Tim catering dietetyczny Gogolin

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Gogolin – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Gogolin - smaczne rozwiązanie dla każdej osoby

Catering dietetyczny kojarzony był tylko z luksusowym z życiem. Z czymś, co dla wielu osób znajdowało się poza zasięgiem. Z tego typu usług korzysta jednak coraz większa liczba osób. Powodem tego jest to, że powstała już nie jedna firma cateringowa, która dokłada wszelkich starań do tego, aby zaoferować swoim klientom jak najlepszą ofertę. Jeżeli jednak będą oni windować ceny do góry, mogą być pewni tego, że na zainteresowanie ze strony klientów nie będą mogli liczyć. Dieta pudełkowa to możliwość znajdująca się tak naprawdę w zasięgu ręki wielu osób.

Fit catering Gogolin dopasowany do gustów

Współczesna tania dieta pudełkowa umożliwia dopasowanie się do potrzeb każdej osoby - bez względu na jej preferencję smakowe. Z roku na rok znaleźć można firmy, jakie są w stanie zaoferować różnorodne diety: office, standard, slim, keto, sport, niskie IG, dla osób z chorobą Hashimoto, wegetariańską, wegańską, bez glutenu, bez laktozy i wiele innych. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, z jaką firmą ma się dokładnie do czynienia. Można być jednak pewnym tego, że jest tego sporo.

Oferta to jeden z ważnych czynników, który należy wziąć pod uwagę, decydując się na dietę pudełkową. Wybierając tani catering dietetyczny, należy zwrócić uwagę na proponowane diety. W szczególności, jeżeli ktoś dobrze wie, że nie może spożywać określonych produktów, m.in. ze względu na ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych.

Ile kosztuje tani catering dietetyczny Gogolin?

Wbrew pozorom nie jest to tak droga usługa. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę ten fakt, że nie będzie trzeba robić wielkich zakupów spożywczych. Po co komu one będą, skoro tak naprawdę wszystko tak naprawdę otrzyma się w gotowej (i przetworzonej!) postaci. Często wystarczy tylko pojedyncza pudełka otwierać, aby móc cieszyć się ich pożywnym smakiem. Dania obiadowe wymagają jedynie podgrzania przez kilka chwil w mikrofalówce! I to było na tyle.

Trzeba jednak zauważyć, aby zamawiając jedzenie pudełkowe zwrócić uwagę na cenę, jaką trzeba będzie zapłacić. Niekoniecznie trzeba wybierać najtańszą ofertę lub też najdroższą. Warto jednak do tego podejść w świadomy sposób, porównując do siebie poszczególne oferty cenowe. Trzeba również sprawdzić, co też można za to otrzymać. Czy np. wchodzi w to możliwość przeprowadzenia konsultacji z dietetykiem? Świadomy zakup cateringu dietetycznego to jedna z najważniejszych rzeczy.

Firma cateringowa Gogolin o dobrym zasięgu

Współczesne firmy cateringowe to tak naprawdę ogromnym zasięg. Chyba zdecydowanie mniej jest takich miejsc, gdzie dania w pudełkach nie są dowożone. Każda firma cateringowa stara się dotrzeć wszędzie, dzięki czemu mogą liczyć na zaufanie swoich klientów. Tym bardziej że korzystają oni z usług różnych firm kurierskich, których zadaniem jest dostarczenie posiłku pod drzwi każdego poranka. Teraz nawet klienci mniejszych miejscowości mogą liczyć na to, że i oni otrzymają zdrowy i zbilansowany catering pudełkowy.

Decydując się jednak na wybór takich usług (co wyjdzie na pewno z korzyścią), należy upewnić się, że dana firma faktycznie będzie w stanie dojechać do wskazanego miejsca. Na ogół bywa tak, że na danej stronie internetowej można znaleźć listę miejscowości, jakie są oni w stanie obsłużyć. Jeżeli danej ulicy, miejscowości nie ma na planie, można zadzwonić i zapytać lub też napisać wiadomość e-mail. W szczególności odnosi się to do mniejszych firm, jakie swoim zasięgiem obejmują tylko rynek lokalny.

Diety pudełkowe Gogolin dopasowane do każdego człowieka

Każdy człowiek jest inny. To, co tak naprawdę pomogło pozbyć się nadprogramowych kilogramów jednej osobie, wcale nie musi oznaczać, że sprawdzi się to w przypadku drugiej osoby. Taka jest prawda. Dlatego warto sprawdzić, czy firma cateringowa pozwala na konsultacje dietetyczne. Nie każdy zresztą ma okazje z nich skorzystać. No cóż, dobre chęci udania się do dietetyka spełzają na niczym, ponieważ na ogół jest tyle ważnych rzeczy do zrobienia. No i plan pójścia na dietę zostaje odsunięty na daleki tor.

Wykupienie diety pudełkowej tak naprawdę staje się najlepszą motywacją do tego, aby nie tylko jeść zdrowo, ale skonsultować swoje potrzeby ze specjalistą. Z taką osobą, która weźmie indywidualne potrzeby pod uwagę. Mowa tutaj m.in. o ewentualnych chorobach przewlekłych, czy też trybie pracy, który może utrudniać zgubienie nadprogramowych kilogramów.

Catering dietetyczny jest w stanie zapewnić wiele różnych możliwości. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, na czym komu dokładnie zależy. Niektórzy będą w końcu chcieli schudnąć. Inni może i na swoją wagę nie narzekają, ale chcą jeść zdrowo i smacznie, ciesząc się pożywnymi posiłkami. Niektórzy nie mają w ogóle czasu na gotowanie i jedzą to, co na ogół wpadnie im w ręce. Powodów do skorzystania z takiej zdrowej opcji diety pudełkowej jest tak naprawdę wiele. Nie ma jednak sensu wymieniać. Lepiej osobiście na sobie sprawdzić, ile można na tym skorzystać, ponieważ można się naprawdę zaskoczyć tym, co każdego dnia będzie można znaleźć pod swoimi drzwiami.