Tim catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Kędzierzyn Koźle – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.8/5

Kilka słów o tym, jak dobrym pomysłem jest catering dietetyczny Kędzierzyn Koźle

Dieta pudełkowa to hasło, które od lat pojawia się w mediach społecznościowych promujących zdrowe żywienie. Dlaczego? Co jest w niej takiego, co sprawia, że tysiące ludzi na całym świecie zaczęły z niej korzystać? By odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto przyjrzeć się po kolei cechom takiej diety i temu, co ona oferuje. Takie informacje często można znaleźć po prostu na stronach konkretnych firm oferujących diety pudełkowe, ale warto też zaglądać na portale i blogi znanych dietetyków.

Na czym polega dieta pudełkowa Kędzierzyn Koźle

?

Diety pudełkowe to wymysł tak naprawdę ostatnich lat – ich rozpowszechnienie zawdzięczamy przede wszystkim portalom społecznościowym typu Instagram czy Facebook, gdzie każda firma cateringowa zachęca potencjalnych klientów do zakupu diety pięknymi zdjęciami kolorowych potraw oraz szczegółowym opisem zalet takiego rozwiązania. Czy warto się nią zainteresować? Wszystko zależy od naszej sytuacji, ale ogólnie rzecz biorąc, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak!

Każda dieta pudełkowa zapewnia nam dostęp do świeżych potraw o zbilansowanym składzie w wybrane przez nas dni. Polega to na tym, że zamawiając taki catering, zaznaczamy, w jakie dni chcemy otrzymywać posiłki i w jakiej ilości. Do wyboru zwykle jest od trzech do pięciu posiłków – w zależności od trybu życia, jaki prowadzimy. Do tego dobiera się także przedział kaloryczności oraz rodzaj diety.

Po złożeniu zamówienia, w wybranym dniu kurier dostarcza nam nasz fit catering zapakowany w wysokiej jakości pudełka, podzielone na konkretne posiłki z opisanym składem, ilością kalorii oraz czasami także makroskładnikami. Takie podejście do tematu bardzo pomaga szczególnie osobom, które dokładnie kontrolują, co jedzą. Wyjątkowo ważne jest to dla tych, którzy aktywnie uprawiają sporty czy też fitness.

Jaki jest wybór wśród diet pudełkowych Kędzierzyn Koźle

?

Każda firma oferująca catering dietetyczny zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo w ostatnich latach zwiększyła się świadomość ludzi na temat różnego rodzaju diet i filozofii jedzenia. Dlatego też w ofercie takich firm można znaleźć różne rodzaje posiłków. Oczywiście zawsze można wybrać posiłki z wariantu standard, czyli takiego, którego jedzenie może zawierać wszystkie możliwe składniki.

Jednak prócz opcji standardowej można wybierać spośród wielu innych diet. Na przykład można zamówić dietę wegetariańską (w opcji z rybami lub bez), dietę wegańską, ketogeniczną czy dietę light – z obniżoną kalorycznością. Są też posiłki dla osób z różnymi problemami zdrowotnymi wymagającymi specjalistycznego potraktowania pożywienia. I tak catering pudełkowy może pojawić się w wersji dla osób cierpiących na chorobę Hashimoto czy na cukrzycę. Warto też pomyśleć o takiej diecie, jeśli cierpimy na różne alergie.

Bardzo fajne w dietach tego typu jest też to, że dają one możliwość nie tylko wyboru typu żywienia, ale także odrzucenia warzyw, owoców czy mięs konkretnego rodzaju. Jeśli na przykład nie lubimy cebuli, możemy to zaznaczyć w naszym zamówieniu i mamy gwarancję, że w żadnym z dań cebula się nie pojawi. Jest to szczególnie ważne właśnie dla alergików.

Jakie są zalety diety pudełkowej Kędzierzyn Koźle

?

Przede wszystkim jest to ogromna oszczędność czasu. Zamawiając jedzenie pudełkowe, nie musimy już codziennie jeździć na zakupy, a czas, który zwykle poświęcamy na gotowanie, możemy zainwestować w rozwój swoich zainteresowań lub w polepszenie relacji z członkami rodziny. Dodatkowo, jeżeli faktycznie decydujemy się na pełny zestaw posiłków i nie dokupujemy codziennie innych produktów, można powiedzieć, że mamy tani catering dietetyczny, który zapełnia nasze dzienne zapotrzebowanie na posiłki.

Pamiętajmy jednak, że nawet najbardziej popularna i tania dieta pudełkowa nie sprawdzi się, jeśli nie będziemy rygorystycznie podchodzili do tematu żywienia. Warto zwracać na to uwagę. Pudełka mogą zapewnić nam świetny zakres zbilansowanych składników odżywczych, jeśli tylko wybierzemy odpowiednią dla nas wersję. Warto zastanowić się nad przejściem na taki system razem z całą rodziną – żeby finansowo wyglądało to najbardziej przekonująco.

Nie tylko jednak jest to temat na długoterminowe żywienie nastawione na długofalowe efekty. Większość firm cateringowych daje możliwość złożenia zamówienia na pudełka na dowolny okres – może to być miesiąc, mogą być dwa tygodnie, ale może być też tydzień czy kilka dni. Taka dieta może się okazać świetnym pomysłem w momencie, kiedy na przykład dzieci wyjeżdżają na wakacje, a rodzice chcą skorzystać i zrelaksować się, nie myśląc o gotowaniu. Wtedy można zamówić catering na tydzień czy dwa.

Można również zamawiać mniejsze ilości posiłków – na przykład tylko dwa lub trzy dziennie, żeby mieć gotowe posiłki do pracy. Jest to doskonały pomysł – szczególnie, że często okazuje się, że nie mamy ochoty gotować dzień wcześniej i przychodzimy do pracy bez śniadania i bez lunchu. Trzeba więc coś zamówić i wybieramy opcję okolicznej restauracji – takie działanie zawsze doprowadzi do niepotrzebnego zmarnowania większej ilości pieniędzy, a posiłki będą niezbilansowane, powtarzalne i niekoniecznie smaczne.