POCZUJ SIĘ LEKKO TEJ WIOSNY! WSZYSTKIE DIETY - 12% Z KODEM: WIOSNAWTIMIE

Tim catering dietetyczny Radzionków

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Radzionków – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

1800kcal - 3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Radzionków, czy możemy zrzucić za jego pomocą nadwagę?

Zrzucenie zbędnych kilogramów u wielu osób stanowi duży problem. Możemy jednak za pomocą zbilansowanej diety nie tylko poradzić sobie z ich eliminacją, ale także poprawić ogólny stan zdrowia, a także sprawić, że zyskamy prawidłowe nawyki żywieniowe, dzięki czemu kilogramy nie wrócą. Wiele jednak osób nie wie, jak przygotować dla siebie takie posiłki, które będą odpowiednie. Catering dietetyczny może nam w tym pomóc, jednocześnie sprawiając, że nie będziemy musieli tracić czasu na gotowanie. To bowiem firma cateringowa przygotuje na nasze zlecenie posiłki, ale także co bardzo ważne, dostarczy nam je pod same drzwi. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się z tego skorzystać, traktując jako jedyną możliwą alternatywę, która pomoże uporać się ze zbędnymi kilogramami, których nie chcemy u siebie mieć.

Dieta pudełkowa Radzionków, w jaki sposób pomoże nam o siebie zadbać?

Dieta jest bardzo ważna dla naszego organizmu. Kiedy jest nieodpowiednia, zawiera dużo tłuszczów, a także wszelkich chemicznych substancji, to niestety możemy borykać się z wieloma objawami, które wkrótce przerodzą się w ciężkie do wyeliminowania choroby. Tania dieta pudełkowa może okazać się dla nas świetną alternatywą w tej sytuacji, bo dzięki temu, że każdego dnia będziemy mieć dostarczone zdrowe posiłki na cały dzień, nie będziemy musieli obawiać się, że nie dostarczymy do organizmu tego, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Ponadto tani catering dietetyczny może zapewnić nam oszczędność czasu, bo przez cały miesiąc nie będziemy musieli troszczyć się o zakupy żywieniowe, a także gotowanie. Jest to dla wielu wystarczający powód, aby skorzystać z diety, która występuje w tak wielu dostępnych wariantach, aby każdy miał szansę wybrać dla siebie ten idealny pod każdym względem.

Fit catering Radzionków, menu dopasowane do potrzeb klienta

Fit catering, to nie tylko smaczne i zdrowe, a także zróżnicowane dania. Mamy także gwarancję, że dieta, zostanie dopasowana idealnie do naszego stylu życia, a także potrzeb naszego organizmu. Jest to bardzo ważne, bo wyłącznie tak możemy o siebie zadbać, a także sprawić, że poczujemy się lepiej i zaczniemy tak samo świeżo i promiennie wyglądać. Jedzenie pudełkowe jest więc nie tylko doskonałą alternatywą dla tych osób, które nie wiedzą, jak dla siebie gotować, ale także dla takich, które nie mają czasu, aby robić to każdego dnia. Catering pudełkowy jest od lat chętnie wybierany przez sportowców, jednak obecnie coraz więcej osób nieuprawiających żadnej aktywności fizycznej, decyduje się z niego skorzystać. Mamy bowiem dzięki niemu szansę rzeczywiście o siebie zadbać, a także sprawić, że codziennie będziemy wyczekiwać na gotowy zestaw przygotowanych dla nas dań, bo jedzenie ich będzie sprawiało nam przyjemność.

Diety pudełkowe Radzionków, idealne rozwiązanie na posiłki, które zabierzemy ze sobą wszędzie

Diety pudełkowe, to posiłki starannie przygotowane, a także pakowane hermetycznie. Możemy więc bez oporów zabierać je ze sobą tam, gdzie w danym dniu jesteśmy. Firma cateringowa dba bowiem, aby każdy klient, gdziekolwiek jest, miał możliwość zjedzenia posiłku, który pozytywnie wpłynie na jego zdrowie, ale także samopoczucie. Jest to wiec doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ma świadomość, jak ważne jest zdrowe odżywianie dla ans samych, dla naszego samopoczucia, a także dla naszego wyglądu. Ze względu na to, że dieta pudełkowa, to tak wiele dostępnych wariantów, warto wybrać ten najlepszy. Musimy dostosować bowiem nasze preferencje względem żywienia, ale także kwestie dotyczące poziomu aktywności fizycznej. Powinniśmy wybrać także dietę, która nie będzie zawierała tych składników, których nie jemy z wyboru, lub nie pozwala nam na to nasz organizm, bo cierpimy na nietolerancję pokarmową. Tylko tak wybrana dieta będzie idealna i nie będziemy chcieli absolutnie z niej rezygnować.

Zdrowe i smaczne posiłki, czy to możliwe?

Kiedy skorzystamy z cateringu dietetycznego, to przekonamy się, że zdrowe i smaczne posiłki, są jak najbardziej możliwe. Nie musimy rezygnować z dań, których jedzenie będzie sprawiało nam przyjemność na rzecz zdrowia. Firma cateringowa zatroszczy się o to, aby każdy posiłek nam smakował, ale także, aby był zdrowy i idealnie dobrany do naszych potrzeb. Tego rodzaju diety są często jedyną możliwością, aby móc zapewnić sobie regularne posiłki, w wystarczających dla nas porcjach. Nie musimy bowiem zastawiać się, jak przygotować dla siebie posiłek, a także, jakie składniki powinniśmy wykorzystać, aby był dla nas w pełni odpowiedni. Z pewnością, więc kiedy nie mamy wiedzy na temat tworzenia zdrowego dla siebie menu, lub zupełnie nie mamy czasu, aby zajmować się gotowaniem dla siebie potraw smacznych i zdrowych, to właśnie dieta pudełkowa może okazać się tym dobrodziejstwem, które wpisze się w nasze potrzeby. Z pewnością zauważymy dzięki temu takie efekty, które przyczynią się do poprawy naszego samopoczucia, stanu zdrowia, a także do poprawy wyglądu. Dostarczane witaminy i minerały z posiłkiem, są bowiem w tej kwestii kluczowe.