Tani catering dietetyczny Ostróda (woj. warmińsko-mazurskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Ostróda – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.7/5

Tani catering dietetyczny Ostróda, czy będzie odpowiednią opcją dla każdego?

Odpowiednie odżywianie jest kluczem do zdrowia, ale także do młodszego wyglądu. To za pomocą odpowiednio dobranej diety jesteśmy w stanie dostarczyć do organizmu dokładnie tego, czego potrzebuje, aby rzeczywiście odpłacić nam się zdrowym wyglądem, a także doskonałym samopoczuciem. Nie każdy jednak jest w stanie skomponować zbilansowaną dietę odpowiednią do potrzeb, ale także nie każdy ma czas na przygotowanie dań. Catering dietetyczny może w tym przypadku ułatwić nam to zadanie, bo dzięki temu, że dieta zostanie przez nas zamówiona, będziemy każdego dnia otrzymywać zdrowe, smaczne posiłki, bez konieczności samodzielnego ich przygotowywania.

Tania dieta pudełkowa Ostróda, czy każdy może z niej skorzystać?

Jak wiadomo, każda osoba potrzebuje zbilansowanej diety, jednak musimy mieć świadomość, że każda osoba będzie potrzebowała zupełnie innych składników odżywczych w diecie, aby móc uznać, że dieta będzie odpowiednio zbilansowana. Dieta pudełkowa z tego też powodu występuje w tak wielu różnych opcjach, aby każda osoba niezależnie od wieku, potrzeb, płci, a także aktywności fizycznej, miała szansę wybrać dla siebie taką opcję, która idealnie się sprawdzi. Ponadto fit catering jest na tyle smaczny, że każdy zjadany posiłek będzie sprawiał prawdziwą przyjemność, co jest równie ważne, abyśmy chcieli być na danej diecie długi czas. Z pewnością warto więc skorzystać z tej opcji dla siebie.

Fit catering Ostróda, czy z jego pomocą możemy zrzucić zbędne kilogramy?

Bardzo wiele osób decyduje się na skorzystanie z diety, kiedy zauważają u siebie nadprogramowe kilogramy. Jednak w wielu przypadkach nie mamy odpowiedniej wiedzy, jak przygotowywać dany posiłek, a także, jakich produktów się wystrzegać, aby poradzić sobie ze zrzuceniem wagi w szybkim czasie i bez efektu jojo. Fit catering występuje także z opcją dla osób, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów, jednak w taki sposób, aby nigdy nie powróciły, a także, aby nie odbiło się to na stanie naszego zdrowia w przyszłości. Tania dieta pudełkowa jest więc doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby, która pragnie o siebie zadbać, zrzucić zbędne kilogramy, dostarczyć sobie energii, ale także dla osób, które nie mają czasu na codzienne gotowanie.

Jak wybrać dla siebie odpowiednią opcję diety pudełkowej w Ostródzie?

Ze względu na to, że tani catering dietetyczny występuje w tak wielu różnych rodzajach do wyboru, musimy wybrać dla siebie tą najlepszą opcją. Warto sugerować się przy tym naszymi potrzebami, ale także ewentualnymi alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, które u nas występują. Kiedy prowadzimy aktywny tryb życia, to warto pokusić się o wybór diety, który dedykowany jest dla sportowców, aby dostarczać do organizmu to, czego potrzebuje, zapewniając sobie tym samym energie do dalszych treningów.

Czy jedzenie pudełkowe w Ostródzie

Jedzenie pudełkowe jest tak chętnie wybierane nie tylko ze względu na to, że jest zdrowe i zapewnia optymalne odżywianie bez konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków każdego dnia. Catering pudełkowy jest także tak chętnie wybierany ze względu na to, że możemy liczyć na jedzenie smaczne, którego spożywanie sprawia prawdziwą przyjemność. Z pewnością więc będziemy chętnie sięgać powtórnie po to rozwiązanie w przyszłości.

Firma cateringowa w Ostródzie, co nam zapewnia?

Firma cateringowa nie tylko przygotuje na nasze zlecenie posiłki dla nas, ale także przede wszystkim dostarczy je nam pod same drzwi, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób wyjątkowo zabieganych. Diety pudełkowe są więc wybierane bardzo chętnie nie tylko przez sportowców, ale także przez osoby chcące o siebie zadbać, mając świadomość, jak ważne jest odżywianie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, a także młodego wyglądu. Nie pozostaje nam nic innego, jak skorzystać z oferty firmy, która nie tylko dobierze nam odpowiedni wariant diety, ale także, która z przyjemnością będzie dbać o nasze odżywianie, pozbawiając nas tym samym obowiązku komponowania zbilansowanej diety, a także wyszukiwania składników niezbędnych do ich przygotowania. Możemy oszczędzić więc nie tylko swój czas, ale także pieniądze, z czego coraz więcej osób decyduje się skorzystać.