Tani catering dietetyczny Międzyrzec Podlaski (woj. lubelskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Międzyrzec Podlaski – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.8/5

W ciągu ostatnich lat wzrosło zapotrzebowanie na prawidłowe odżywianie i większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, z jakich produktów powinien składać się ich jadłospis. Nasza firma cateringowa TIM Catering posiada opracowany pan żywienia dostosowany do zapotrzebowania energetycznego, aktywności fizycznej, wykluczeń pokarmowych i odchudzania. Jeżeli nie masz czasu na przygotowanie odpowiednio zbilansowanej diety, uwzględniającej Twoje potrzeby i stan zdrowia, nasz catering dietetyczny w Międzyrzecu Podlaskim przyjdzie Ci z pomocą!

Catering dietetyczny Międzyrzec Podlaski – zasady i skuteczność

Nasz catering dietetyczny posiada w ofercie usługę dostarczania diety pudełkowej pod drzwi. To coraz bardziej znana forma odżywiania, wystarczy, że, wejdziesz na naszą stronę internetową i zamówisz zestaw potraw zgodnie z Twoimi preferencjami. Nasz Fit catering składa się z profesjonalistów, możesz skorzystać z porady dietetyka, który na podstawie wcześniejszego wywiadu ułoży dla Ciebie dietę dostosowaną do preferencji żywieniowych, choroby, alergii itp. Codziennie na podany adres otrzymujesz torbę z wybraną ilością dań (w zależności od zamówienia), zapakowanych w wysokiej jakości pojemniki. Jaj działa dieta pudełkowa w Międzyrzecu Podlaskim i czy będzie to właściwy sposób na osiągnięcie szczupłej sylwetki? Menu dietetyczne do wyboru, obejmujące: diety regeneracyjne, wysokobiałkowe, niskotłuszczowe. Codzienne otrzymujesz pod swoje drzwi urozmaicone posiłki, pełne wartości odżywczych, witamin, minerałów, antyoksydantów, błonnika i aminokwasów.

Dieta pudełkowa Międzyrzec Podlaski smaczna i zdrowa

Ciągłe zabieganie powoduje, że większość ludzi pragnie zmienić swoje nawyki żywieniowe i rezygnuje z wysokoprzetworzonej żywności na rzecz zdrowej diety pudełkowej. Nowy styl życia prowadzi do odstawienia jedzenia śmieciowego i przejście na odżywianie produktami bogatymi w składniki zapewniające szczupłą sylwetkę i poprawę stanu zdrowia. Dietetyczki opracowując plan żywieniowy w naszej firmie cateringowej przestrzegają wytycznych Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Jakie rodzaje diet pudełkowych możesz zamówić w naszym Fit cateringu?

  • Wybór menu – 1200kcal – 3000kcal i jesz tylko to co lubisz.
  • Keto Premium – 1500kcal – 2500kcal to dieta pudełkowa zawierająca zdrowe tłuszcze, orzechy, wołowinę i ryby.
  • Slim – 1200kcal – 3000kcal to bezpieczne i zdrowe odchudzanie bez efektu jo-jo, dieta pełna warzyw i pełnoziarnistych produktów.
  • Office – 1000kcal – 1300kcal, nasz catering dietetyczny przygotuje drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok.
  • Standard – 1200kcal – 3000kcal, menu dostosowane pod względem kaloryczności składające się z 5 posiłków.
  • Keto – 1500kcal – 2500kcal, nasz Fit catering poleca dietę keto osobom dążącym do schudnięcia.
  • Sport – 1800kcal – 4000kcal, to dieta pudełkowa dedykowana sportowcom z odpowiednio dopasowaną kalorycznością.

To tylko przykłady rodzajów diet pudełkowych jaki mamy w ofercie.

Jeżeli cierpisz na choroby tarczycy, jesteś cukrzykiem, masz nietolerancje pokarmowe na laktozę lub gluten, mamy przygotowane odpowiednie plany żywieniowe:

Dla wegan i wegetarian przygotowaliśmy diety opracowane na bazie warzyw, owoców, roślin strączkowych, orzechów, pestek, ryb.

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa TIM catering w Międzyrzecu Podlaskim, oferuje dietę pudełkową z dostawą pod wskazany adres. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie dietę i złożysz zamówienie, a nasi kucharze przygotują dla Ciebie smaczne i prawidłowo zbilansowane posiłki. Koniec z produktami niskiej jakości w Twojej diecie, ze zmęczeniem i wyrzutami sumienia. Teraz tylko zdrowe i pyszne dania!


Inne miasta z tego samego województwa