Tani catering dietetyczny Pruszków (woj. mazowieckie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Pruszków – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.6/5

Tani catering dietetyczny Pruszków – dlaczego warto postawić na gotowe posiłki?

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że zdrowe żywienie ma istotny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Dlatego wiele osób zwraca uwagę na to jakie produkty kupuje, jak przygotowuje swoje posiłki. Jednocześnie trzeba mieć świadomość, że dbanie o dietę to wymagające zadanie, które wymaga czasu, staranności w trakcie przygotowywania posiłków. Z drugiej strony trzeba mieć świadomość, że wielu osobom brakuje czasu na samodzielne gotowanie, często przygotowuje się posiłki na kilka dni do przodu, co sprawia że tracą na wartości, a jednocześnie do tego dochodzi monotonia, która sprawia, że wiele osób szybko porzuca dietę. Rozwiązaniem może się okazać catering dietetyczny.

Tania dieta pudełkowa Pruszków – jak zmienić swoje żywienie?

Zainteresowanie jakie wzbudza zdrowe żywienie pobudziło rynek cateringu dietetycznego, na którym pojawia się wiele firm oferujących catering pudełkowy. Wśród nich znajduje się między innymi TimCatering, firma która jest w stanie zaproponować atrakcyjne rozwiązania dla każdego kto chce zadbać o swoje żywienie. Dieta pudełkowa to wybór dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać, a jednocześnie brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. W tej sytuacji rozwiązaniem będzie catering, w ramach którego każdy będzie mógł zamówić takie dania, na których jemu będzie zależało i będą spełniały jego oczekiwania żywieniowe.

Fit catering Pruszków – dlaczego postawić na catering?

Zainteresowanie, która wzbudza Fit catering wynika z kilku przyczyn. Przede wszystkim należy mieć świadomość, że ten sposób żywienia to szansa na to, by sięgać po zdrowe posiłki, bez konieczności samodzielnego gotowania. W czasie, gdy wiele osób skupia się na pracy diety pudełkowe rozwiązują problem braku czasu na samodzielne gotowanie. To kwestia, którą warto mieć na uwadze, ponieważ zamawiając catering dietetyczny można mieć gotowe posiłki na cały dzień, każdego dnia świeże, dostarczone po wskazany adres. To czynniki przekonujące do wybrania cateringu w tej formie, szczególnie że codziennie przygotowywane, świeże posiłki są najzdrowsze. Jednocześnie dieta pudełkowa to szansa na zdrowe żywienie, które nie będzie monotonne. Każdego dnia przygotowywane będą inne posiłki i dlatego dieta nie będzie stawała się nudna. To sprawia, że korzystamy z firm cateringowych, gdzie samodzielne prowadzenie diety to często gotowanie na kilka dni do przodu, co sprawia, że wkrada się monotonia i dieta nie jest kontynuowana.

Firma cateringowa Pruszków – zróżnicowane oferty cateringu

Szukając ofert cateringowych, na które warto będzie zwrócić uwagę można brać pod uwagę to co oferuje firma cateringowa. Każda z nich ma jakieś swoje charakterystyczne formy działalności, które są dla niej charakterystyczne. Między innymi jedzenie pudełkowe może być różnicowane pod kątem tego jakie dania będą oferowane. To kwestia, którą warto mieć na uwadze szczególnie jeśli będzie się szukało konkretnych dań, będzie się miało oczekiwania co do tego jakie będą składniki pokarmowe wykorzystywane w konkretnych dietach. I tutaj dobra firma oferująca catering dietetyczny powinna postawić na duże zróżnicowanie, tak by zaoferować kupującym diety, które będą miały różny charakter. W ten sposób kupujący będzie mógł liczyć na dobranie diety pod swoje oczekiwania i upodobania. W grę wchodzić mogą także te oferty diety pudełkowej, gdzie będą elementy wyłączeniowe i będzie to między innymi atrakcyjna propozycja w przypadku tych klientów, którzy ze względów zdrowotnych będą musieli unikać jakichś składników w diecie.

Catering pudełkowy Pruszków – postaw na atrakcyjne cenowo propozycje

Wybierając dietę pudełkową warto będzie sprawdzić również jakie propozycje są dostępne jeśli chodzi o koszty cateringu. To kwestia, którą również warto mieć na uwadze, ponieważ odpowiednio dobrana dieta może również charakteryzować się dobrą ceną. Tania dieta pudełkowa faktycznie istnieje i jeśli zwróci się uwagę na dużą konkurencję jaka istnieje w tej branży będzie można zauważyć, że pojawia się sporo ciekawych propozycji, dzięki którym będzie można zamówić dietę w dobrej cenie. Firmy między sobą konkurują, regularnie pojawiają się nowe propozycje, a co za tym idzie tani catering dietetyczny jest w zasięgu ręki.

Przy wyborze diety warto będzie sprawdzić poszczególne firmy, porównać ich oferty i tym samym zobaczyć co w jakiej cenie poszczególne firmy sa w stanie zaproponować. Dzięki temu możliwe, że wybór atrakcyjnej diety pudełkowej stanie się łatwiejszy. W grę wchodzą więc różne opcje i poszczególne firmy starają się między sobą również konkurować akcjami promocyjnymi, dzięki którym diety będą dostępne w lepszej cenie.

Te wszystkie kwestie mogą decydować o rosnącej popularności cateringu dietetycznego i mogą sprawić, że osoba, która do tej pory patrzyła na to sceptycznie może sie nim zainteresować. Wybierając dobrego dostawcę będzie można zapewnić sobie zdrową dietę, która będzie miała zbilansowany skład i będzie odpowiadał zamawiającemu. To kwestia o fundamentalnym znaczeniu w sytuacji, gdy chce się zmienić swój styl żywienia.


Inne miasta z tego samego województwa