Tim catering dietetyczny Goleniów

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Goleniów – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Goleniów, czyli korzystne rozwiązanie dla każdego

Obecnie dieta pudełkowa stała się tak popularna, że praktycznie każdy zna kogoś, kto korzysta z takiej usługi. Jest ona niesamowicie modna, zarówno wśród celebrytów, jak i w gronie przeciętnych ludzi. Posiada bowiem wiele interesujących zalet, zachęcających do wypróbowania tej opcji. Jakie jednak konkretnie są jej mocne strony?

Tania dieta pudełkowa Goleniów to mniej wydatków na jedzenie

Może to zaskoczyć sporo osób, ale tani catering dietetyczny naprawdę istnieje! Z jakiegoś powodu przyjęło się, że jest to stosunkowo droga usługa, aczkolwiek potrafi okazać się naprawdę korzystnym rozwiązaniem, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Ceny żywności są bowiem bardzo wysokie. Niestety, aktualny wskaźnik inflacji prowadzi do niezbyt optymistycznego wniosku, że tendencja wzrostowa się utrzyma.

Firma cateringowa komponuje naprawdę spore zamówienia w stosunku do gospodarstw domowych, dlatego może liczyć na atrakcyjne zniżki od swoich dostawców, a to wiąże się z niższymi opłatami za dietę pudełkową. Ponadto jeżeli zamawia się zestaw posiłków na cały dzień, to nie trzeba już chodzić na zakupy do dyskontów, gdzie zawsze da się skusić na jakiś dodatkowy, nieplanowany wydatek.

Fit catering Goleniów jest świetnym wsparciem w odchudzaniu

Pozbycie się nadprogramowych kilogramów potrafi być dosyć trudne, zwłaszcza jeżeli robi się to po raz pierwszy. Trzeba bowiem przyswoić sporo wiedzy z dziedziny dietetyki, a w tej sferze nadal funkcjonuje wiele mitów oraz sprzecznych ze sobą przekonań. Tania dieta pudełkowa sprawia, że nie trzeba martwić się o:

  • liczenie kalorii,
  • ważenie jedzenia,
  • określanie ilości makroskładników,
  • czytanie etykiet.

Tym wszystkim zajmą się kucharze oraz wykwalifikowani dietetycy, których zatrudnia firma cateringowa. Dzięki temu zaoszczędza się sporo czasu, a także znacznie szybciej i łatwiej osiąga się swoje cele sylwetkowe. To perfekcyjne rozwiązanie dla osób, jakie mają problemy z unormowaniem i utrzymaniem prawidłowej masy ciała.

Jedzenie pudełkowe w Goleniowie pozwala zmniejszyć ilość obowiązków

Przygotowywanie posiłków w domu wiąże się z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu i włożenia w to wysiłku. Przede wszystkim trzeba zrobić zakupy, co obejmuje dojazd do dyskontu, stanie w kolejkach, sporządzenie listy i transport produktów. Następnie trzeba przygotować danie, po czym pozmywać naczynia i wyczyścić blaty. Niektórzy ludzie naprawdę lubią zajmować się takimi rzeczami, dla innych jest to niestety przykry obowiązek.

Fit catering pozwala się od niego uwolnić. Dostaje się bowiem od razu pakiet posiłków na cały dzień, jaki nie wymaga robienia dodatkowych zakupów. Większość można zjeść na zimno, część wymaga podgrzania w mikrofalówce, co zajmuje z reguły dwie lub trzy minuty. Pakowane są w jednorazowe opakowania, które po spożyciu zamkniętego wewnątrz jedzenia się wyrzuca, więc nie trzeba zmywać żadnych naczyń. Dieta pudełkowa idealnie się sprawdzi, kiedy poszukuje się sposobów na zaoszczędzenie swojego czasu. Można go bowiem wykorzystać o wiele bardziej produktywnie albo poświęcić na wypoczynek po ciężkim dniu. To idealne rozwiązanie dla młodych rodziców, jacy posiadają sporo obowiązków, wiążących się z opieką nad dzieckiem.

Firma cateringowa w Goleniowie ratunkiem dla nieumiejących gotować

Nie każdy jest w stanie opanować trudną sztukę, którą jest gotowanie. Mowa tu zwłaszcza o zdobyciu zaawansowanych umiejętności w tej dziedzinie, pozwalających na przygotowanie skomplikowanych dań o wysokich walorach smakowych. Przeważnie potrafi się przygotować jedynie skromną pulę mało różnorodnych posiłków, jakie podaje się na zmianę. Catering dietetyczny może jednak zmienić ten stan rzeczy.

Przede wszystkim dieta pudełkowa umożliwia próbowanie nowych smaków oraz potraw, których nie potrafi się przyrządzać. Nie trzeba wobec tego wielkich umiejętności kulinarnych, aby jeść smacznie, a jednocześnie zdrowo. Takie rozwiązanie pozwala ponadto znacząco urozmaicić swoje codzienne żywienie, co przyczynia się do zminimalizowania możliwości wystąpienia rozmaitych niedoborów pokarmowych.