Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Oleśnica

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Oleśnica - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Dieta pudełkowa Oleśnica - zdrowo, wygodnie, smacznie

Bez względu na to, czy musisz zachować dietę ze względu na chorobę, pragnienie zachowania kondycji, czy może uprawiasz intensywnie sport i musisz mieć odpowiednio dopasowane wartości odżywcze, catering dietetycznyOleśnica spełni wszystkie Twoje potrzeby. Nasi kucharze to pasjonaci, którzy starają się spełnić wszystkie wymagania klientów. Jest to możliwe również dzięki korzystaniu z najnowszej klasy sprzętu, pozwalającego między innymi na gotowanie na parze, czyli beztłuszczowe. Każdy posiłek jest więc starannie przygotowywany z myślą o indywidualnych potrzebach.

Oferujemy między innymi takie diety pudełkowe, jak: vegetarian, standard, junior, vegan, lactose free, less gluten oraz sport. Starannie dostosowane do zapotrzebowań organizmu świetnie spełniają swoją funkcję, zapewniając odpowiedni dostęp do składników odżywczych oraz unikając tych, które nie są przyswajalne. Diety mogą przyjąć różne wartości kaloryczne. Na przykład wariant standard posiada przedział od 1000 kcal, do 2000 kcal. Przygotowany zgodnie z zaleceniami dietetyków oferuje 5 pełnowartościowych, pysznych posiłków. W diecie less gluten proponujemy smaczne zamienniki glutenowych produktów na te, będące źródłem węglowodanów złożonych, takie jak ryż, komosa ryżowa, amarantus i tym podobne. Decydując się na takie rozwiązanie, jak dieta pudełkowa, nie musisz rezygnować ze smacznych potraw.

Catering dietetyczny Oleśnica i okolice - wypróbuj dietę pudełkową TIM Catering

Catering pudełkowy został stworzony z myślą o osobach, które chcą raz na zawsze zapomnieć o trudach związanych z samodzielnym gotowaniem. Stworzenie pełnowartościowego przepisu czy całego menu to wcale nie jest tak łatwa sprawa. Nie wystarczy tylko ugotować danie, ponieważ przed tym konieczne jest wykonanie zakupów czy znalezienie odpowiedniej inspiracji. Po całym procesie czeka także masa sprzątania. Nic więc dziwnego, że catering zastępuje te prace i robi to w doskonały sposób. Wreszcie możliwe staje się zaoszczędzenie czasu i zagospodarowanie go na swoje ulubione zajęcia czy po prostu odpoczynek. Przy tym wszystkim nie należy zapominać także o tym, że decydując się na catering dietetyczny ma się możliwość zachowania regularnego spożywania posiłków, co do tej pory mogło być nie lada wyzwaniem. Cały zestaw dostarczany jest już przed porankiem, co sprawia, że od pobudki macie do dyspozycji najlepsze warianty jedzenia łączące w sobie smak, wygląd i poprawny rozkład na makroelementy.

Tani catering dietetyczny w Oleśnicy

Dieta pudełkowa potrafi zaspokoić wszystkie potrzeby oraz preferencje kulinarne, a dzieje się tak, ponieważ w naszej ofercie znaleźć można nie jeden a wiele wariantów dostosowanych do różnego zapotrzebowania oraz wymagań. Z naszego asortymentu mogą skorzystać osoby, które na co dzień uprawiają sport. W takich okolicznościach najważniejsze jest zadbanie o wyrównanie wszelkich pojawiających się braków powstałych w wyniku zwiększonej aktywności fizycznej. Sportowcy do regeneracji organizmu potrzebują dodatkowych kalorii, a także większej ilości białka, ponieważ jest to składnik sprzyjający budowie masy mięśniowej. Dieta pudełkowa sprawdzi się także u osób, których celem jet znaczna redukcja. W tym kontekście także bardzo ważny jest ruch. Sam catering powinien ograniczać nieco liczbę kalorii, która to powinna być niższa niż zapotrzebowanie kaloryczne. Niezależnie od wybranego wariantu w daniach znajdują się wszystkie niezbędne składniki odżywcze do funkcjonowania organizmu.

TIM Catering Oleśnica - czym się wyróżniamy?

Catering dietetyczny nie wyklucza osób, które borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami wynikającymi z obecności nietolerancji pokarmowych. Pomyśleliśmy także o takich problemach, a w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wariantów pozbawionych laktozy oraz glutenu. Wyeliminowanie tych składników wielu osobom jest w stanie pomóc. Zgadzamy się także na wykluczanie innych produktów pod warunkiem, że zostaniemy o tym poinformowani już na etapie składania zamówienia. Coś idealnego dla siebie mają możliwość znaleźć osoby, które chcą zrezygnować z mięsa bądź całkowicie wykluczyć produkty pochodzenia zwierzęcego. Z racji, iż catering zawsze przygotowywany jest pod okiem dietetyków takie zmiany są całkowicie bezpieczne i zdrowe dla odbiorcy.


Inne miasta z tego samego województwa

Ocena
4.7/5