OFERTA PRACY NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. TIK TOKA

Do naszego TIMu szukamy osoby, która zajmie się tworzeniem, wdrażaniem i zarządzaniem strategią marketingową na platformie Tik Tok.

Praca w niepełnym wymiarze czasu. Praca początkowo w pełni stacjonarna, minimum 3 dni w tygodniu – możliwe elastyczne dostosowanie grafiku. Wynagrodzenie: 2500 zł – 3000 zł netto

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii marketingowej dla naszej firmy na platformie Tik Tok, w tym dobieranie treści i formy contentu, określanie grupy docelowej, budowanie zaangażowania i wzmocnienie marki,
  • planowanie, tworzenie i wdrażanie kampanii reklamowych na podstawie danych dotyczących grupy docelowej, budżetu i celów kampanii,
  • kreowanie i tworzenie treści wideo, które przyciągają uwagę i angażują użytkowników Tik Toka,
  • zarządzanie kontem firmy na Tik Toku, odpowiadanie na komentarze i wiadomości od użytkowników oraz śledzenie analiz dotyczących zaangażowania, wyświetleń i innych wskaźników sukcesu,
  • monitorowanie i analiza trendów i zachowań użytkowników na platformie Tik Tok w celu dostosowania strategii reklamowej.

Nasze wymagania:

  • masz doświadczenie w tworzeniu TikToków,
  • znasz TikToka jak własną kieszeń, a dzień zaczynasz od przeglądania tego medium,
  • jesteś na bieżąco z trendami, które na TikToku zmieniają się prawie codziennie,
  • potrafisz tworzyć nietuzinkowe wideo,
  • masz wiedzę na temat działań marketingowych w mediach społecznościowych,
  • potrafisz analizować wyniki i wyciągać wnioski,
  • jesteś otwarta/y i nie boisz się wystąpień przed kamerą.

Etapy rekrutacji:

  • Wyślij nam swoje CV oraz video, z którego jesteś najbardziej dumna/y na wspolpraca@timcatering.pl
  • Po rozpatrzeniu Twojego CV zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, oraz poprosimy o przygotowanie zadania rekrutacyjnego, które będzie polegało na stworzeniu krótkiego wideo. Na przygotowanie materiałów będziesz miał/a kilka dni.
  • Wyłowimy właściwego kandydata i poinformujemy Cię o wynikach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość wyboru kandydatów. Aplikując wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacji na podane stanowisko.