Tani catering dietetyczny Nowa Sól (woj. lubuskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Nowa Sól - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Keto Premium

1500kcal - 2500kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy
jej wariant PREMIUM!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Trendy

Slim

1200kcal - 2500kcal

Odchudzać się czy się nie odchudzać?
Odchudzać - ale z głową, czyli w zdrowy,
zbilansowany sposób!

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Office czy home office? Gdziekolwiek
pracujesz, szamkę masz pod nosem!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 2500kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Więcej
czasu, zdrowsza dieta, nowe smaki

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2500kcal

Podążasz za wołaniem ketozy? Zapnij pasy,
przyspieszymy Twoją drogę do idealnej
sylwetki!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki!
Sprawdź naszą dietę sport.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2500kcal

Możesz wpisać w wyszukiwarkę “dieta
niskoglikemiczna co jeść” albo po prostu
“TIM Catering”!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2500kcal

Węglowodany złożone, błonnik, omega-3…
Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis!

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 2500kcal

Będzie jak u mamy… Tylko mięsa nie dodamy!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2500kcal

Mięsa? Zero. Ryba? Jest. Haczyków? Brak!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2500kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom
pozbawionym mięsa i nabiału mówimy
stanowcze MNIAM!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2500kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy,
że ograniczając gluten, możesz jeść
pysznie i czuć się lekko!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2500kcal

I want to break lactose-free!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Czy warto decydować się na catering dietetyczny Nowa Sól?

Catering dietetyczny jest prawdziwym hitem współczesnego rynku! Znakomicie spełnia oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Koniec XIX wieku przyniósł człowiekowi nowe oczekiwania od żywności, ponieważ właśnie na przełomie XIX i XX wieku odkryto szereg dobroczynnych związków chemicznych, które jak się potem okazało, mogą być z powodzeniem stosowane w terapii chorób metabolicznych. Faktem jest jednak, że przeciętny "Kowalski" nie potrafi wykorzystać ich dietetycznego potencjału, ani skomponować posiłków tak, by leczyły. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi dieta pudełkowa. Została stworzona nie tylko z uwagi na chęć leczenia ze strony dyplomatycznych dietetyków, ale i dla wygody współczesnego człowieka, który najczęściej nie ma czasu na nic innego niż praca i domowe obowiązki. Catering dietetyczny jest godną polecenia opcją z uwagi na kilka znaczących faktów.

W jaki sposób dieta pudełkowa Nowa Sól spełni moje oczekiwania?

  • Diety pudełkowe to nic innego jak smaczne posiłki, które cechują się wysokim potencjałem odchudzającym / terapeutycznym / wzmacniającym mięśnie / prewencyjnym chorobom metabolicznym i nowotworom. Każdy posiłek zawiera optymalną dla człowieka o danej masie ciała, kaloryczną podaż, którą można modyfikować w zależności od oczekiwanego efektu.Każde danie zamknięte jest w osobnym pojemniku. Dania zawsze dostarczamy w zestawie pod wskazany adres 1 dzień wcześniej.
  • Jeśli chcesz schudnąć - wybierasz wariant o mniejszej ilości kalorii, jeśli przytyć - o odpowiednio większej. Każdy posiłek jest zgodny ze współcześnie obowiązującymi zasadami zdrowego żywienia ustalanymi przez WHO. Nie ma najmniejszej szansy na to, by posiłek komuś zaszkodził.
  • Zawsze możesz wybrać dietę specjalistyczną. Jeśli zmagasz się z cukrzycą typu II lub otyłością czy insulinoopornością albo najzwyczajniej w świecie chcesz schudnąć, najlepszym rozwiązaniem będzie dieta NISKIE IG. Świetnie sprawdzi się jako środek zapobiegający hiperglikemii oraz wspomoże utratę dodatkowych kilogramów z uwagi na fakt, że rewelacyjnie hamuje głód. Wśród diet specjalistycznych mamy także do wyboru dietę dla osób zmagających się z autoimmunologicznym zapaleniem tarczycy typu Hashimoto czy diety wolne od glutenu i laktozy.
  • Dzisiaj się odchudzasz, a być może jutro zechcesz rozbudować "kaloryfer"? Nasze diety mają to do siebie, że są bardzo "wciągające", ponieważ przynoszą pożądane rezultaty, podczas gdy typowy "Kowalski" nie jest dość wykształcony z zakresu dietetyki czy technologii żywienia, by stworzyć dla siebie dietę idealną. Nasi eksperci są dość wykwalifikowani i doświadczeni. Czynią to w końcu na dzień! Stąd, efekty ich pracy są gigantyczne!
  • Aktywnie wspieramy wszystkich walczących z nadwagą i otyłością! Diety typu SLIM i OFFICE pozwolą szybko utracić zbędny balast! Catering pudełkowy TimCatering zadba o to, by w diecie znalazły się wszystkie ważne składniki!
  • Jeśli zawzięcie ćwiczysz chętnie dostarczymy Twoim mięśniom białek, które uczynią je bardziej pokaźnymi i odporniejszymi na urazy.
  • Fit catering TimCatering nie stroni od owoców o niskiej zawartości cukru. I bardzo dobrze! Stosujemy wyłącznie te owoce, które dostarczają witamin, cennych minerałów oraz antyoksydantów takich jak flawony, flawonoidy, alkaloidy, karotenoidy, tokoferole, terpeny, triterpeny, flawonole. Dzięki nim odtrujesz organizm, ochronisz cenne organelle komórkowe przed nagłym atakiem wolnych rodników.

