Tani catering dietetyczny Tarnów (woj. małopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Tarnów – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.7/5

Tani catering dietetyczny Tarnów – dlaczego warto z niego korzystać?

Dieta pudełkowa z czasem zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, regularne jej spożywanie niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko zdrowotnych. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny oraz na co zwrócić uwagę wybierając ten odpowiedni dla siebie.

Tania dieta pudełkowa Tarnów – jakość w rozsądnej cenie

Tania dieta pudełkowa? To możliwe! Wybierając odpowiedniego dostawcę, możemy zyskać pełnowartościowe posiłki z dostawą pod drzwi. Wszystko to bez konieczności wydawania „milionów monet”. To świetna okazja dla osób, które nie dysponują zbyt wysokim budżetem, a mimo to chciałyby korzystać ze wszystkich dogodności, jakie gwarantuje dobry catering dietetyczny. Wbrew pozorom, dzięki diecie pudełkowej można sporo zaoszczędzić!

Fit catering Tarnów – jakie są jego zalety?

Decydując się na jedzenie pudełkowe, zyskujemy szereg korzyści. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim:

 • Znaczna oszczędność czasu – zamawiając fit catering, nie musimy stać w długich sklepowych kolejkach oraz planować zakupów spożywczych. Nie wspominając o godzinach spędzonych w kuchni.
 • Oszczędność pieniędzy – zakup nawet podstawowych produktów spożywczych to nie lada wydatek. Wybierając odpowiednią dietę pudełkową, zyskujemy dobrej jakości posiłki za stosunkowo niewielką cenę. Warto wspomnieć o oszczędności prądu i gazu zużywanych w trakcie gotowania.
 • Pomoc w odchudzaniu – decydując się na catering pudełkowy, nie musimy się martwić o kalorie. Posiłki o wymaganej kaloryczności przygotowuje dla nas wybrana firma cateringowa. To duże wsparcie w procesie tzw. redukcji. Co więcej, otrzymując posiłki na cały dzień, łatwiej spożywać je o regularnych porach, A jak wiadomo, systematyczność jest podstawą odchudzania i późniejszego utrzymania wagi.
 • Różnorodność – korzystając z usług dostawcy diety pudełkowej, mamy możliwość spróbowania zupełnie nowych smaków oraz niecodziennych kulinarnych połączeń. Nie można zapominać o bogactwie witamin i minerałów zawartych w zróżnicowanym jadłospisie.
 • Motywacja do zdrowego odżywiania – prawidłowo skomponowane posiłki dostarczają wszystkich potrzebnych składników odżywczych. To zaś sprawia, że nie mamy tak dużej ochoty na niezdrowe przekąski.
 • Ekologia – nie zawsze jesteśmy w stanie wykorzystać wszystkie zakupione produkty żywnościowe. Zapominamy o nich, psują się lub kończy się ich data przydatności. Odpowiednie porcje posiłków o określonej kaloryczności sprawiają, że marnujemy o wiele mniej jedzenia.

Firma cateringowa Tarnów – na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, wybierając dostawcę diety pudełkowej? Upewnij się, że spełnia on poniższe kryteria:

 • Jadłospis ułożony przez dietetyka – to istotne w kontekście zapewnienia zbilansowanych posiłków, bogatych w niezbędne mikroskładniki. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób borykających się z problemami zdrowotnymi, takimi jak Hashimoto, czy insulinooporność. Wykwalifikowany dietetyk gwarantuje, że dostarczane potrawy sprzyjają zdrowiu i zapewniają wystarczający poziom energii w ciągu dnia.
 • 5 posiłków dziennie – standardowy zestaw całodniowy powinien zawierać 5 optymalnie skomponowanych posiłków.
 • Dieta dopasowana do indywidualnych potrzeb – zupełnie inaczej będzie wyglądać dieta dla sportowca, inaczej zaś dla osoby pracującej w biurze. Potrzebujesz diety wegetariańskiej, ketogenicznej, niskokalorycznej lub o niskim indeksie glikemicznym? Wybierz dostawcę, który oferuje zróżnicowany asortyment.
 • Dostosowana kaloryczność – dobry dostawca cateringu dietetycznego posiada zazwyczaj od kilku do kilkunastu planów żywieniowych o zróżnicowanej kaloryczności.
 • Dostawa do domu – to gwarancja maksymalnej oszczędności czasu. Kurier każdego dnia dostarcza nam świeże posiłki. Robi to zazwyczaj w godzinach wieczornych lub porannych.
 • Smak potraw – nie oszukujmy się, smak potraw jest jedną z najistotniejszych kwestii. Jak sprawdzić, czy dany dostawca spełnia nasze oczekiwania dotyczące smaku? Warto zamówić zestaw testowy lub wybrać plan np. na 10 dni. Pozwoli to na dość dobre rozeznanie w kwestii jakości i sposobu przyrządzania posiłków. Pamiętajmy, że tani catering dietetyczny, wcale nie oznacza, że smak potraw będzie uboższy. Wręcz przeciwnie, wszystko zależy przecież głównie od umiejętności kucharza i użytych składników!
 • Opinie – klienci danej firmy cateringowej niejednokrotnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Zdecydowanie warto się z nimi zaznajomić przed wyborem dostawcy.

Catering pudełkowy Tarnów – dla kogo będzie odpowiedni?

Mamy dobrą wiadomość. Catering dietetyczny jest odpowiedni niemal dla każdego! Niezależnie od tego, czy jesteśmy na etapie odchudzania, czy chcemy po prostu zdrowo się odżywiać. Diety pudełkowe stanowią idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób zapracowanych, niemających czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków lub spędzających dużo czasu poza domem. To również świetna opcja dla samotnych seniorów, dla których zakupy i gotowanie zaczynają być coraz bardziej męczące.

Nie sposób nie wspomnieć o osobach, które zwyczajnie nie przepadają za gotowaniem, nawet jeśli mają na to czas. Catering dietetyczny będzie dla nich prawdziwym wybawieniem! Na koniec warto nadmienić, że jedzenie pudełkowe pozwala ograniczyć konieczność zmywania naczyń, a to dla wielu stanowi koronny argument!


Inne miasta z tego samego województwa