaj posiada swoją stronę internetową, na której prezentuje swoje menu, ogólne informacje o firmie oraz referencje od swoich klientów. Menu firmy powinno być różnorodne, tak aby w pełni odpowiadało różnym preferencjom i potrzebom smakowym klientów. Niektóre osoby zamawiają diety pudełkowe tylko ze względu na swoje zdrowie, mogą być uczulone na laktozę, nie tolerować tłustych potraw albo nie jeść mięsa. Wszystkie aspekty tego typu firma cateringowa powinna uwzględnić. Ważne jest także spełnianie wszystkich standardów określonych przez Sanepid, jedzenie powinno być przygotowywane z najlepszych i świeżych produktów. Należy również wziąć pod uwagę estetyczny wygląd potraw, prezentujący się nieświeżo catering dietetyczny nie wpływa pozytywnie na wrażenia smakowe. Dobra firma cateringowa ma zazwyczaj na uwadze nie tylko kuszący smak potraw, ale również atrakcyjną stronę estetyczną przygotowywanych dań.

TimCatering oferuje szeroki wybór różnych propozycji zarówno jeśli chodzi o codzienną dietę jak też imprezy okolicznościowe. Oszczędność czasu jest niebagatelną korzyścią z przygotowywania w taki sposób posiłków. Na co dzień wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak mnóstwo czasu trzeba przeznaczyć na dietę oraz wszystkie aspekty związane ze zdrowym ożywianiem. Doświadczona firma cateringowa TimCatering opracowuje menu i dostarcza potrawy pod wskazany adres, jednocześnie tak bilansując koszty przedsięwzięcia, aby klienci byli zadowoleni.

Catering pudełkowy Elbląg – korzyści i zalety takiego sposobu odżywiania

Catering pudełkowy jest dobrym rozwiązaniem na utrzymanie swojej sylwetki oraz nabranie zdrowych nawyków. Dieta pudełkowa jest zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczać organizmowi optymalną ilość składników odżywczych, takich jak węglowodany, białka, tłuszcze, co umożliwia właściwy przebieg wszystkich procesów życiowych organizmu. Zróżnicowane i różnorodne posiłki zachęcają do poznawania nowych potraw i smaków, z kolei osoby mające problemy z przestrzeganiem diety są w łatwiejszej pozycji, ponieważ potrawy są zaplanowane w taki sposób, aby wyeliminować możliwość podjadania między posiłkami. FitCatering zawiera również optymalną ilość kalorii, dlatego nie trzeba martwic się o utrzymanie właściwej wagi, tania dieta pudełkowa umożliwia dokładne kontrolowanie wagi. Firma cateringowa TimCatering oferuje również pomoc doświadczonego dietetyka, który pomoże w indywidualnym dopasowaniu diety do potrzeb i założonych celów klientów.