Czy fit catering Nowa Sól działa rzetelnie?

Jesteśmy rzetelną firmą rynkową szczycącą się najlepszymi opiniami. Klienci mówią sami za siebie! Nasz zespół tworzą najwyższej klasy dyplomowani dietetycy, kurierzy cechujący się punktualnością, dobrą organizacją i racjonalnym podejściem do pracy oraz kucharze z wieloletnim doświadczeniem. Kuchnie w których powstają posiłki zawierają najnowszej generacji sprzęty. Posiłki tworzone są poprzez gotowanie na parze, gotowanie w wodzie, pieczenie w folii, duszenie, grillowanie. Nasze diety pudełkowe dostarczane są zawsze w porę, a posiłki wyglądają elegancko, smakowicie, są świeże.

Czy tani catering dietetyczny Nowa Sól pomoże mi zrzucić kilogramy? Czy mi nie zaszkodzi?

Fachowcy firmy TimCatering działają zawsze dla dobra Klienta. Jeśli poważnie podchodzisz do stosowanej diety redukcyjnej schudniesz na pewno! Nasze jedzenie pudełkowe zostało opracowane na podstawie powszechnie obwiązujących zasad zdrowego żywienia, a zatem nie ma szans, by mogło zaszkodzić. Co więcej, diety specjalistyczne dla osób np. z tolerancją leczą! Pozwalają uwolnić się Klientowi od objawów gastryczno-jelitowych. Znany jest przypadek, gdzie właściwie stosowana dieta pudełkowa pozwoliła klientowi z przewlekłym zapaleniem jelit uniknąć stomii. Firma cateringowa TimCatering ma na koncie wiele znaczących sukcesów.

Czy tania dieta pudełkowa Nowa Sól jest dobra dla wszystkich?

Kluczem do sukcesu jest zoptymalizowanie diety i wybranie składników, które nie szkodzą. Zaleca się np. by osoba z Hashimoto wybrała dietę pod siebie, tzn. taką, która eliminuje z pożywienia składniki zaburzające absorpcję sodu czy inicjujące napływ komórek immunologicznych do komórek pęcherzykowych tarczycy. Osoba która zapragnęła schudnąć, powinna natomiast wybrać dietę typu SLIM lub OFFICE. Jeśli jadłospis wybrany jest prawidłowo, nie powinniście mieć najmniejszych obaw! Tania dieta pudełkowa zdziała prawdziwe cuda, pod warunkiem, że nie odpuścicie! Dobrze tu wspomnieć i o tym, że zadbaliśmy o obecność wszystkich ważnych dla zdrowia i życia pierwiastków w diecie, wobec czego patologiczne uczucie wilczego głodu albo apetytu na słodycze zostanie ograniczone lub zniesione całkowicie. Dzięki temu, łatwiej jest zachować dietę i nie poddać się! Pamiętaj, że kibicujemy Ci z całych sił!

Czy firma cateringowa Nowa Sól przygotowuje smaczne dania?

Nasz tani catering dietetyczny przygotowuje dania, które smakują praktycznie wszystkim! W razie gdyby jednak zdarzyło się, że coś jest niezgodne z Twoimi smakami, dietę możesz zmienić. Wystarczy kontakt z naszą ekipą!


Inne miasta z tego samego województwa