Tani catering dietetyczny Tarnowskie Góry (woj. śląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Tarnowskie Góry – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Tania dieta pudełkowa Tarnowskie Góry opcją dla każdego

Dzięki temu, że catering i dieta w pudełkach cieszą się coraz większym zainteresowaniem odbiorców, firma dba o to, by ta opcja była dostępna dla każdego nie tylko pod względem kaloryczności, ale również ceny.

Skąd wiedzieć jaki tani catering dietetyczny Tarnowskie Góry wybrać?

Możliwość skorzystania z cateringu dietetycznego jest świetną propozycją z tego względu, że dzięki niemu udaje się zaoszczędzić dużą liczbę godzin, które mogą być poświęcone na wykonanie przyjemniejszych czynności niż gotowanie. To fenomenalna okazja również do tego, by udało się spróbować całkiem nowe smaki kulinarne.

Firmy dbają o to, by na terenie całego kraju zaproponować tani catering dietetyczny. Jest to bardzo korzystna okazja, dzięki której udaje się niskim kosztem skosztować w pełni kaloryczne, zdrowe i przygotowane zgodnie z konkretnymi wytycznymi dania. Jest to genialna propozycja skierowana do osób:

– w większych i mniejszych miastach,

– na wsiach,

które chcą zatroszczyć się o oszczędność czasu i dzięki temu mieć także wolne godziny, które będzie można wykorzystać na coś innego. Atutem tej opcji jest jej niska cena. Jeżeli weźmie się pod uwagę konieczność gotowania dla jednej lub dwóch osób koszty są naprawdę olbrzymie. Catering pudełkowy to także sposób na porcjowanie swoich dań w taki sposób, by można było się najadać do syta. To wpływa na to, iż nie ma konieczności dojadania między pudełkowymi posiłkami i przygotowywania czegoś we własnym zakresie.

Dlaczego diety pudełkowe Tarnowskie Góry cieszą się tak dużym zainteresowaniem nabywców?

W codziennym zabieganym świecie mało kto ma czas na to, by móc przygotowywać sobie codziennie zdrowe posiłki. Muszą być one gotowe już od samego rana do wieczora i tak też należy działać przez cały rok. Jest to czasochłonne zajęcie, a dodatkowo nie każdy też ma:

– czas,

– chęci,

– umiejętności,

dzięki którym mógłby dość sprawnie zająć się tym zadaniem. Z tego też względu diety pudełkowe są tak popularną opcją. Nie ma znaczenia to, czy jest się uczniem szkoły ponadpodstawowej, pracuje na etacie, czy wychowuje dzieci. Właściciele firm dbają o różnorodność kaloryczną oraz smakową. Z powodzeniem udaje się więc nabyć takie pudełka z jedzeniem, które będą dostosowane do osób o określonych wymaganiach produktowych. Nie brakuje szansy skorzystania typowo z diety wegańskiej, wegetariańskiej, czy bez glutenu. Bardzo często można skomponować także własną propozycję, która będzie skupiona na tym, by wykluczyć wszystkie alergiczne produkty spożywcze.

Firma cateringowa Tarnowskie Góry — czym się wyróżnia?

Atutem możliwości skorzystania z firmy cateringowej jest to, iż wyróżnia się ona tym, że wszystkie produkty i składniki spożywcze muszą być przygotowywane na bieżąco. Podobnie sprawa wygląda z przygotowywaniem poszczególnych dań do diety pudełkowej. Osoby pracujące w branży spożywczej i właściciele tych przedsiębiorstw nie mogą sobie pozwolić na:

– niedopatrzenia w tym zakresie,

– zdobywanie niekorzystnych rekomendacji od klientów.

Takie działania spowodowałyby konieczność zamknięcia biznesu. Można więc mieć pewność związaną z tym, iż jedzenie pudełkowe każdorazowo jest przygotowywane na bieżąco oraz z troską o to, by wszystko było wykonane na czas i ze zdrowej żywności. Jest to genialne rozwiązanie z tego względu, że firmy mają świadomość tego, jak wiele osób korzysta z ich usług. Dzięki temu mają gwarancję tego, iż ich zadowalające usługi wpłyną na stale powiększające się grono odbiorców. Atutem jest także to, że swoją ofertę pudełkową kierują nie tylko do mieszkańców dużych miast.

Jedzenie w pudełkach dociera także do klientów z mniejszych miejscowości i wsi. Przedsiębiorcy mają świadomość tego, że niezależnie od miejsca zamieszkania jest zapotrzebowanie na to, które jest od razu gotowe do spożycia. Osoby mające do wykonania dużo obowiązków żyją nie tylko w wielkich miastach.

Czy warto skorzystać z diety pudełkowej Tarnowskie Góry?

Dzięki możliwości skorzystania z diety pudełkowej wiadomo, że można każdorazowo jeść smacznie, szybko i zdrowo. Dodatkowo nie ma konieczności wykupywania tej opcji na bardzo długi okres. Osoby, które nie są jeszcze zdecydowane, czy jest to opcja dla nich, bez problemu mogą skorzystać z najkrótszego możliwego terminu. Po nim wielu odbiorców decyduje się na jego przedłużenie. Jest to związane z bardzo wygodnym życiem pod względem oszczędności czasu na przygotowywanie posiłków.

Wszystko jest przygotowane w taki sposób, by było gotowe do spożycia. Ewentualnie dania obiadowe należy odgrzać, jednak nie jest to bardzo czasochłonne zajęcie. Fit catering to tak naprawdę propozycja dla każdego. Różnorodność diet wpływa na to, że niewątpliwie udaje się wybrać taką, która będzie spełniała oczekiwania danego nabywcy.

Tania dieta pudełkowa jest opłacalna pod względem jakości, smaku i ceny, którą należy za nią uiścić. Z powodzeniem udaje się korzystać z niej przez długi okres lub też tylko w te chwile, kiedy nie ma się czasu na gotowanie. Atutem jest możliwość wykupienia jej także podczas krótszego lub dłuższego wyjazdu na wczasy do innego miasta.


Inne miasta z tego samego województwa