Tani catering dietetyczny Pabianice (woj. łódzkie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:30:00

Pabianice – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Pabianice - poznaj jego największe zalety!

Dbanie o właściwy sposób odżywiania stał się już dla nas codziennością. Wiemy bowiem doskonale, że posiłki jakie przygotowujemy mają ogromny wpływ nie tylko na naszą sylwetkę, ale także na nasze zdrowie i samopoczucie. Nic więc dziwnego, że catering dietetyczny jest jedną z tych usług, która wzbudza coraz to większe zainteresowanie. Jedna spośród wielu firm, które oferują jedzenie pudełkowe na szczególną uwagę zasługuje TimCatering. Poznaj więc jego największe zalety!

Tania dieta pudełkowa Pabianice - nie martw się zbędnymi wydatkami!

Catering dietetyczny większości z nas może kojarzyć się z dodatkowym kosztem. Wydaje się nam, że samodzielne gotowanie i codzienne zakupy są jednym z najlepszych sposobów na generowanie oszczędności. Jednak tania dieta pudełkowa od TimCatering pokazuje, że przekonanie to nie jest do końca słuszne. Przede wszystkim warto podsumować swoje miesięczne wydatki na produkty spożywcze, a także na energię elektryczną niezbędną do gotowania. Bardzo szybko przekonamy się, że to właśnie catering pudełkowy - opłacany w formie miesięcznego abonamentu - staje się dla nas o wiele lepszym rozwiązaniem. Co więcej, warto w tym momencie warto podkreślić, że tani catering dietetyczny to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale także i naszego czasu. Z pewnością robienie zakupów podczas powrotu z pracy nie należy do najprzyjemniejszych czynności, podobnie jak spędzanie długich godzin w kuchni. Catering dietetyczny - TimCatering - z przyjemnością nas z tego typu obowiązków wyręczy, co jest jednocześnie jedną z jego największych zalet!

Fit catering Pabianice - z nim osiągniesz zamierzone cele!

Przejście na dietę i trwała zmiana sposobu odżywiania może być dla każdego z nas ogromnym wyzwaniem. Nie oszukujmy się, ale musimy zaadoptować się do innych metod gotowania i obrabiania poszczególnych produktów, a także musimy wykazać się kunsztem łączenia nowych smaków. Jednak w momencie, kiedy nasze umiejętności kulinarne nie są wystarczające, wówczas utrata zbędnych kilogramów staje się o wiele trudniejsza. Często przygotowując posiłki samodzielnie nie możemy w pełni "zapanować" nad porcjami i ich kalorycznością, a osiągnięcie zamierzonych celów dietetycznych znacznie się oddala. Wówczas z pomocą przychodzi nam fit catering! Oferowana przez niego dieta pudełkowa przyjedzie prosto pod nasze drzwi w już gotowej formie. Co więcej, firma cateringowa - TimCatering - gwarantuje nam maksymalnie zróżnicowane diety pudełkowe, które można dopasować idealnie do swoich potrzeb. Jedzenie pudełkowe przygotowywane jest z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego każdego klienta, a także z uwzględnieniem jego zamiarów. To kolejna z zalet TimCatering, która powinna zachęcić nas do skorzystania!

Firma cateringowa Pabianice dzięki której Twoja dieta nie będzie nudna!

Diety zwykle nie kojarzą sie nam najlepiej. Nie oszukujmy się, ale większość z nas wyobraża sobie spożywanie dokładnie tych samych posiłków przez długi czas, co nie brzmi zbyt zachęcająco. Taka dieta każdemu znudzi się już po kilku dniach. Jednak firma cateringowa jaką jest TimCatering pokazuje, że może być zupełnie inaczej! Diety pudełkowe mogą być wyjątkowe, smaczne i maksymalnie zróżnicowane. Ten catering dietetyczny stawia przede wszystkim na jakość przygotowywanych posiłków, a także na kreatywność. Dzięki temu nawet tania dieta pudełkowa nie będzie nudna i monotonna. Dodatkowo TimCatering pozwala nam samodzielnie dopasować jedzenie pudełkowe do swoich potrzeb i preferencji. To my samodzielnie wybieramy produkty spożywcze, które powinny stanowić podstawę naszych posiłków, a jednocześnie zyskujemy możliwość odrzucenia tych, które nie powinny się w nich znaleźć. Co więcej, ten catering pudełkowy dba o estetykę i wrażenia wizualne - zgodnie z zasadą, że je się również oczami! Nie musimy więc więc obawiać tego, że nasze posiłki dotrą do nas w mało apetycznej formie! Dieta i utrata zbędnych kilogramów z TimCatering jeszcze nigdy nie była smaczniejsza!

Catering pudełkowy Pabianice nie zawiedzie Twoich oczekiwań!

Zanim wybierzemy odpowiedni catering dietetyczny, z pewnością chcemy poznać opinie osób, które już z niego skorzystały. Okazuje się, że jedzenie pudełkowe stało się obecnie tak popularne, że firm cateringowych nie brakuje. Jednak mało która z nich może poszczycić się tak pochlebnymi opiniami jak tani catering dietetyczny - TimCatering. Stawia on przede wszystkim na to, by diety pudełkowe były smaczne, docierały do adresatów zawsze na czas i jednocześnie reprezentowały sobą maksymalnie wysoką jakość. Można więc śmiało powiedzieć, że żadna dieta pudełkowa od TimCatering nie powinna zwieść naszych oczekiwań. Będziemy mogli cieszy sie wyjątkowym smakiem i aromatem, a także perfekcyjnie dobraną kalorycznością, jaką oferuje nam jedzenie pudełkowe. TimCatering jest szyty na przysłowiową miarę każdego z nas, co jednocześnie sprawia, że jest to jeden z lepszych cateringów dietetycznych, z którego usług możemy skorzystać. Warto się więc o tym samodzielnie przekonać i jednocześnie zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy!


Inne miasta z tego samego województwa