Pyszne diety i zawsze darmowa dostawa - wypróbuj i nie przepłacaj!

Tim catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Gorzów Wielkopolski - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Standard

1200kcal/1500kcal/2000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Slim

1200kcal/1500kcal/1800kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać? Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy, zbilansowany sposób!

Keto

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy, przyspieszymy Twoją drogę do idealnej sylwetki!

Sport

2500kcal/3000kcal/3500kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Sprawdź naszą dietę sport.

Niski IG

1500kcal/2000kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu “TIM Catering”!

Hashimoto

1500kcal/2000kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3… Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Vegetarian

1500kcal/2000kcal/2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Vegan

1500kcal/2000kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM!

Less Gluten

1500kcal/2000kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko!

Catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski pomoże wybudować Ci masę mięśniową

W obecnych czasach na szczęście odchodzi się od propagowania nieestetycznie wychudzonej sylwetki. O wiele chętnie stawiamy na figury wyrzeźbione z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami. Taka sylwetka jest bowiem swoistym symbolem zdrowia i co najważniejsze fizycznej siły. Obecnie zarówno kobiety jak i mężczyźni poświęcają wiele czasu na treningi siłowe, a także chcą idealnie dopasować swój sposób żywienia. Nie da się bowiem ukryć, że z odpowiednią dietą budowanie masy mięśniowej staje się jeszcze bardziej efektywne i skuteczne. Catering dietetyczny TimCatering może więc nam w tym pomóc!

Dieta pudełkowa Gorzów Wielkopolski wysokobiałkowa od TimCatering

By skutecznie budować masę mięśniową potrzeby jest odpowiedni budulec. Podczas każdego treningu nasze mięśnie doznają mikrouszkodzeń, a ich włókna się rozrywają. Dostarczeniem im budulca i odpowiednia regeneracja sprawiają, że tkanka mięśniowa zaczyna się efektywnie nadbudowywać i zwiększać swoją objętość. Catering dietetyczny TimCatering oferuje się dietę wysokobiałkową, gdyż to właśnie białka nasze mięśnie potrzebują najbardziej. Dieta pudełkowa wysokobiałkowa została skomponowana w taki sposób, by zwiększyć do maksymalnej, rekomendowanej wartości podaż białka, a tym samym wspierać procesy budowania tkanki mięśniowej. Dzięki tak zbilansowanym posiłkom jakie oferuje TimCatering będzie można uzyskać racjonalne wsparcie treningów siłowych.

Fit catering Gorzów Wielkopolski pozwoli zwiększyć masę mięśniową, a nie tkankę tłuszczową

Fit catering czyli TimCatering to zespół profesjonalistów. Doskonale wiedzą oni, że budowanie masy mięśniowej nie jest tożsame z tym, że nasz organizm musi nadbudować jednocześnie i tkankę tłuszczową. Diety pudełkowe oferowane przez TimCatering dbają o to, by wysoka podaż białka nie była jednoznaczna z drastycznym zwiększeniem się kaloryczności posiłków. Co prawda nabierając masy mięśniowej, nasza waga nieco się zwiększy, jednak nie będzie to wynikiem przyrostu tkanki tłuszczowej. Pełnowartościowe i świetnie zbilansowane posiłki, które będą dostarczane prosto pod nasze drzwi można wybrać w dowolnej wersji kalorycznej, która jednocześnie będzie odpowiedzią na zapotrzebowanie naszego organizmu. Dzięki temu przyrost masy mięśniowej będzie odbywał się w optymalnym tempie, a brak zbędnych tłuszczów sprawi, że nasza skóra zaadoptuje się do zmian i nie pojawią się na niej nieestetyczne rozstępy.

Tani catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski wsparciem treningów siłowych

Tani catering dietetyczny jaki oferuje firma cateringowa TimCatering to najwyższej jakości wsparcie treningów siłowych. Świetnie obliczone wartości odżywcze przez zespół dietetyków sprawiają, że jedzenie pudełkowe dostarczy nam wszystkich, niezbędnych składników. Jak łatwo można się domyślić, znacznie przełoży się to na efektywność treningów siłowych. Zbilansowana dieta pozwala bowiem na dostarczenie do organizmu odpowiedniej porcji energii w postaci węglowodanów, które mają zostać spożytkowane w postaci wysiłku fizycznego. Wszystko to oczywiście odbędzie się przy zachowaniu względnie niskiego kosztu. Tania dieta pudełkowa oferowana przez TimCatering z całą pewnością nie zrujnuje przy tym naszego portfela.

Tania dieta pudełkowa Gorzów Wielkopolski, która zaoszczędzi cenny czas

Catering dietetyczny od TimCatering to nie tylko dieta pudełkowa w niezwykle atrakcyjnej i przystępnej cenie. To przede wszystkim sposób na to, by zaoszczędzić nasz cenny czas i poświęcić go chociażby na dodatkowy trening. Jak wiadomo przygotowywanie proteinowych posiłków może być niezwykle wymagające. Cały czas trzeba bowiem dokładnie kontrolować wartość odżywczą każdego produktu i wszystkie z nich dokładnie warzyć. Z pewnością ani przed, ani także po treningu nikt z nas nie ma na to ochoty. Właśnie w takich sytuacjach prawdziwym wybawieniem okazuje się dieta pudełkowa. Zespół świetnie przeszkolonych techników żywienia i kucharzy idealnie zbalansuje mikro- i makroelementy w posiłkach i dostarczy nam dania zgodnie z założonymi wytycznymi. Dzięki temu nie musimy martwić się już o to, jak przygotować wysokobiałkowe śniadanie, obiad czy kolacje. Zostaną nam one dostarczone prosto pod nasze drzwi o wskazanej porze.

Firma cateringowa Gorzów Wielkopolski pozwoli szybciej zauważyć rezultaty treningów siłowych

Catering pudełkowy od TimCatering to najlepszy sposób na to, by w o wiele krótszym czasie zauważyć pierwsze rezultaty ćwiczeń na siłowni. Zbilansowana i dopasowana pod względem kalorycznym dieta znacznie wesprze procesy budowania mięśni i regeneracji organizmu. Co więcej pozwoli ona zachować pełną kontrolę nad przyrostem tkanki tłuszczowej, która zwykle przykrywa mięśnie. W ten sposób być może każdy z nas zyska dodatkową motywacje do jeszcze bardziej intensywnych i wymagających ćwiczeń fizycznych. Dieta pudełkowa do TimCatering będzie jednocześnie dopasowana do naszych preferencji smakowych, więc nie musimy martwić się o to, że wysokobiałkowy sposób żywienia, będzie wymagał od nas dodatkowych poświęceń. TimCatering jest więc wsparciem, którego potrzebuje każda osoba na drodze do smukłej i wysportowanej sylwetki.