Tim catering dietetyczny Radomsko

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Radomsko – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.8/5

Tani catering dietetyczny Radomsko – nowe możliwości zdrowego odżywiania

Zdrowe odżywianie – temat poruszany jest na wielu forach. Mówi się o tym w mediach społecznościowych oraz w innych zasobach internetu. Jak wygląda współczesne, zdrowe odżywianie? Każdy wie. Kuleje. Czas więc to naprawić. Może samodzielne przygotowywanie zdrowych posiłków jawi się jako zdobycie prawdziwego Mount Everest, ale na szczęście można znaleźć dla tego alternatywę. O czym jest dokładnie mowa?

Tania dieta pudełkowa Radomsko w różnych wersjach do wyboru

Catering dietetyczny, który do pewnego czasu postrzegany był jako dobro luksusowe, aktualnie dostępny jest tak naprawdę dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy mowa tu o osobach dorosłych-pracujących, seniorach, młodzieży. Co więcej, jeżeli ktoś będzie w stanie dobrze się rozejrzeć, to jest w stanie znaleźć dietę pudełkową, która skomponowana jest z myślą o najmłodszych dzieciach, tzn. tych, jakie uczęszczają do szkoły.

Jeżeli ktoś powie, że takie rozwiązanie jest przesadą, to winien wiedzieć, że wcale nie. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę to, że w szkołach podstawowych/ponadpodstawowych pełno jest automatów ze śmieciowym jedzeniem. Jeżeli ktoś chciałby oduczyć swoje dziecko od zjadania takich rzeczy, ma do wyboru doskonałe rozwiązanie – jedzenie, które można zamówić w cateringu dietetycznym. Coś dla dzieci, coś dla dorosłych. Czy taka wspólna, zdrowa, dieta pudełkowa, będzie czymś faktycznie bardzo złym? Oczywiście, że nie.

Zdrowy fit catering Radomsko

Fit catering jest zdrowy. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego, czy naprawdę warto przeznaczyć na to swoje pieniądze, to powinien zdać sobie sprawę z tego, że tak naprawdę inwestuje w swoje zdrowie. Zamiast produktów spożywczych, jakie znaleźć można na sklepowych półkach, które naładowane są do szpiku różnymi konserwantami, ulepszaczami, spulchniaczami i innymi szkodliwymi dodatkami, otrzymuje się samo zdrowie.

Tania dieta pudełkowa bazuje tylko i wyłącznie na zdrowych składnikach spożywczych, które są zawsze także starannie selekcjonowane. W szczególności, jeżeli mowa jest o produktach świeżych, czyli warzywach, owocach, produktach nabiałowych i innych. Każda firma cateringowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że od tego zależy także jakość posiłków oraz ich smak. Nikt nie będzie chciał więc zawieść oczekiwania klientów, oferując mu tylko najlepsze produkty spożywcze, jakie zawsze zostają poddane starannej obróbce termicznej.

Co oferuje firma cateringowa w Radomsku?

Można by tak naprawdę odpowiedzieć, że zdrowie. Jednak można by tą odpowiedź rozwinąć, powołując się także na dobre samopoczucie, szczupłą sylwetkę. Tym bardziej że nie można zapomnieć o tym, iż to co znajduje się na talerzu, jest tak naprawdę odpowiedzialne w aż 70% za wagę danej osoby. Ćwiczenia (pod różnymi postaciami) to tak naprawdę 30% dodatek. Jeżeli ktoś chce rozpocząć swoją przemianę, to jak najbardziej ma ku temu możliwość. To jest w stanie zapewnić tani catering dietetyczny.

Mówiąc o ofercie firmy cateringowej, należy także wskazać na inną, bardzo ważną rzecz. Zawsze otrzymuje się możliwość skorzystania z różnego rodzaju diet. Jedzenie pudełkowe dla osób, jakie mają hashimoto, cieszy się dużą popularnością. Osoby, jakie mają niedoczynność lub w drugą stronę problemy z tarczycą, mają szansę na to, aby utrzymać prawidłową wagę – o ile zainwestują w taką dietę.

A może ktoś wykorzysta catering pudełkowy w wersji do biura? Tak, aby mieć pewność, że zawsze będzie można skorzystać ze zdrowego, pełnowartościowego jedzenia? Dieta office, standard, slim, keto, sport, niskie IG, dla vegan, dla wegetarian i dla wielu innych osób. Tak możliwości jest sporo, więc każda osoba ma szansę na to, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Smaczny catering pudełkowy w Radomsku

Mówi się, że osoby, jakie są na diecie, nie mają szansy na to, aby się najeść. Co więcej, ich posiłki nie są smaczne. Oczywiście, są to mityczne teorie, które nie mają w ogóle potwierdzenia w rzeczywistości. W szczególności, jeżeli ktoś uwzględni diety pudełkowe. Wszystkie są smaczne, a do tego można się naprawdę dobrze najeść. Potwierdzają to już opinie klientów, którzy korzystają z takiej obsługi. Zgodnie twierdzą, że posiłki są odpowiednie. Wyróżnia je smak i…przyprawy. Jeżeli ktoś twierdzi, że obecność na diecie wyklucza obecność przypraw, to naprawdę się mocno myli.

Tym bardziej że otrzymuje się tak naprawdę okazje do tego, aby spróbować dań, jakie bazują na różnych kuchniach. To nie tylko doskonale znane, regionalne dania Polskie. Jest tego znacznie więc. Całkiem możliwe, że wiele dań na ciepło/na zimno będzie można spróbować po raz pierwszy. Nikt bowiem nie wpadłby na to, aby takie móc przyrządzić samodzielnie.

Czy warto wykorzystać catering dietetyczny? Oczywiście, że tak. O zaletach tego rozwiązania można by mówić na wiele różnych sposobów. Lepiej jednak na własnej skórze przekonać się, że jest to dobra opcja. Dzięki temu można skorzystać. Nie tylko, jeżeli chodzi o odchudzanie. Jedzenie pudełkowe tak naprawdę uczy dobrych nawyków, jakie tym łatwiej będzie utrzymać w przyszłości, również w przypadku dzieci.


Inne miasta z tego samego województwa