Tani catering dietetyczny Siewierz (woj. śląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Siewierz – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Catering dietetyczny Siewierz, na czym polega jego fenomen?

Dostępna wiedza, a także możliwość preczytania tak wielu artykułów dostępnych w internecie sprawia, że mamy coraz więcej informacji, które świadczą o tym, jak ważne jest zdrowe i zróżnicowane odżywianie. W wielu przypadkach jednak nie mamy możliwości gotowania dla siebie posiłków z braku czasu, a także potrzebnej wiedzy na temat zbilansowania diety dla siebie. Każda osoba ma bowiem zupełnie inne potrzeby, a także potrzebuje zupełnie innych rozwiązań, które pozwolą jej na zadbanie o siebie. Musimy jednak wiedzieć, że nawet kiedy nie mamy czasu na codzienne gotowanie, to możemy skorzystać z takich rozwiązań, jak catering dietetyczny. W tym przypadku to firma będzie na nasze zlecenie przygotowywać nam posiłki, co sprawi, że my sami nie będziemy tracić czasu i energii, aby jeść zdrowo i dzięki temu czuć się lepiej, a także lepiej wyglądać.

Dieta pudełkowa Siewierz, co jest istotne w jej wyborze?

Dieta pudełkowa to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak okaże się właściwe wyłącznie wtedy, kiedy zostanie dobrana idealnie do naszych potrzeb i stylu życia. Bardzo ważnym czynnikiem jest zwrócenie uwagi na to, jaki wariant diety będzie dla nas właściwy. Musimy mieć świadomość, że tania dieta pudełkowa powinna być dobierana, sugerując się naszym stanem zdrowia, potrzebami, ale także takimi kwestiami jak aktywność fizyczna. Powinniśmy mieć także świadomość, że kiedy cierpimy na jakieś nietolerancje pokarmowe, to należy wybrać dietę, która nie będzie zawierała tych składników, których nie powinniśmy jeść. Tani catering dietetyczny występuje więc w wariancie dla sportowców, mamy do wyboru także dietę wege, ale także dietę, która nie zawiera glutenu, a także laktozy. To te składniki są najczęściej nietolerowane u klientów i możemy zamówić taką dietę, która będzie mimo nietolerancji dla nas właściwa.

Fit catering Siewierz, czy posiłki są zdrowe i smaczne?

Fit catering łączy wszystkie cechy diety idealnej. Możemy bowiem liczyć na to, że każdy posiłek będzie nie tylko niezwykle smaczny, ale także zdrowy i wyselekcjonowany. Na uwagę zasługuje także fakt, że mamy do wyboru tak wiele dań, których jedzenie nigdy nam się nie znudzi. Codziennie bowiem otrzymujemy zupełnie inne posiłki, na które z pewnością będziemy czekać z utęsknieniem i zaciekawieniem. Jedzenie pudełkowe stało się więc rozwiązaniem wybieranym chętnie nie tylko dlatego, że mamy dzięki niemu świadomość, że mamy możliwość bez konieczności samodzielnego gotowania zadbać o swój stan zdrowia, o swój wygląd, ale także zapewnić sobie dużo energii. Kluczem jest także fakt, że możemy jeść posiłki, które są na tyle różnorodne, że ich jedzenie sprawia nam ogromną przyjemność. Ze względu na to, że mamy możliwość, dzięki takim rozwiązaniom, jakcatering pudełkowy otrzymywać zdrowe posiłki każdego dnia, możemy mieć pewność, że w końcu będziemy mieć szansę jeść regularne posiłki, nawet jak do tej pory nie mieliśmy czasu na ich przygotowanie. Teraz mamy szansę o to zadbać.

Firma cateringowa Siewierz, czy dostarczy nam posiłki każdego dnia?

Diety pudełkowe to nie tylko wybranie rozwiązania, które zagwarantuje nam możliwość zdrowego odżywiania bez gotowania w domu, ale także pewność, że bez konieczności jechania po swój posiłek, zostanie nam on dostarczony pod same drzwi. Jest to bardzo ważne, bo nie musimy obawiać się, że będziemy zmuszeni jechać gdzieś po zamówione jedzenie. Kiedy nie wiemy, jaką dietę dla siebie wybrać, bo diety pudełkowe występują w wielu dostępnych wariantach, to warto poprosić o pomoc pracownika firmy cateringowej. Po wysłuchaniu naszych oczekiwań, a także takich kwestii, jak ewentualne nietolerancje, zostaną nam dobrane najlepsze warianty diety, które rzeczywiście będą dla nas najbardziej właściwe. Wiele osób, które już korzystały z takich rozwiązań, jak dieta pudełkowa deklaruje, że chętnie wróciłyby do tego rozwiązania lub cały czas z niej korzystają. To najlepszy dowód na to, że to rozwiązanie sprawdza się świetnie i najpewniej i nam doskonale się sprawdzi.

Dieta dostosowana idealnie do potrzeb konkretnej osoby

Musimy mieć na uwadze, że każda osoba bez wyjątku potrzebuje zupełnie innych składników odżywczych. Wszystko jest zależne od tego, jak styl życia prowadzi, a także jaką ma wagę, wiek, a także, czy cierpi na nietolerancje pokarmowe. Warto także sugerować się tanem zdrowia osoby, która wybiera dla siebie odpowiednią dietę, aby wybrać tę najlepszą. Musimy więc mieć świadomość, że firma cateringowa nie bez powodu daje możliwość doboru tak wielu dostępnych wariantów diety, wszystko po to, aby każdy miał szansę zaserwować sobie dokładnie to, co sprawdzi się świetnie. Już po kilku dniach regularnych posiłków, które zostaną przygotowane ze zdrowych i smacznych składników bez wzmacniaczy smaku i konserwantów, będziemy mogli zauważyć, jak pozytywnie na nas samych wpłynęła dieta i jak dobrą decyzję podjęliśmy, zamawiając ją. Nic dziwnego, że tak wiele różnych osób decyduje się z niej skorzystać i chętnie do niej wraca, aby znów móc nie martwić się nie tylko o przygotowywanie posiłków, ale także układanie diety tak, aby była właściwa.


Inne miasta z tego samego województwa