Tani catering dietetyczny Kalisz (woj. wielkopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Kalisz – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.6/5

Co to jest catering dietetyczny Kalisz?

Temat zdrowej żywności cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie aby mogło człowiekowi służyć musi być zdrowe, a podaż kaloryczna optymalna do wykonywanej aktywności, wieku, płci i ewentualnych chorób. Jedzenie obfitujące w składniki mineralne, pozbawione chemikaliów i konserwantów, pełnowartościowe i nieprzetworzone – takie są kryteria współczesnych zasad żywienia. Zarówno nadmiar, jak i niedobór determinujących stan zdrowia elementów żywienia może być katastrofalny w skutkach. Społeczeństwo XXI wieku degustuje w tłustych przekąskach nierzadko wzbogacanych polepszaczami smaku i zapachu. Wykazujemy tendencje do spożywania nadprogramowych kalorii, a nasza dieta jest źle zbilansowana – tak mówią statystyki! Jest to bardzo niepokojące zjawisko, ponieważ wymienione czynniki w połączeniu z niską aktywnością fizyczną, stresem i używkami nieuchronnie prowadzą do chorób metabolicznych (insulinooporność, cukrzyca typu II), chorób związanych z układem naczyniowo-krążeniowym (miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa) oraz do otyłości. Z uwagi na wskazane czynniki, lekarze alarmują! Pomocną dłoń wyciąga Fit Catering!

Catering dietetyczny to usługi dietetyczne i kulinarne świadczone przez wysoce wykwalifikowany zespół medycznych specjalistów i kucharzy. W oparciu o Państwa preferencje żywieniowe i oczekiwany od diety efekt, komponujemy posiłki, które odżywią, pozwolą zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej, będą bogate w wartościowe składniki odżywcze i dodatnio wpłyną na zagłuszenie uczucia głodu. Serwujemy także posiłki dla osób chorych na cukrzycę, Hashimoto, pokarmowe nietolerancje. Wspieramy sportowców i wszystkich walczących z otyłością! Jedzenie dostarczamy w eleganckich pudełkach i pod wskazany przez Klienta adres, stąd też wzięło się określenie naszych usług – „dieta pudełkowa„.

Jakich korzyści dostarcza dieta pudełkowa Kalisz?

Zmiana diety w życiu wbrew pozorom nie jest łatwa do realizacji. Ciężko wyobrazić sobie sycący, pyszny obiad bez panierowanego kotleta, ziemniaków ze śmietaną czy skropionej tłuszczem sałatką. Ponadto, przypadkowa osoba z ulicy nie potrafi prawidłowo określić ile kalorii dziennie spożywa, a ile spożywać powinna, podobnie jak nie ma pojęcia o tym jakie składniki odżywcze należy przyjmować i w jakich ilościach, by zachować dobrostan organizmu. Nie ma w tym nic dziwnego! Większość polskiego społeczeństwa nie należy do ograniczonego kręgu dietetyków i technologów żywienia, którzy są ekspertami w kwestiach żywienia. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi catering pudełkowy. Usługi świadczone przez TimCatering są najwyższej jakości, ponieważ nasi specjaliści ds. żywienia dbają o najmniejszy szczegół! Przygotowujemy posiłki dobrze zbilansowane, bogate w wartościowe związki i jednocześnie pozbawione polepszaczy smaków i konserwantów. Posiłek zamknięty jest w eleganckim, higienicznym pudełku wykonanym z biodegrowalnego materiału i zawsze dostarczany Klientowi na czas! Bazujemy na kilku rodzajach diet, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Catering dietetyczny serwujący diety pudełkowe jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących, nie lubiących gotować, dla osób na diecie dla sportowców i dla wszystkich zmagających się ze schorzeniami typu cukrzyca, Hashimoto, nietolerancja laktozy i glutenu. Zarówno z punktu widzenia zdrowia, jak i ze względów finansowych, jedzenie pudełkowe jest wysoce opłacalne. Decydując się na usługi jakie świadczy nasza firma cateringowa tak naprawdę decydują się Państwo na wprowadzenie znaczących zmian żywieniowych do swojego życia, co przyniesie wyłącznie pozytywne rezultaty! Posiłki planowane przez dietetyków dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a wartość kaloryczna zawsze jest odpowiednia. Dobrze pamiętać o tym, że

