Tani catering dietetyczny Zambrów (woj. podlaskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:30:00

Zambrów – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.8/5

TimCatering, czyli tani catering dietetyczny Zambrów – w jaki sposób pomoże zadbać o szczupłą sylwetkę?

Walka z nadprogramowymi kilogramami może nie jednemu z nas spędzić przysłowiowy sen z powiek. Niestety, ale już spożywanie nadwyżki kalorycznej sprawia, że szybko przybieramy na wadze, nawet w momencie, kiedy poświęcamy czas na intensywne ćwiczenia. Okazuje się, że dieta stanowi podstawę sukcesywnego powrotu do smukłej sylwetki i kontrolowania masy ciała. Właśnie dlatego diety pudełkowe od TimCatering cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W jaki sposób więc ten catering pudełkowy pomoże nam zadbać o figurę?

Tania dieta pudełkowa Zambrów – zdrowa sylwetka i szczęśliwy portfel

Catering dietetyczny stał się popularny za sprawą celebrytów, którzy w ten sposób propagowali zdrowy i wygodny sposób odżywiania się. Nic więc dziwnego, że większość z nas mogła odnieść wrażenie, że dieta pudełkowa jest swoistym przywilejem, zarezerwowanym dla najbogatszych. Okazuje się, że TimCatering wyprowadza nas skutecznie z błędu! Jest to tani catering dietetyczny, który nie tylko pomoże nam zadbać o zdrową sylwetkę, ale także i o własne portfele. Nie musimy się obawiać, że skorzystanie z takich usług będzie dla nas pokaźnym wydatkiem. Prawdopodobnie, catering dietetyczny pomoże nam wiele zaoszczędzić! Jak łatwo możemy się domyślić, nie ma konieczności robienia samodzielnie zakupów, czy gotowania. Tania dieta pudełkowa jest więc zdrowa i oszczędna!

Fit catering Zambrów czyli zbilansowane i dopasowane posiłki

Wspomniane już zostało, że dieta jest kluczowym aspektem w kontekście utraty zbędnych kilogramów. Nawet najbardziej dynamiczne ćwiczenia na siłowni nie przyniosą pożądanego efektu, w momencie kiedy będziemy spożywać nadwyżkę kalorii. Fit catering ponownie będzie dla nas jednym z lepszych rozwiązań. Okazuje się, że jedzenie pudełkowe przyjedzie do nas w formie już gotowej. Będzie ono odpowiednio zbilansowane, a także dopasowane do zapotrzebowania kalorycznego naszego organizmu. Nie musimy więc samodzielnie wyliczać kalorii każdej z porcji. Możemy w pełni zaufać kucharzom i dietetykom, którzy przygotowują smakowite posiłki. TimCatering stawia przede wszystkim na jakość. Z tego też powodu, każda dieta pudełkowa jest idealnie dopasowana do potrzeb klientów. Ten catering dietetyczny pozwoli nam całkowicie zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Zaczniemy odżywiać się zdrowo i smacznie, a przy tym, będziemy mogli w o wiele łatwiejszy sposób kontrolować własną wagę!

Catering dietetyczny w Zambrowie rozwiązaniem dla zapracowanych!

Często zdarza się tak, że postanowienia dietetyczne są przez nas często łamane. Głównie ma to związek z intensywnym tempem życia i zwykłym brakiem czasu. Zdarza się również tak, że po prostu nie lubimy gotować, a znacznie wygodniejszym rozwiązaniem staje się „jedzenie na mieście”. Wówczas ponownie to catering dietetyczny od TimCatering przychodzi nam z pomocą. Dzięki niemu, nie będziemy musieli szukać kolejnych wymówek, które usprawiedliwią porcję frytek czy kalorycznego burgera. Catering pudełkowy zadba o to, by zestaw posiłków na cały dzień znalazł się o umówionej porze pod naszymi drzwiami. Nie musimy gotować, doprawiać, czy odmierzać proporcji. To doświadczeni kucharze z TimCatering przejmą na siebie tą odpowiedzialność. Diety pudełkowe stają się więc świetnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, które mimo braku czasu chcą dbać o swoją sylwetkę oraz o dobre samopoczucie.

Firma cateringowa w Zambrowie szyta na miarę każdego z nas!

Catering pudełkowy od TimCatering ma znacznie bardziej zróżnicowaną ofertę. Znajdziemy w niej nie tylko diety pudełkowe pomagające w utracie wagi, ale także i takie zestawy posiłków, które są przygotowane np. z myślą o intensywnym uprawianiu sportu. Dzięki temu można dopasować je idealnie do swoich potrzeb. TimCatering to firma cateringowa z indywidualnym podejściem do każdego z klientów. Pomoże nam ona zadbać o zdrową i szczupłą sylwetkę, która będzie wymagała od nas minimalnego wysiłku. Dzięki zbilansowanym i smacznym daniom od TimCatering, każda dieta będzie jeszcze przyjemniejsza, a zmiany w naszym wyglądzie zewnętrznym pozytywnie nas zaskoczą!