Tim catering dietetyczny Gryfino

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Gryfino – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Gryfino - na co uważać przy wyborze?

Wiele osób słysząc pojęcie "catering dietetyczny" wychodzi z założenia, że ma do czynienia z czymś, co pomoże im schudnąć. Wiele osób samo słowo "dieta" rozumie w tej właśnie kategorii - jako coś, co pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Tylko że warto na to spojrzeć z nieco szerszej perspektywy. Tym bardziej że dieta pudełkowa to też takie rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić czas. W szczególności, jeżeli chodzi o czasochłonne przyrządzenie posiłków. Fit catering to rozwiązanie idealne stworzone na miarę współczesnych czasów.

Personalizowana, tania dieta pudełkowa Gryfino

Wybór takiej usługi - wbrew pozorom - wcale nie jest takie łatwe. To fakt że wybór jest szeroki. Jednak wśród porządnych dostawców, nie brakuje też takich firm, które ze zdrowymi posiłkami nie mają wiele wspólnego. Jak wybrać porządny i tani catering dietetyczny?

Ważna jest możliwość personalizacji. Nie chodzi tu tylko o to, aby móc zamówić jedną z poszczególnych diet, np. wegańska, wegetariańska, bez laktozy, hashimoto lub inne. Kluczowym czynnikiem jest personalizacja zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Co jest ważne - możliwość wykluczenia jednego ze składników (ze względu na czynniki alergiczne) lub też danej grupy produktów spożywczych, ponieważ ktoś najzwyczajniej ich nie lubi. Co to za radość, jeżeli trzeba będzie zjeść coś, czego człowiek nie lubi? Żadna! Cały posiłek wyląduje w koszu. Tania dieta pudełkowa musi być personalizowana. Tak, aby móc czerpać maksymalną radość ze zdrowych i dobrze zbilansowanych posiłków.

Świeży fit catering Gryfino

Jedzenie pudełkowe musi opierać się o sezonowość. Co to dokładnie oznacza?? Dokładnie to, że będzie czerpało się z owoców, jakie pojawiają się o konkretnej porze roku. Chodzi bowiem o to, że ma się pewność, że korzysta się ze świeżych składników, jakie całkiem niedawno zostały zebrane. Przykładem może być rabarbar lub botwinka, jakie zbiera się w maju. Dynie i śliwki to warzywa/owoce, które można kupować we wrześniu, bo wtedy przypada na nie okres. Takich przykładów można wymienić mnóstwo,. ale sęk w tym, że sezonowość jest bardzo ważnym tematem. Warto również zapytać catering pudełkowy, skąd tak naprawdę biorą oni poszczególne produkty spożywcze na swoje posiłki. Dlaczego jest to ważne? Lepiej, jeżeli są to lokalni, a do tego polecani dostawcy, bo dzięki temu można mieć większą pewność, że owa świeżość (a co za tym idzie - jakość!) na pewno zostanie zachowana.

Tania dieta pudełkowa w Gryfinowie - współpraca z dietetykiem

Niekiedy same jedzenie nie wystarczy. Poszczególne osoby chciałyby upewnić się co do tego, że ich posiłki są w odpowiedni sposób zbilansowane. W szczególności, jeżeli chodzi o kaloryczność. Tak, na wielu stronach można korzystać z pomocnych kalkulatorów. Lepsza jest jednak możliwość konsultacji online z profesjonalnym dietetykiem. który będzie w stanie rozwiać wątpliwości. Je to na pewno będzie w stanie zapewnić porządna firma cateringowa. Tak, aby każda osoba zyskała pewność co do tego, że dieta dopasowana jest także do stylu życia oraz ewentualnych chorób przewlekłych, z jakimi można mieć do czynienia na co dzień.

Jak dostarczany jest tani catering dietetyczny w Gryfinowie?

Dostawy są bardzo ważne. Tak, aby mieć pewność, że nigdy nie zostanie zaburzony plan dnia. Nikt na pewno nie będzie chciał czekać na kuriera z jedzeniem, bo za piętnaście minut muszą już być w pracy. Zawsze należy upewnić się, że diety pudełkowe dostarczane są o regularnych porach dniach. Firma, która odpowiada za dostarczenie jedzenia, w formularzu zamówienia często zadaje pytanie o to, w jakich porach ma być ono dostarczane. Warto upewnić się, że istnieje możliwość udzielenia takich informacji. Należy również spytać o to, czy kurierzy ściśle współpracują z wybraną firmą cateringową, czy są to może osoby " z zewnątrz". W tym drugim przypadku można mieć do czynienia z dużą zmiennością, przez co dostawy nie zawsze będą odbywały się w określonych godzinach.

Catering dietetyczny to korzystne rozwiązanie, które będzie w stanie odpowiedzieć na potrzeby wielu osób.