 • Posiłki dostarczane są przez naszych kurierów w uprzednio przygotowanych do tego celu samochodach. Dieta pudełkowa dowożona jest pod wskazany adres dzień wcześniej, wobec czego nie ma szans, że nie zdążymy z dostawą.
 • Dieta układana jest przez doświadczonych, wysoce wykwalifikowanych dietetyków, wobec czego jest zdrowa i w pełni bezpieczna. Dostarczą Państwo organizmowi wszystkich składników odżywczych, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania komórek, tkanek, narządów. Z uwagi na ten fakt maleje ryzyko powstania niedoboru któregoś z cennych mikroelementów, co jest przyczyną „wilczego głodu”. Zjawisko to występuje w społeczeństwie niezwykle często i nie tylko u osób odchudzających się.
 • Firma cateringowa posiada w ofercie tzw. „diety specjalne”, tworzone dla osób borykających się z cukrzycą, nietolerancjami i autoimmuologicznym zapaleniem tarczycy.
 • Posiłki tworzone przez kucharzy opierają się na unikalnych recepturach, dlatego też smak naszych potraw jest niepowtarzalny, a Klienci zadowoleni.
 • Fit catering działa na zasadzie kliniki dietetycznej i usług z zakresu gastronomii. Zespół specjalistów tworzy posiłek w możliwie jak najlepszy sposób. Nie ma szans, by przeciętny człowiek zbilansował swoją dietę w równie właściwy sposób, tzn. by przy tak niskiej podaży kalorycznej jaką oferujemy w przypadku np. diety typu slim, dostarczył organizmowi tak dużą ilość cennych składników odżywczych, również wpływających na tempo metabolizmu, na siły witalne i ogólne samopoczucie.
 • TimCatering to wysoce jakościowy, lecz tani catering dietetyczny.

Na jakich zasadach działają diety serwowane przez fit catering Kalisz?

Nasza firma cateringowa działa po to, by Państwu pomóc uporać się z problemami jakie dotykają znaczną część populacji. Wobec tego dokładamy wszelakich starań, by stworzyć możliwie jak najbardziej wartościowy posiłek. Każda z diet dostępnych w ofercie usług ma jakiś cel szczególny, np:

 • Dieta typu standard pozwala uwolnić się od gotowania i nieustannego przygotowywania posiłków. Dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych, wobec czego sami Państwo decydują czy warto skorzystać z opcji o mniejszej zawartości kalorycznej celem wywołania deficytu czy chodzi raczej o podtrzymanie efektów. Posiłki są dobrze zbilansowane, zgodne z zasadami obowiązującej współcześnie piramidy żywienia.
 • Dieta Vegetarian – jak sama nazwa wskazuje, posiłki pozbawione są mięsa w każdej postaci. Mimo to, zapewniają dostarczenie organizmowi wszystkich wartościowych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.
 • Dieta Vegan – ułożenie optymalnego jadłospisu dla osób rezygnujących całkowicie ze spożywania mięsa i produktów pochodnych od zwierząt jest prawdziwym wyzwaniem. Ważne, by dieta nie była monotonna, by smakowała, by posiłki dostarczały wszystkich ważnych składników. Dla naszych specjalistów to wyzwanie nie stanowi najmniejszego problemu!
 • Dieta Lactose Free – popularne produkty mleczne aktywnie zastępujemy niepopularnymi zamiennikami nie powodującymi dolegliwości zdrowotnych. Podczas przygotowywania posiłków wchodzących w zakres tej diety często korzystamy z mleczka kokosowego lub sojowego. Naszym celem jest uwolnienie pacjenta od przykrych objawów związanych z nietolerancją laktozy.
 • Dieta Less Gluten – aby przygotować posiłki wchodzące w zakres tej diety rezygnujemy ze wszystkich produktów zawierających gluten. Stawiamy na produkty bezglutenowe, np: proso, gryka, ryż, kukurydza, amarantus. Makaronów i klusek nie wyrzucamy jednak całkowicie z jadłospisu, lecz zamieniamy je na takie, które są pozbawione tego składnika. Dieta jest dobrze zbilansowana, bogata w wartościowe składniki odżywcze. Zależy nam na tym, by Klient mógł czuć się komfortowo i nie doskwierały mu problemy gastryczne związane z nietolerancją glutenu.
 • Dieta Sport aktywnie wspiera wszystkich sportowców i osoby dążące do wyrzeźbienia mięśni. Odpowiednio dobrana dieta jest czynnikiem kluczowym tuż obok treningów, pozwalającym zrealizować sportowy cel. Duża zawartość białka wspiera rozwój masy mięśniowej. Białko stanowi główny substrat do budowy mięśni. Dobrze wiemy, że ćwiczenia fizyczne mogą silnie wyczerpywać organizm, a elektrolity uciekają wraz z potem. Stąd, stworzyliśmy dietę, która nie tylko dostarczy organizmowi białka, ale i elektrolitów, dzięki którym treningi będą mogły trwać dłużej, zakwasy będą pojawiały się znacznie rzadziej, a ciało szybciej się zregeneruje.
 • Dieta Vege + Fish – jest to dieta wegetariańska która dopuszcza jednak możliwość spożywania ryb.
 • Dieta IG – w tym przypadku zwracamy szczególną uwagę na indeks glikemiczny potraw. Faktem jest, że im niższy, tym mniej insuliny musi wyprodukować trzustka, by zredukować zawarty we krwi cukier i otworzyć receptory w komórkach dla zredukowanych postaci cukru. Dieta IG jest świetnym rozwiązaniem dla diabetyków (zwłaszcza w przypadku cukrzycy typu II), ponieważ uwrażliwia komórki na działanie insuliny, wobec czego stosowanie leków obniżających glikemię lub wykonywanie iniekcji z syntetycznej insuliny może w przyszłości okazać się zbędne. Dieta IG jest rewelacyjna dla osób walczących z otyłością czy nadwagą, ponieważ niski wskaźnik glikemiczny oznacza, że organizm przez dłuższy czas nie będzie odczuwał głodu.
 • Dieta Keto – posiłki obfitują w tłuszcze, natomiast węglowodany są ograniczane do maximum. W tej sytuacji dochodzi w organizmie do ketozy – rozkładania tłuszczów z racji faktu, że organizmowi brakuje cukru – głównego czynnika stanowiącego pożywkę dla wszystkich komórek ciała. Dieta ketogeniczna zapobiega wahaniom poziomu glukozy we krwi, wobec czego hamuje głód, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Obfituje w białko. Sprawdza się zarówno u osób odchudzających się, jak i u sportowców.
 • Dieta Hashimoto pozbawiona jest nabiału i zawiera znikome ilości glutenu. Jest całkowicie dopasowana do osób chorujących na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Jej celem jest hamowanie postępów choroby i likwidowanie stanów zapalnych.

