Tani catering dietetyczny Starachowice (woj. świętokrzyskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:30:00

Starachowice – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.8/5

Tani catering dietetyczny Starachowice – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Catering dietetyczny nie jest już tylko przywilejem najbogatszych osób. W dzisiejszych czasach na to rozwiązanie może zdecydować się już praktycznie każdy. Dieta pudełkowa ma w końcu wiele zalet. Najważniejsze z nich to możliwość spożywania zdrowych, zbilansowanych posiłków i oszczędzenia czasu, ponieważ nie trzeba ich przyrządzać samemu. Ucieszy to ludzi zapracowanych, a także tych, którzy nie za dobrze gotują. Tania dieta pudełkowa znajduje się m.in. w ofercie TIM Catering. Z usługi cateringu z dostawą mogą skorzystać różne osoby, również te stosujące diety wykluczające pewne produkty.

Tania dieta pudełkowa Starachowice – zalety

Tani catering dietetyczny może być jednocześnie wysokiej jakości. Zapewnia każdemu codzienny dostęp do zdrowego jedzenia. Ciągłe liczenie kalorii i samodzielne wybieranie odpowiednich produktów jest trudne i czasochłonne. Jadłospisy konsultowane są z dietetykiem, dlatego nie trzeba obawiać się o to, że do organizmu nie zostaną dostarczone ważne składniki odżywcze. Jedzenie pudełkowe to doskonała szansa dla osób spędzających większość czasu poza domem – na ogół nie mają one możliwości zjedzenia ciepłego posiłku w komfortowych warunkach. Pudełka trafiają prosto do domu czy biura, dzięki czemu nie trzeba tracić wolnych chwil na przyrządzanie posiłków na cały tydzień ani rozglądać się w desperacji za budką z fast-foodem. Catering pudełkowy oferuje odpowiednio wydzieloną ilość jedzenia, dzięki czemu osoby odchudzające się łatwiej skontrolują podjadanie.

Czym cechuje się najlepszy fit catering Starachowice?

Fit catering powinien być skrojony pod indywidualne potrzeby klienta. TIM Catering dba o to, by w ofercie znajdowały się propozycje dla osób stosujących różne diety, nikt nie będzie więc wykluczony. Firma cateringowa dostarcza np. dietę Standard – poszczególne wersje różnią się od siebie kalorycznością i stanowią świetną opcję na początek dla klientów, którzy chcą sprawdzić, czy to rozwiązanie jest w ogóle odpowiednie dla nich. W ofercie znajduje się też dieta Junior, która przypadnie do gustu rodzicom chcącym od małego uczyć swoje pociechy zdrowych nawyków. W dzisiejszych czasach wiele osób rezygnuje z jedzenia mięsa – to z myślą o nich powstała dieta Vegetarian, natomiast osoby będące na diecie całkowicie roślinnej mogą zamówić catering Vegan. Ponadto z oferty mogą skorzystać klienci wykluczający w diecie laktozę (Lactose Free) i ograniczające gluten (Less Gluten). Co najważniejsze, taki catering jest nie tylko zdrowy, ale również smaczny.

Czy catering pudełkowy w Starachowicach to dobre rozwiązanie?

Diety pudełkowe sprawdzą się w przypadku większości osób. Dzięki nim można w łatwy sposób zachować piękną sylwetkę, zadbać o zdrowie i samopoczucie, a także spożyć ciepły posiłek nawet podczas przebywania poza domem. Szczególnie korzystne jest zdecydowanie się na usługę z opcją dostawy. Wyznaczonym miejscem może być też biuro. Nie trzeba bać się, że stosowanie restrykcyjnej diety stanowi przeszkodę do zamówienia cateringu. W dzisiejszych czasach oferty firm cateringowych uwzględniają potrzeby osób będących chociażby na diecie wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej czy wielu innych. Wariant dla najmłodszych nauczy dzieci wybierania zdrowych produktów w miejsce tych mniej wartościowych. Słowem, catering to pyszne i zdrowe rozwiązanie dla każdego.

Jaka powinna być dobra firma cateringowa w Starachowicach?

Niektórym korzystanie z diet pudełkowych kojarzy się z koniecznością jedzenia nudnych posiłków, które są przede wszystkim niesmaczne. Na szczęście TIM Catering odczarowuje ten mit i pokazuje, że nie trzeba wcale stosować wielu wyrzeczeń. Profesjonaliści przygotowują zbilansowane, zróżnicowane posiłki. Nie są one monotematyczne, ich skład jest dostosowany do indywidualnych wymogów żywieniowych. Korzystanie z takiej diety pudełkowej poszerza horyzonty kulinarne – z nowo poznanych składników można przygotowywać jedzenie samodzielnie, gdy zrezygnuje się już z usługi. Kolejny atut stanowi apetyczny wygląd posiłków.