Tani catering dietetyczny Świecie (woj. kujawsko-pomorskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 8:00:00

Świecie – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

5 powodów, dla których tani catering dietetyczny Świecie od TimCatering jest dobrym rozwiązaniem!

Diety pudełkowe wzbudzają coraz to większe zainteresowanie. Nie da się ukryć, że jedzenie z dostawą do domu to przede wszystkim wyjątkowa wygoda. Choć firm cateringowych na rynku pojawia się coraz więcej, to jednak nie każda z nich zasługuje na nasze zaufanie. Warto jednak zwrócić większą uwagę na TimCatering, który obecnie bije prawdziwe rekordy popularności. Poznajmy więc 5 powodów, dla których warto z niego skorzystać!

1. Tania dieta pudełkowa Świecie nie nadweręży naszego budżetu

Catering dietetyczny to nic innego, jak usługa polegająca na dostarczaniu gotowych posiłków prosto pod nasze drzwi. Jest to komfort i wygoda, a także smakowite jedzenie, pojawiające się każdego dnia. Nic więc dziwnego, że wiele osób może uważać, że diety pudełkowe to dość pokaźny wydatek. Jednak TimCatering pokazuje, że wcale nie musi tak być! Jest to tani catering dietetyczny, który będzie przyjazny nie tylko dla naszej sylwetki, ale także dla naszego portfela. Co za tym idzie, TimCatering w atrakcyjnej cenie oferuje nam jedzenie pudełkowe, a dodatkowo będzie ono wyjątkowo smaczne i zdrowe.

2. Fit catering Świecie, który pomoże osiągnąć zamierzone cele

Kolejnym powodem, dla którego catering dietetyczny od TimCatering powinien nas zainteresować, jest jego różnorodność. To właśnie dzięki niej możemy dopasować jedzenie pudełkowe idealnie do naszych potrzeb i celów dietetycznych. Fit catering oferuje możliwość dopasowania zestawów posiłków do naszego stylu życia. W ofercie znajdziemy diety pudełkowe Office lub Slim, ale także diety Keto i wegańskie, które możemy wybrać zgodnie z własnymi potrzebami. Oczywiście każdy zestaw to tania dieta pudełkowa, która będzie na miarę naszych możliwości finansowych. Dzięki smakowitym i dopasowanym daniom o wiele łatwiej będzie nam osiągnąć zamierzone cele dietetyczne.

3. Dieta pudełkowa w Świecie, która jest smaczna i zdrowa

Catering pudełkowy od TimCatering to również sposób na to, by odżywiać się smacznie i zdrowo. Diety pudełkowe przygotowywane są po indywidualnych konsultacjach z klientami, a także przy współpracy z doświadczonymi dietetykami i technikami żywienia. W praktyce oznacza to, że dieta pudełkowa będzie dopasowana idealnie do naszych preferencji smakowych. TimCatering daje nam możliwość wyboru tych produktów spożywczych, które powinny stanowić podstawę naszych posiłków, ale także i możemy odrzucić te, za którymi nie przepadamy. Dzięki temu cały okres przebywania na diecie będzie dla nas o wiele przyjemniejszy!

4. Catering pudełkowy w Świecie pomoże zmienić styl życia

Diety pudełkowe oferowane przez TimCatering są również jedną z lepszych metod ku temu, by całkowicie odmienić swój styl życia i odżywiania. Jak wiadomo, dbanie o sylwetkę w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo ważne. Chętnie poświęcamy czas na wszelakie aktywności fizyczne, a także staramy się odżywiać zdrowo. Jednak szybkie tempo i chroniczny brak czasu sprawiają, że samodzielne przygotowywanie posiłków może być dla nas dość dużym wyzwaniem. Właśnie dlatego to catering pudełkowy staje się najlepszym rozwiązaniem. W ramach usług od TimCatering będziemy co rano - o umówionej godzinie - otrzymywać zestawy smakowitych dań na cały dzień. Możemy zabrać je ze sobą do pracy, szkoły, czy nawet na wyjazd. Co jest jednak najważniejsze, my sami nie musimy poświęcać na przygotowanie posiłków nawet minuty naszego czasu!

5. Firma cateringowa w Świecie z indywidualnym podejściem do klienta

Firma cateringowa musi cechować się wyrozumiałością i indywidualnym podejściem do każdego z klientów. Nie da się bowiem ukryć, że każdy z nas może mieć inne preferencje smakowe i inne oczekiwania. TimCatering jest tego najlepszym przykładem. Oferowany przez niego catering pudełkowy będzie dopasowany na podstawie indywidualnej konsultacji. To my sami możemy wybrać zestaw, który najbardziej nam odpowiada lub skorzystać z pomocy doświadczonych dietetyków. Dzięki temu, każdy posiłek będzie dla nas smakowitą ucztą, a my będziemy mogli obserwować, jak szybko i skutecznie zmienia się nasza sylwetka. To kolejny powód, dla którego catering dietetyczny od TimCatering jest jednym z najlepszych!


Inne miasta z tego samego województwa