Czym różni się tani catering dietetyczny Kalisz od rynkowo drogich?

Do niedawna diety pudełkowe były popularne tylko w dużych aglomeracjach wśród bogatych i dobrze sytuowanych osób. Kiedyś zasobność portfela była warunkiem koniecznym do korzystania z usług firm cateringowych. Czasy jednak, znacznie się zmieniły. TimCatering jest nowoczesną firmą która pragnie się rozwijać i dostarczać Państwu rozwiązań innowacyjnych, podawać pomocną dłoń w potrzebach. Właśnie z uwagi na ten fakt stworzyliśmy szczególne rodzaje diet – dbamy o to, by każdy mógł zjeść coś smacznego. Tani catering dietetyczny nie różni się niczym od tych uchodzących za ekskluzywne. Korzystamy z usług najlepszych dietetyków i technologów żywienia, współpracujemy z doświadczonymi kucharzami, a surowce pochodzą z pewnych źródeł. Jedzenie pudełkowe zamykane jest w szczelnych pojemnikach wykonanych z materiałów, które mogą mieć styczność z żywnością. Posiłki podawane są w sposób zachęcający i estetyczny. Tani catering pudełkowy przyciąga wielu Klientów i czyni naszą firmę liderem!

Czy tania dieta pudełkowa Kalisz działa równie skutecznie co droga?

Zdaniem naszych specjalistów tani catering dietetyczny przyciąga Klientów niczym magnes, a nam o to właśnie chodzi! Grono zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali wysoko stawia poprzeczkę! Stosowane przez nas diety pudełkowe mają cele specjalne! Nie chodzi wyłącznie o to, by posiłki smakowały, ale i o to, by dawały efekt terapeutyczny! Cieszymy się Państwa opiniami i stale podnosimy swoje kwalifikacje. Catering pudełkowy który jest tani tworzony jest z myślą o całym społeczeństwie, chcemy przecież dotrzeć do jak największej ilości Klientów! Z całą pewnością działamy zgodnie ze swoim sumieniem, jesteśmy rzetelną firmą, którą cechuje indywidualne podejście do każdej osoby! Tania dieta pudełkowa śmiało może okazać się o niebo bardziej godna zaufania, aniżeli ta droga. Pamiętać należy, że pieniądz nie stanowi wyznacznika jakości usługi.

Co wyjątkowego oferuje nasza firma cateringowa Kalisz?

 • Zdaniem Klientów na rynkowo wyróżnia nas niska cena diet przy jednoczesnej wysokiej jakości usług. Ponieważ nie chcemy, by w razie ewentualnej awarii Klient został pozbawiony posiłku, jedzenie pudełkowe dostarczamy dzień wcześniej w wybranych godzinach.
 • W dowolnej chwili można zmienić dietę dokonując zmian na swoim koncie internetowym
 • W wybranych strefach miast posiłki dostarczamy bezpłatnie
 • Korzystamy wyłącznie z surowców najwyższej jakości i laboratoryjnie przebadanych

Inne miasta z tego samego województwa