Tani catering dietetyczny Rąbień (woj. łódzkie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Rąbień – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Rąbień, czyli sposób żywienia w XXI wieku

Dzisiejsze tempo życia, zmusza nas wszystkich do szukania oszczędności czasu i pieniędzy. Dotyczy to także naszego stylu żywienia. Nie może to jednak odbijać się na jego jakości. Właśnie dla tego stworzono catering dietetyczny, czyli tzw. dietę pudełkową. Jest to rozwiązanie, które zapewni Ci codziennie pełnowartościowe, zbilansowane, smaczne i regularne posiłki z dostawą pod drzwi. Zróżnicowane dania, dobierane są przez wykształconych i doświadczonych dietetyków. Zawsze uwzględniają Twoje potrzeby, preferencje i gusta żywieniowe, dbając jednocześnie o ich smak, a także atrakcyjny wygląd.

Jakie są założenia diety pudełkowej Rąbień?

Przy zamówieniu zlecenia, klient określa swoje upodobania żywnościowe i ilościowe posiłków. Na tej podstawie firma cateringowa sporządza indywidualne menu. Można zamówić próbny zestaw dań, który będzie w przyszłości serwowany konsumentowi. W ten sposób rozwiejesz swoje wszelkie wątpliwości co do przyszłych posiłków. Nie ma tu przypadku, klient firmy cateringowej musi być pewien wartości i jakości zamawianych posiłków. Określa się daty i godziny dostaw, dowożonych pod drzwi. Nie do przecenienia jest tu rola dietetyka, który na pewno doradzi i zasugeruje odpowiednie składniki do dania. Zadba o to, by posiłek był smaczny, a przy tym w pełni zbilansowany, wartościowy i zdrowy.

Tani catering dietetyczny charakteryzuje się tym, że potrawy sporządzane są codziennie ze świeżych surowców. Nie robi się zbędnych zapasów półproduktów, zakupy dokonywane są u sprawdzonych sprzedawców. Gwarantuje to, że serwowane dania są świeże, smaczne i pełnowartościowe.

Następnym bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na jakość wytwarzanych produktów jest zatrudniona kadra w firmie cateringowej. Jedzenie pudełkowe sporządzane jest przez doświadczonych i sprawdzonych kucharzy. Od ich umiejętności zależy smak i jakość potraw. Wszyscy zatrudnieni pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie.

Oprócz niewątpliwie ogromnej oszczędności czasu, potrzebnego na sporządzenie dania do codziennego spożycia przez rodzinę, tania dieta pudełkowa pozwoli nam też na zaoszczędzenie czasu na sprzątanie. Po posiłku odpada nam zmywanie naczyń, garnków, patelni itp. Po prostu wyrzucamy jednorazowe pojemniki po jedzeniu pudełkowym do śmietnika i możemy spędzić go w dużo przyjemniejszy sposób.

Jeśli z jakichkolwiek powodów serwowane danie nie przypadnie Ci do gustu, w każdej chwili możesz w zamówieniu zmienić je na inne. Zadowolenie konsumenta to nadrzędny cel działalności firmy cateringowej.

Tani catering dietetyczny może być dostarczany w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Może to być dom, zakład pracy, warsztat, siłownia itp. Wystarczy tylko aktualne miejsce dostawy uwzględnić w zamówieniu, w każdej chwili można je zmienić.

Catering pudełkowy Rąbień dla wszystkich?

Tak, dania diety pudełkowej można polecić wszystkim członkom rodziny i nie tylko. W jednej dostawie można otrzymać pożywienie jednakowo dla matki, ojca czy dzieci, współpracowników itp. Wszystkie dania będą przygotowane z ustalonymi wcześniej preferencjami, upodobaniami i gustami. Można je jeszcze dopasować do indywidualnych potrzeb konsumenta, uwzględniając jego zapotrzebowanie. Inne ono będzie np. dla osoby ciężko pracującej fizycznie, sportowca, pracownika biurowego czy dziecka. Wszytko to uwzględni firma cateringowa podczas sporządzania posiłku i dostarczy pod drzwi o ustalonej wcześniej godzinie. Indywidualne podejście do każdego klienta, zapewnia pełne wszystkich stron. Dania będą smaczne i zróżnicowane. Codziennie możesz spodziewać się innego zestawu, tak by zamawiane posiłki nie były monotonne.

Dlaczego tania dieta pudełkowa Rąbień jest tak dobra i wartościowa?

  • Wielką zaletą jedzenia pudełkowego jest oszczędność czasu. Nie tracisz go na zakupy półproduktów niezbędnych do sporządzania codziennych posiłków.
  • Urozmaicenie dań, firma cateringowa dba o to, by codziennie dostarczyć Ci inne danie.
  • Oprócz doboru smacznych posiłków, dietetyk dba za Ciebie, by danie było pełnowartościowe.
  • Tani catering dietetyczny, to posiłki sporządzone ze świeżych produktów.
  • Dobieramy dania zgodnie z Twoimi gustami i potrzebami.
  • Fit catering, to posiłki dobrane z odpowiednich składników, które także możemy Ci zaproponować.
  • Tania dieta pudełkowa to niskie, przystępne ceny. Zakup półproduktów w ilościach hurtowych pozwala na stworzenie bardzo atrakcyjnej oferty przez firmę cateringową. Poza tym przy stałych długoterminowych zamówieniach można uzyskać dodatkowe, wartościowe rabaty.
  • Darmowa dostawa.

Diety pudełkowe są znane i rozpowszechnione na całym świecie. Korzystają z nich miliony ludzi i ciągle znajdują nowych amatorów. To sprawdzony, pewny sposób na zdrowe, wartościowe i pyszne codzienne posiłki. Miło nam będzie, jeśli podzielisz się swoją opinią na naszej stronie internetowej.

Tworzenie posiłków cateringu dietetycznego to nasza pasja i spełnienie marzeń. Pozwól nam na zaprezentowanie naszych produktów. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z naszych posiłków i dołączył do grona stałych klientów.


Inne miasta z tego samego województwa