Tani catering dietetyczny Kęty (woj. małopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Kęty – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.8/5

Żywienie dietetyczne rozwija się bardzo dynamicznie, a obecnie na rynku nasza firma cateringowa cieszy się dużą popularnością. Wybór diety pudełkowej warto wcześniej przeanalizować z naszym dietetykiem i nadać priorytet prawidłowemu odżywianiu. Osoby chore, nielubiące wielu pokarmów lub mające alergie mogą znaleźć programy odpowiadające ich potrzebom. Oferta naszego Fit cateringu jest dla Ciebie ciekawą alternatywą, jeżeli masz ograniczony czas na przygotowanie posiłków, ale masz również świadomość o potrzebie zdrowego odżywiania.

Catering dietetyczny Kęty podpowiada, jak zacząć się zdrowo odżywiać

Nasz catering dietetyczny w Kętach opiera plany żywieniowe na zaleceniach dietetyka.

Dieta pudełkowa Kęty z dostawą do domu są dla Ciebie, jeżeli Twoje odpowiedzi będą brzmiały – Tak.

  • Czy dążysz do utraty nadwagi lub chcesz zachować obecnie posiadaną wagę?
  • Czy dieta powinna uwzględniać eliminację określonej żywności?
  • Czy cierpisz na schorzenia, które powodują konieczność zmian w nawykach żywieniowych?
  • Czy jesteś osobą aktywną fizycznie i potrzebujesz wysokoenergetycznych potraw?

Co powinno składać się na dietę pudełkową z dostawą?

Nasz Fit catering współpracuje z profesjonalistami, którzy wiedzą, że w diecie pudełkowej zawsze powinno być białko. Dlaczego? Komórki ciała, w szczególności tkanka mięśniowa, zbudowane są z białek. Hormony, przeciwciała to także białka. Jeśli w pożywieniu nie ma wystarczającej jego ilości spada odporność, zaburzona zostaje równowaga hormonalna i odbudowa tkanek organizmu.

Przynajmniej raz w tygodniu jedz ryby! Nasz catering dietetyczny stosuje się do tej zasady. W tłustych rybach – makreli, śledziu czy łososiu znajduje się mnóstwo niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3, które zwalczają choroby serca i naczyń. Dietetycy opracowując diety pudełkowe w Kętach mają świadomość, że tłuszczów nie da się całkowicie wyeliminować. Osłonki włókien nerwowych składają się z tłuszczów, wchodzą w skład struktury ściany komórkowej, są także niezbędne do podziału komórek i syntezy ważnych hormonów. Brak tłuszczu prowadzi do niedoboru zawartych w nim witamin, zaburzeń układu nerwowego i hormonalnego. Pamiętaj, że wśród spożywanych przez Ciebie tłuszczy zwierzęce powinny stanowić tylko jedną czwartą, resztę to warzywa.

Catering Kęty – którą dietę pudełkową wybrać?

Co wyróżnia nasz catering dietetyczny? Świeże produkty, zdrowe i bardzo smaczne potrawy, różnorodne diety i dostawa zawsze na czas.

Oferta naszego cateringu to:

  • Dieta Keto Premium – duża ilość różnych rodzajów ryb, orzechów i serów. Duża ilość zdrowego tłuszczu, ograniczona ilość węglowodanów. Osiągniesz: utratę wagi, spalenie nadmiernej tkanki tłuszczowej, poprawienie koncentracji, dobre samopoczucie.
  • Dieta Slim – dedykowana jest osobom cierpiącym z powodu otyłości i dążącym do zmiany nawyków żywieniowych. Nasz catering dietetyczny wprowadza do diety zwiększoną ilości warzyw, owoców niskocukrowych i pełnych ziaren zbóż.
  • Dieta niskoglikemiczna – to zbilansowane odżywianie dla diabetyków pragnących obniżyć poziom cukru we krwi. Na dietę pudełkową składają się: warzywa, produkty pełnoziarniste, jaja, nabiał, mięso, zdrowe tłuszcze oraz pestki i orzechy.
  • Dieta Hashimoto – to posiłki o działaniu przeciwzapalnym zawierające: węglowodany złożone, błonnik, omega-3 które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.

Nasza firma cateringowa zadbała także o osoby z nietolerancją pokarmową. Jeżeli musisz spożywać posiłki bez glutenu lub bez laktozy znajdziesz w naszej ofercie odpowiednie diety. Sportowcy również znajdą odpowiednią dla siebie dietę, czyli zbilansowane posiłki które przyczynią się do osiągnięcia efektów i wzrostu masy mięśniowej.

Podsumowanie

W naszej firmie cateringowej TIM catering w Kętach oferujemy zrównoważone odżywianie. Aby dostosować się do Twoich oczekiwań, posiłki są kontrolowane przez dietetyka i na podstawie jego zaleceń przygotowywana jest wybrana dieta pudełkowa. Złóż zamówienie i korzystaj z potraw, które są smaczne, zdrowe i dostosowane do Twoich potrzeb!


Inne miasta z tego samego województwa