Tim catering dietetyczny Rydułtowy

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Rydułtowy – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Rydułtowy – czy warto spróbować?

Dieta pudełkowa jest usługą, która staje się coraz popularniejsza. Korzystają z niej nie tylko osoby zapracowane, lecz także te, które pragną pozbyć się nadmiernych kilogramów. Catering dietetyczny jest ceniony także przez sportowców przygotowujących się do zawodów. Jednak grupa odbiorców cateringu dietetycznego sukcesywnie się rozszerza. Tym samym oferta cateringu staje się coraz bardziej zindywidualizowana.

Czy catering dietetyczny Rydułtowy jest zdrowy?

Catering dietetyczny to doskonała opcja dla osób zapracowanych, które nie mają wystarczająco dużo czasu, aby przygotowywać codzienne posiłki. Dieta pudełkowa jest także świetną alternatywą tyle osób, które pragną podążać ku zdrowej diecie, jednak brakuje im woli determinacji, aby przygotowywać odpowiednie posiłki. Natomiast jedzenie pudełkowe oznacza porcje o danej kaloryczności oraz wysokiej zawartości makroskładników. Dlatego fit catering jest znacznym ułatwieniem w przypadku diety redukcyjnej. Osoby korzystające z diety pudełkowej nie muszą martwić się nieodpowiednim oszacowaniem białka, zbyt niską ilością tłuszczów czy niedoborem mikroelementów. Gotowe dania z cateringu pozwalają niwelować apetyt oraz zastępują niezdrowe, ciężkostrawne dania. Dieta pudełkowa przygotowywana jest w taki sposób, że trafia do klienta w postaci małych porcji. Dlatego klient zyskuje gotowy jadłospis na kilka posiłków. W ten sposób redukuje się ryzyko wystąpienia ataku wilczego głodu, gdyż organizm systematycznie otrzymuje sycące potrawy.

Jak dieta pudełkowa Rydułtowy wpływa na codzienne życie

Tania dieta pudełkowa pomoże zaoszczędzić czas, lecz także jest gwarancją różnorodności oraz prawidłowo zbilansowanych posiłków. Klienci doznać mogą nowych wyrażeń kulinarnych oraz zaskakujących smakowo dań. Wybierając tani catering dietetyczny warto zwracać uwagę również na możliwość opieki dietetyka. Klienci korzystający z usług cateringu dietetycznego mogą liczyć na profesjonalną opiekę dietetyka. Dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub obaw związanych ze sposobem odżywiania się, można konsultować się z dietetykiem. Specjalista pomoże wdrożyć zbilansowaną oraz dopasowaną do potrzeb organizmu. Ogromną zaletą cateringu jest także regularność w spożywaniu posiłków. Stanowi ona natomiast duży problem w przypadku osób, które rozpoczynają proces odchudzania. Pomijanie śniadań, jedzenie dań w pośpiechu, korzystanie z fast foodów sprawia, że wiele osób nagradza się obfitą kolacją. Jest to najgorszy oraz najczęściej występujący scenariusz, który prowadzi do przybierania na wadze nieregularne Spożywanie posiłków ma destrukcyjny wpływ na organizm. Dlatego catering dietetyczny to pełna regularność czasu dostawy. Paczka z zamówionymi posiłkami dostarczana jest do domu klienta o określonej godzinie. Posiłki mogą towarzyszyć cały dzień, gdyż kurierzy mogą dowozić się do miejsca pracy, do szkoły, na uczelnię oraz w każde dowolne miejsce. Istotne jest przy tym zachowanie właściwych odstępów między jedzeniem. Catering dietetyczny jest gwarancją regularności, a to tylko jedna z jego zalet. Z diety pudełkowej chętnie korzystają także osoby, które nie mają zdolności kulinarnych, nie są w stanie dokładnie wyliczyć kaloryczności posiłku lub pragną szybko zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Z diety pudełkowej korzystać może każdy, wprowadzając do swojego życia zdrowe zmiany. Może być to pierwszy raz decydujący krok w drodze do zmiany nawyków żywieniowych.

Catering pudełkowy Rydułtowy – pyszne posiłki każdego dnia

Catering pudełkowy to pyszne posiłki wybierane przez osoby świadomie podchodzące do sposobu odżywiania się. W dzisiejszym świecie brak czasu staje się coraz bardziej powszechny. Natomiast przygotowanie zdrowych posiłków pochłania nie tylko energię, lecz również wymaga poświęcenia odpowiedniej ilości czasu. Dlatego osoby zapracowane, mające liczne obowiązki zawodowe i rodzinne coraz częściej wybierają diety pudełkowe. Są to diety, z których korzystać mogą nie tylko osoby dorosłe, lecz także dzieci. Firma cateringowa dopasowuje ofertę w taki sposób, aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów. Dania dopasowywane są indywidualnie, dlatego nawet alergicy oraz osoby uczulone na poszczególne produkty mogą z nich w pełni korzystać. Alergie pokarmowe są dolegliwością występującą coraz powszechniej. Cierpią na nie nie tylko dorośli, lecz nawet małe dzieci. Przygotowanie posiłku dla alergika jest wyzwaniem, zastosowanie odpowiednich produktów oraz zastępowania potencjalnych alergenów produktami neutralnymi. Dlatego, aby dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość kalorii, a jednocześnie nie narażać się na wystąpienie alergii pokarmowej oraz innych dolegliwości ze strony układu pokarmowego bardzo skorzystać z gamy cateringu dietetycznego. Oferta dopasowana jest także do osób starszych, które powinny korzystać z diety lekkostrawnej z optymalną zawartością kalorii. Przepisy dań cateringu dietetycznego tworzone są w sposób przemyślany, aby dostarczać klientom najwyższej jakości potrawy, które będą zdrowe, syte, a także smaczne.


Inne miasta z tego samego województwa