Tani catering dietetyczny Nowy Sącz (woj. małopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Nowy Sącz – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Tani catering dietetyczny Nowy Sącz – zdrowa przygoda i nauka na całe życie

Catering dietetyczny cieszy się rosnącą popularnością. To usługa, którą można zamówić nie tylko w większych miastach. Prawie każda firma cateringowa jest w stanie dostarczyć zdrowe i zbilansowane posiłki także do mniejszych miejscowości. To, co jeszcze kilka lat temu zarezerwowane było tylko dla pewnej grupy osób (tych najbogatszych), teraz dostępne jest dla wszystkich. Dobra dieta pudełkowa daje możliwość rozpoczęcia fantastycznej przygody żywieniowej, którą pokocha się całym sercem.

Niskokaloryczna, tania dieta pudełkowa Nowy Sącz

Aby móc osiągnąć sukces, potrzebne są diety pudełkowe o obliczonej kaloryczności. Zarówno, jeżeli chodzi o osoby, jakie chcą schudnąć oraz o takie, jakie chcą przytyć (w szczególności, jeżeli chodzi o przybranie masy mięśniowej). Również te osoby, które nie chcą ani schudnąć ani przytyć, ponieważ obecna waga im odpowiada, muszą spożywać posiłki o określonej kaloryczności. To właśnie gwarantuje im fit catering. Usługa, która opiera się na wsparciu profesjonalistów, jacy pod uwagę biorą indywidualne predyspozycje każdego klienta. Mowa tu także o takich aspektach, jak praca, choroby, itd. Nikogo nie może więc dziwić fakt, że na początku trzeba będzie wypełnić ankietę (czasem oferowana jest osobista konsultacja z dietetykiem; wszystko zależne jest od firmy cateringowej), dzięki czemu możliwe będzie lepsze dopasowanie kaloryczności do poszczególnych posiłków.

Różnorodny, smaczny fit catering Nowy Sącz

Tania dieta pudełkowa to ogromna różnorodność smakowa. Dla przykładu można podać kilka rodzajów diet, jakie można opisać w kilku słowach:

  • keto – dieta, która polega na spożywaniu ograniczonej ilości białka. Jednak będzie można spożywać dużą ilość zdrowych tłuszczów. Za każdym razem otrzymuje się cztery zdrowe posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.
  • slim – to dieta, która nazywana jest dietą redukcyjną. Bazuje ona m.in. na dużej ilości warzyw, owoców niskocukrowych i pełnych ziaren zbóż. Są tam także inne, zdrowe składniki, które wszyscy na pewno będą zajadać ze smakiem.
  • sport – dla osób aktywnych na co dzień. Nie tylko, jeżeli chodzi o zawodowców, ale także amatorów, którzy każdego dnia trenują ulubione dyscypliny sportowe. W tym przypadku ważne są białka, jakich w diecie jet ok. 25%. Tłuszcze to maks. 35%, a węglowodany to aż 50%.

Prawdą jest to, że jest jeszcze wiele innych diet, ponieważ każda firma cateringowa ma wiele innych ofert. Dzięki temu każda osoba jest w stanie wybrać coś, co będzie spełniało jej oczekiwania.

Która firma cateringowa Nowy Sącz będzie najlepsza?

Nie da się tak naprawdę w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na to pytanie. W szczególności, że jest ich całkiem sporo. Oferta różnić się może nie tylko cena, ale różnorodnością diet. Nie jest powiedziane, że wszędzie będzie dostępna dieta keto, o niskim IG, czy też wegańska. Na pewno należy zwrócić uwagę na to, jakie diety pudełkowe znaleźć można w ofercie. Trzeba uwzględnić także opinie o danej firmie cateringowej. Czy i inni klienci są zadowoleni z ich obsługi? Może znajome osoby będą w stanie polecić miejsce, gdzie takie posiłki będzie można zamówić.

Dużo mówi się o tym, aby catering pudełkowy zamawiać w małych, lokalnych firmach. Powodem jest możliwość lepszego dopasowania produktów, ich świeżości, jakości. W końcu ma to wpływ na smak poszczególnych potraw, jakie otrzymywać będzie się każdego dnia.

Catering pudełkowy Nowy Sącz do domu

Wiele osób będzie również zadowolonych z tego, że jedzenie otrzymuje prosto pod drzwi domu. Jest ono dostarczane na tyle wcześnie, że nawet jeśli ktoś idzie na poranną zmianę, wszystko będzie miał już gotowe pod drzwiami domu. Posiłki można zamówić na całe siedem dni. W sobotę catering dietetyczny będzie dostarczany również na niedzielę. Nie trzeba się jednak martwić o świeżość, smak i jakość potraw, ponieważ wszystko jest odpowiednio zaplanowane.

Ciekawostką jest to, że istnieje również opcja zamówienia jedzenia tylko od poniedziałku do piątku. Na weekend można zaplanować sobie z głową tzw. cheat meal. Co to dokładnie oznacza? Poluzowanie podejścia do swojej diety. Można pozwolić sobie na małe „grzeszki” jedzeniowe, jednak nie ma też co przesadzać z ich ilością. Po to, aby nie zaprzepaścić efektów, jakie osiąga się w ciągu tygodnia. Chociaż, jeżeli ktoś już wejdzie w ten tryb, to wielka ilość odstęp od diety nawet nie będzie przychodzić mu do głowy.

Naprawdę tani catering dietetyczny Nowy Sącz

Wbrew pozorom diety pudełkowe nie są drogie. Tym bardziej że wybierając tak usługę, człowiek samodzielnie kupuje zdecydowanie mniej produktów żywnościowych. To, co zaoszczędza się w sklepie, wydaje się na jedzenie pudełkowe. Właściwie można powiedzieć, że bilans wychodzi na zero. Aczkolwiek, jeżeli ktoś się dopatrzy, to można zaoszczędzić. Nie tylko na czasie (żadnych posiłków nie trzeba będzie już samodzielnie wykonywać), ale również na finansach. W szczególności, jeżeli uwzględni się ilość jedzenia, którego nie będzie się już wywalać. Każda osoba, która wybierze tą opcję, na pewno będzie zjadać wszystko z wielką przyjemnością każdego dnia.


Inne miasta z tego samego województwa