Tim catering dietetyczny Kluczbork

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Kluczbork – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.7/5

Praca w biurze czy w domu i duża ilość zadań w ciągu dnia zachęca do szukania alternatywnych możliwości odżywiania, a taką jest dieta pudełkowa w Kluczborku z dostawą. To doskonały sposób na utrzymanie zbilansowanej diety, to także wygodny i praktyczny sposób na monitorowanie własnego odżywiania i zapewnienie sobie pysznego jedzenia, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nasza firma cateringowa posiada szeroką ofertę planów żywieniowych w różnej kaloryczności.

Catering dietetyczny Kluczbork to pełnowartościowe potrawy

Dla wielu osób istotna jest ilość posiłków oraz ich kaloryczność. Nie każdy musi jeść 5 razy dziennie. Dietetycy w naszym cateringu dietetycznym wiedzą, że takie zalecenia obowiązują od wielu lat, jednak obecna wiedza na temat zdrowego odżywiania wskazuje, że ważniejsza jest dystrybucja makro- i mikroskładników odżywczych oraz dzienny bilans energetyczny. Dlatego nasz Fit catering w Kluczborku oferuje Ci kilka zestawów kalorii do wyboru.

Osoby na diecie pudełkowej nie zawsze stawiają sobie za cel utratę wagi, więc większy wybór jest ogromnym plusem. Zrównoważona dieta nie wymaga ogromnych wysiłków i nie zawiera wielu ograniczeń. Najważniejszą rzeczą w racjonalnym żywieniu jest harmonogram i włączenie do jadłospisu wyłącznie pełnowartościowych pokarmów. Jeżeli masz umiarkowaną aktywność fizyczną i nie cierpisz na przewlekłe schorzenia możesz zamówić u nas dietę Standrd lub dietę Office. Co uzyskasz? Więcej czasu, zdrowszą dietę, nowe smaki!

Dieta pudełkowa Kluczbork z dostawą – prawidłowo zbilansowane odżywianie

  • Organizm człowieka na co dzień potrzebuje różnorodnych substancji. Każdy element ma swoje zadania i funkcje.
  • Tłuszcze są najcenniejszą energetyczną substancją w organizmie, zawierają fosfolipidy, witaminy i kwasy tłuszczowe.
  • Białka stanowią podstawę całego układu budulcowego organizmu. Asystenci w syntezie hormonów, enzymów i witamin.
  • Węglowodany są głównym paliwem na całe życie. Dotyczy to również błonnika, którego główną funkcją jest wchłanianie pokarmu.
  • Witaminy i minerały. To, jak dobrze będzie funkcjonowało ciało jako całość, zależy od ich liczby. Bardzo ważny dla Twojego organizmu jest stosunek wszystkich substancji i pierwiastków śladowych.

Diety pudełkowe w Kluczborku dla poprawy zdrowia:

Catering Kluczbork – różne plany żywieniowe

Wśród głównych zalet korzystania z naszego cateringu dietetycznego jest zrównoważone odżywianie. Zdrowa żywność pozwala kontrolować jakość i skład produktów, pozwalając na lepsze uwzględnienie Twoich potrzeb dietetycznych lub żywieniowych.

Jeżeli preferujesz produkty roślinne przygotujemy dla Ciebie dietę pudełkową w Kluczborku:

Jeżeli jesteś sportowcem nasz Fit catering ma do zaoferowania dietę Sport, gdzie ilość białka wynosi 20-25%, tłuszczu 30-35%, natomiast węglowodanów 45-50%.

Chcesz się zdrowo odchudzać bez efektu jo-jo, wypróbuj nasze diety:

  • Dieta Slim – duża ilość białka i błonnika.
  • Dieta Keto – spora ilości tłuszczu, zmniejszona ilość białka i węglowodanów.
  • Dieta Keto premium – z większą ilością ryb, orzechów i serów.

Podsumowanie

Równowaga jest ważna we wszystkim, a szczególnie w jedzeniu. Zdrowe odżywianie dodaje organizmowi energii, a od jego jakości zależy nasze zdrowie, nastrój i wydajność. Nasza firma cateringowa TIM Catering zatrudnia doświadczonych dietetyków i szefa kuchni którzy wiedzą, jak trzeba prawidłowo się odżywiać i czym jest zdrowa, zbilansowana dieta. Oferowana przez nas dieta pudełkowa wypełniona jest białkami, tłuszczami, węglowodanami, minerałami, witaminami i błonnikiem, a nie tylko kaloriami. Jedzenie jest kolorowe, urozmaicone i daje poczucie sytości.