Tim catering dietetyczny Ustroń

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Ustroń – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Ustroń – dlaczego warto?

Czujesz, że z każdym dniem Twoja dieta staje się coraz mniej zróżnicowana, a utrzymanie zdrowych nawyków sprawia coraz więcej kłopotów? Jest to problem, który dotyczy coraz większej populacji. Nic w tym dziwnego – żyjemy coraz szybciej, przez co mamy bardzo mało czasu na staranne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Dieta pudełkowa wychodzi naprzeciw tym trudnościom, pozwalając na zdrowe odżywianie bez utraty czasu. Jak to działa i dlaczego warto? Przyjrzyjmy się temu!

Czym jest tania dieta pudełkowa Ustroń?

Catering dietetyczny to określenie, które bardzo często kojarzy się z czymś, co jest drogie i niedostępne dla przeciętnego człowieka. Jak się okazuje, w ostatnich latach rozumowanie to traci na trafności. Dieta pudełkowa staje się coraz popularniejsza, a wiele firm walczy o to, aby zapewnić swoim klientom nie tylko najzdrowsze, ale też najtańsze jedzenie. Efektem tego są coraz przystępniejsze ceny, którymi warto, abyś się zainteresował.

Czym dokładnie wyróżnia się ta dieta? Jest ona nie tylko jedzeniem, ale też swoistym stylem życia. Stworzona z myślą o zapracowanych osobach, które pragną spędzać czas wolny z rodziną i znajomymi, a nie w kuchni, fit catering pozwala na zdrowe odżywianie bez utraty cennych godzin. Każdy posiłek zostaje dostarczony pod drzwi wybranego adresu, będąc przy tym zapakowanym w specjalne pudełko, które ułatwia jedzenie w pracy i w podróży.

Jak widać, jest to prosty sposób na zachowanie wolności w planowaniu swoich dni. Co jeszcze ma do zaoferowania tania dieta pudełkowa?

Fit catering Ustroń – co go wyróżnia?

Wiedząc już, że catering pozwala nie marnować czasu na długie i pracochłonne gotowanie, warto przyjrzeć się też jego innym zaletom. Co jest tu szczególnie ważne?

  • Różnorodność potraw – dobra dieta pudełkowa zapewnia zróżnicowanie kulinarne, które pozwala cieszyć się posiłkami i składnikami dotychczas niezasmakowanymi. W ten sposób można rozszerzać swoje horyzonty smakowe. Oczywiście należy też pamiętać, że z łatwością można wybrać dietę, która będzie wpisywać się w nasze dotychczasowe preferencje.
  • Wygoda – to zaleta, która wynika z samej idei cateringu. Wszystko tu jest podane na tacy, a dokładnie mówiąc – w pudełku. Ułatwia to rozplanowanie dnia i pozwala pamiętać o potrzebie jedzenia.
  • Pomoc w odchudzaniu – odpowiednio dobrana wartość kaloryczna i regularność w jej przyjmowaniu sprawia, że cele dietetyczne są łatwiejsze do osiągnięcia. Co ważne, jedzenie pudełkowe redukuje także potrzebę podjadania, która pojawia się często z powodu potrzeby przygotowania posiłku. Tutaj jej nie ma.

Dodatkowo należy pamiętać, że każda dieta jest dostosowana do potrzeb klienta. Każda alergia i nietolerancja jest brana pod uwagę, aby każdy kęs posiłku łączył się z przyjemnością podniebienia, nie powodując żołądkowych problemów. Nie zabraknie też opcji dla wegetarian, wegan, jak i osób próbujących zbudować masę mięśniową.

Jak wybrać odpowiedni catering w Ustroniu?

Każdy posiada swoje własne, indywidualne potrzeby żywieniowe. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby dokładnie je poznać. Znajomość ta pozwoli na przemyślany wybór, który przyniesie wiele zdrowotnych korzyści. Niezależnie jednak od indywidualnych celów, tani catering dietetyczny musi charakteryzować się kilkoma uniwersalnymi cechami. Na co warto zwrócić uwagę?

  • Zestaw testowy – to całkowita podstawa przy wybieraniu diety pudełkowej. Każda szanująca klienta firma będzie miała do zaoferowania zestaw próbny, który pozwoli przetestować jakość posiłków, jak i samej usługi ich dostarczania. To prosty sposób na przesiew firm, które nie spełniają naszych oczekiwań.
  • Różnorodność dietetyczna – im bardziej rozbudowane i różniące się od siebie diety, tym lepiej, gdyż pozwala to na dostosowanie do swoich preferencji.
  • Cena – jakkolwiek jej niski poziom jest wartościowy, nie można kierować się wyłącznie nią. Jeśli dana firma spełnia wszystkie nasze potrzeby i jest jedynie niewiele droższa od innej, której usługi są na niższym poziomie, nie warto oszczędzać.

Firma cateringowa w Ustroniu TimCatering – dlaczego warto?

Spośród tysiąca miejsc oferujących diety pudełkowe, firma cateringowa TimCatering wyróżnia się długim doświadczeniem, najwyższą jakością i niezwykłym smakiem. Oferują możliwość zamówienia zestawu testowego i dbają o różnorodność dietetyczną, mając w swojej ofercie opcje spełniające wszelkie potrzeby. Co ważne, charakteryzują się otwartością w kontakcie z klientem, którego zawsze traktują indywidualnie. To prosty sposób na znalezienie diety, która dostarczy nie tylko dawki smaku, ale też witalności.


Inne miasta z tego samego województwa