Tani catering dietetyczny Bełchatów (woj. łódzkie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Bełchatów – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Bełchatów- 4 powody, dla których warto się na niego zdecydować!

Spis treści:

1. Tania dieta pudełkowa- sposób by nieco oszczędzić

2. Fit catering- czyli wiesz, co jesz

3. Firma cateringowa przygotuje posiłki za Ciebie

4. Catering pudełkowy- czyli szybki i prosty obiad

Zalety diety pudełkowej

Obecnie coraz częściej słyszy się o tak zwanej diecie pudełkowej. Nie ma w tym nic dziwnego, o czym już wiele osób przekonało się na własnej skórze. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala zjeść smacznie i zdrowo, ale ma również szereg innych korzyści, nad którymi zazwyczaj nie zastanawiamy się na co dzień. Jeśli jednak tylko poświęci się na to chwilę, nietrudno dostrzec, że fit catering rzeczywiście się opłaca!

1. Tania dieta pudełkowa Bełchatów- sposób by nieco oszczędzić

Wzrost cen z dnia na dzień zadziwia i przeraża coraz bardziej. Produkty, za które jeszcze rok czy dwa lata temu płaciło się przysłowiowe "grosze" teraz pod względem ceny potrafią zwalić z nóg. Dlatego wiele osób kierując się ceną wybiera jak najtańsze produkty. Jednak ich skład często pozostawia wiele do życzenia. Jeśli więc komuś zależy na zdrowym odżywianiu, zmuszony jest kupować żywność z górnej półki. Z pewnością organizm otrzyma wtedy niezbędne mu wartości odżywcze, ale portfel szybko zacznie świecić pustkami.

Właśnie z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na diety pudełkowe. Pozwalają one uniknąć wypraw do sklepów i tracenia pieniędzy na składniki, które finalnie często nie są nawet wykorzystywane. Posiłki dostarczane przez zaufaną firmę cateringową pozwolą więc nie tylko nie marnować składników, ale również zjeść smacznie za stosunkowo niewielkie pieniądze!

2. Fit catering Bełchatów - czyli wiesz, co jesz

Jeśli przed skorzystaniem z oferty taniego cateringu dietetycznego powstrzymuje kogoś obawa o skład zamawianych posiłków, może spokojnie odetchnąć z ulgą. Nad ich przygotowywaniem czuwają bowiem doświadczeni dietetycy, którzy gotowi są podjąć się każdego wyzwania. Żadna dieta nie jest więc dla nich problemem. Z kolei składniki, jakie wykorzystywane są przez nich do tworzenia smakowitych i kolorowych kompozycji odznaczają się wyjątkową jakością. W końcu kto lepiej niż fachowcy w dziedzinie odżywiania, wie lepiej jakie wartości odżywcze należy dostarczyć organizmowi?

3. Firma cateringowa Bełchatów przygotuje posiłki za Ciebie

Na skład i pożywność posiłków często wpływ ma nie tylko budżet domowy, ale również czas, jakim się dysponuje. Nie jest żadną tajemnicą, że przygotowanie smacznego, domowego obiadu wymaga sporej ilości czasu. Zaś tego często brakuje z powodu pracy, opieki nad domem lub dziećmi, czy też innych obowiązków dnia codziennego. Jeszcze kiedy indziej chcielibyśmy po prostu odpocząć. Zamiast w kuchni, wolny czas wykorzystać chociażby na rozwój naszego hobby. Zaś zamówienie zawczasu jedzenia pudełkowego, może nam to umożliwić!

Pomyślmy tylko ile czasu możemy zyskać, dzięki temu, że ktoś inny zadba o naszą dietę. Każdego dnia możemy cieszyć się kilkoma smacznymi i zdrowymi posiłkami, bez spędzania w kuchni nawet minuty. Czy to nie jest kusząca perspektywa? Dzięki skorzystaniu z usług firmy cateringowej, zyskamy nie tylko pyszne jedzenie, ale również czas, który będziemy mogli przeznaczyć na cokolwiek tylko zechcemy!

4. Catering pudełkowy Bełchatów - czyli szybki i prosty obiad

Fit catering sprawdzi się doskonale nie tylko w zaciszu domowym, ale również w szkole czy pracy. W ciągu całego dnia spędzonego poza domem, także warto znaleźć czas na zjedzenie pożywnego śniadania, które zapewni nam siły z samego rana, czy obiadu, dodającego energii do dalszej pracy. Oczywiście można skorzystać w tym celu z pobliskiej stołówki czy zwykłego sklepu, ale czy rzeczywiście jest to najlepsze wyjście? Catering dietetyczny nie tylko zapewni znacznie smaczniejszy posiłek, ale również umożliwi jego łatwe spożycie.

Dzięki temu, że jedzenie jest już starannie zapakowane, nie musimy się martwić, że ubrudzimy się w trakcie posiłku. Ponadto jeśli goni nas czas, a często niestety tak właśnie jest, możemy zjeść go zarówno przy stole jak i na stojąco. Catering pudełkowy daje tę możliwość, która pozwoli wykorzystać nam każdą wolną chwilę i czasami naprawdę może uratować nam życie. A przynajmniej uchroni przed pustym żołądkiem.

Zalety diety pudełkowej Bełchatów

Podsumowując, teraz widzimy, że pod zwykłym hasłem diety pudełkowej, kryje się znacznie więcej. Jest to opcja zarówno dla osób zapracowanych, jak i tych, którym podboje kuchenne są obce, dla młodszych oraz starszych. Innymi słowy- dla każdego, kto tylko ma chęć jej spróbować.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy między innymi:

  • zaoszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy w sklepie,
  • zdać się na dietetyków, którzy dopasują każdy posiłek do naszych indywidualnych potrzeb,
  • zyskać dodatkowy czas, który spędzilibyśmy w kuchni,
  • otrzymać posiłki, które w łatwy sposób możemy zjeść zarówno w domu, jak i poza nim.

A przecież to zaledwie kilka z zalet fit cateringu! Jeśli tylko bliżej zapoznamy się z tematem, zauważymy jak możemy podnieść jakość swoich posiłków, wpłynąć korzystnie na nasz organizm i dostarczyć mu wszelkich niezbędnych składników, by mógł działać sprawnie. Jednak nie tylko to sprawia, że coraz więcej osób chętnie wybiera opcję taniej diety pudełkowej. Ale o tym najlepiej przekonać się samemu!


Inne miasta z tego samego województwa