Tani catering dietetyczny Sieradz (woj. łódzkie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Sieradz – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.6/5

Dlaczego warto zdecydować się na tani catering dietetyczny Sieradz?

Jak ugryźć temat diety pudełkowej? Nic dziwnego, że pierwsza reakcja często jest sceptyczna. W różnych środowiskach krążą pewne mity. Niektórzy uważają, że cokolwiek przyrządzonego w domu jest lepsze niż cokolwiek zamówionego z zewnątrz. Czasem pojawiają się głosy o rzekomym lenistwie ludzi chcących zrezygnować z codziennego gotowania. W rzeczywistości temat własnego stylu życia warto skonfrontować ze swoimi preferencjami i potrzebami, zastanowić się nad realnymi korzyściami, tak jak się to robi rozważając zakup samochodu.

Zbilansowana tania dieta pudełkowa Sieradz

Samodzielne zarządzanie jadłospisem nie jest niewykonalne, niemniej wymaga wysiłku. Niektórym przychodzi to łatwiej, innym trochę trudniej, jednak każdy musi poświęcić czas i energię na ułożenie urozmaiconego planu, chcąc odżywiać się zdrowo – zgodnie z piramidą żywieniową. Jednym ze sposobów, by w wygodny sposób to osiągnąć jest właśnie zdecydowanie się na catering dietetyczny. Osobie korzystającej z tej opcji niestraszny przymus dbania o siebie non stop, firma wszystkim się zajmie. Przygotuje jadłospis, wyliczy porcje i dostarczy pod drzwi mieszkania pyszne jedzenie pudełkowe.

To wygoda profesjonalnie przyrządzonego posiłku jak z restauracji, natomiast tania dieta pudełkowa nie wiąże się z takimi kosztami jak codzienne żywienie “na mieście”. Jest porównywalna z ceną pełnowartościowych posiłków przyrządzonych w domu. Dobry catering dietetyczny wcale nie musi być drogi.

Fit catering Sieradz – czy naprawdę jest fit?

No właśnie. Była już mowa o tym, że dieta pudełkowa tworzona jest na podstawie wiedzy naukowej odnośnie piramidy żywieniowej. Kolejną do odnotowania kwestią jest na pewno to, że takie jedzenie to stała porcja kalorii dziennie. Ile dokładnie? Decyzja należy do klienta, zawsze można zmienić porcję. Są to kalorie pełne (w odróżnieniu od tak zwanych pustych kalorii), posiłki są urozmaicone, rotacja dań duża (czyli nie ciągle i ciągle to samo).

Warto zwrócić uwagę, że nie ma tu mowy o jakiejś jednej diecie-cud. Firmy cateringowe proponują zazwyczaj przynajmniej kilka rodzajów żywienia. W TimCatering wyróżnić można m.in. następujące diety pudełkowe:

  • Standard (typowe zdrowe posiłki dla wszystkożerców, najbardziej zbliżone do domowej kuchni),
  • Less gluten (dla osób ograniczających to białko zbożowe),
  • Keto (urozmaicone kompozycje wbrew mitom o monotematyczności diety ketogenicznej),
  • Vegan (czyli 100% roślinnie – ta firma cateringowa ma w swojej ofercie także propozycje dla wegetarian i peskatarian).

Nie są to wszystkie diety oferowane przez TimCatering, ale dają obraz różnorodności w podejściu. Specjaliści mają w zanadrzu propozycje dla osób z różnymi przypadłościami (jak np. Hashimoto czy nietolerancja laktozy).

Wszystko to w myśl zasady, że w zdrowym odżywianiu liczy się dobrana do indywidualnych potrzeb dieta, która jest urozmaicona, wyważona i… smaczna.

Czy firma cateringowa w Sieradzu ma szanse w starciu z restauracją lub domowym jedzeniem?

Zdrowie zdrowiem, a sylwetka sylwetką. Gdy jednak przychodzi co do czego, ludzie potrafią ulec pokusie porzucenia wszelkich postanowień na rzecz przyjemności z jedzenia. Nie ma w tym nic dziwnego ani złego, w końcu to ważne dla komfortu psychicznego, by nie karać się sałatką, tylko jeść ją z radością. Zdrowe odżywianie w wielu kręgach kojarzy się z potwornymi wyrzeczeniami, natomiast dobry catering pudełkowy nie zostawia na tym micie suchej nitki.

Każdy niedowiarek może przekonać się sam, zamawiając całodniowy zestaw testowy – niektórzy producenci dają na to zniżkę, u innych wystarczy wykupić po prostu jeden dzień lub nawet jeden posiłek na spróbowanie. Często w dostawie przychodzą desery w postaci ciast, budyniów lub słodkie śniadania (owsianki, pankejki). Istnieje także możliwość codziennego wyboru spośród kilku propozycji dań.

Fit catering to super opcja do rozważenia, ponieważ daje dużo wolności. Klient ustala rodzaj diety, kaloryczność, a także dni, w które chce otrzymywać zamówienia. Wcale nie trzeba wprowadzać tu żadnej restrykcji. Catering w co 2 dzień? A może tylko w weekendy? TimCatering ma też pakiet Office zapewniający pełne wyżywienie w pracy w biurze i pozostawiający pełną swobodę osobom mającym inne plany jedzeniowe w czasie wolnym.


Inne miasta z tego samego województwa