Tim catering dietetyczny Legnica

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Legnica - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dieta pudełkowa Legnica, która pozwoli zaoszczędzić czas i cieszyć się zdrowym zestawem posiłków

Życie w biegu czy natłok pracy powoduje, że bardzo dużo osób boryka się z trudnościami związanymi z regularnością w zakresie spożywania posiłków. Jest to bardzo duży problem, który bezpośrednio przekłada się na samopoczucie, a także sylwetkę. Niestety duża część ludzi w takich sytuacjach sięga po niezdrowe przekąski, które jeszcze pogarszają zdrowie. Jest jednak na to sposób i to łatwiejszy niż wielu może się wydawać. Chcąc cieszyć się przepysznymi posiłkami wcale nie trzeba stać w kuchni kilka godzin. Dieta pudełkowa Legnica jest tutaj spełnieniem wszystkich potrzeb oraz oczekiwań, ponieważ składa się z propozycji zgodnych z preferencjami czy gustem kulinarnym. Jest to najlepszy zamiennik jedzenia przygotowywanego w domu. Osoby, które do tej pory stały w kolejkach po zakupy czy szukały inspiracji na najlepsze dania mogą odetchnąć z ulgą i cieszyć się ogromną oszczędnością czasu. Wszystkie te czynności realizowane są przez profesjonalistów, którzy są w stanie wyczarować zróżnicowane posiłki, aby catering dietetyczny Legnica nigdy nie stał się monotonny. Dla osób, którym ciężko jest utrzymać dietę jest to bardzo ważny aspekt. Przy tym wszystkim serwowane porcje prezentują się kusząco dlatego nic dziwnego w tym, że znikają w mgnieniu oka.

Kto czuwa nad przygotowywaniem posiłków do cateringu?

Dieta pod drzwi Legnica jest opcją, która jest skrupulatnie przygotowywana. Udział w tworzeniu jadłospisu biorą nie tylko kucharze ale także dietetycy. Ich rola jest tutaj ogromna, ponieważ to oni czuwają nad tym czy dany posiłek oraz komplet dań łącznie składa się z odpowiedniej ilości mikro oraz makroelementów. Są to składowe potraw mające decydujące znaczenie w kwestii utrzymania zdrowia czy też osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. To samo dotyczy ilości kalorii z jakiej składa się catering Legnica. W tym przypadku sprawa nie jest tak oczywista, dla osób, które nie mają zbyt dużej wiedzy z dziedziny odżywiania się. Zasada opiera się przede wszystkim na bilansie kalorycznym, którzy oblicza się poprzez wydatkowane kalorie zarówno te z aktywności fizycznej jak również naturalnej przemiany materii. Wszystkie zestawy o wyższej zawartości kalorii będą zatem doprowadzać do budowania masy, a o mniejszej do chudnięcia. Mając jakiekolwiek pytania na ten temat można kierować je do naszego dietetyka. Legnica catering dietetyczny tworzony jest z pasją i jest to jeden z powodów, dla których jego smak jest niepowtarzalny. Kucharze posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie w gotowaniu i sprawia im to ogromną przyjemność. W taki sposób dobierają poszczególne przepisy, aby w ciągu dnia dieta była różnorodna i smaczna. Wszystkie zestawy opierają się na najlepszych składnikach pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Jakie zestawy dietetyczne oferujemy czyli dla każdego coś wyśmienitego

Legnica dieta pudełkowa nie może być opcją uniwersalną, ponieważ nie znajdzie ona swoich odbiorców. Każdy posiada swój indywidualny gust kulinarny, a my kierujemy się tym tworząc naszą ofertę. Dysponujemy szerokim zakresem propozycji, wśród których każdy, nawet najbardziej wymagający klient jest w stanie wybrać coś dla siebie. Świetnym przykładem jest Legnica catering w wersji dla sportowców, która została przygotowana w taki sposób, aby dostarczać wszystkich składników dla osób aktywnych bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Stosowanie zbilansowanej diety z pewnością przyczyni się do łatwiejszego osiągania ustalonych celów treningowych, a także sprawi, że będzie się miało więcej energii podczas treningów. Osoby aktywne docenią także fakt, że tego typu wariant zawiera zwiększoną ilość białka, która to jest niezbędna do budowania masy mięśniowej. Kolejnym przykładem rozwiązania skrojonego na miarę potrzeb są diety pozbawione laktozy czy glutenu. Są to nietolerancje pokarmowe, które mocno odbijają się na samopoczuciu, doprowadzając często do bólu brzucha. Ich wyeliminowanie jest bardzo pomocne i sprawia, że wszelkie niedogodności znacznie osłabiają się. Nasi dietetycy dbają o to, aby wyeliminowane składniki zastąpić innymi, aby całkowity bilans był wystarczający. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć także oferty dostosowanej do osób, które ze swojej diety chcą usunąć produkty mięsne. W tym przypadku należy mieć choć podstawową wiedzę na temat tego czym zastąpić takie produkty.

Czy dieta pudełkowa Legnica zawsze jest bezpieczna?

Osoby chcące przejść na dietę wykluczającą jakieś składniki bądź odchudzającą nie powinny robić tego samodzielnie jeśli nie mają doświadczenia dietetycznego. W wielu przypadkach usunięcie składników z jadłospisu może zaburzyć zestaw mikro i makroelementów doprowadzając do osłabienia czy pogorszenia samopoczucia. Chcąc tego uniknąć wystarczy oddać się w ręce specjalistów – naszych dietetyków oraz kucharzy, którzy wspólnie przygotują sycący i zbilansowany jadłospis. Z takim wsparciem osiągnięcie wymarzonych rezultatów nie jest problematyczne.


Inne miasta z tego samego województwa