Tim catering dietetyczny Sandomierz

Preferujemy nocne godziny dostaw 19-06

Sandomierz – catering dietetyczny. Póki co do Ciebie nie dowozimy, ale stale poszerzamy naszą strefę dostaw, więc śledź informację o nowych miejscach dostaw w naszych mediach społecznościowych.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Tani catering dietetyczny Sandomierz - dobre rozwiązanie dla każdej osoby

Wygoda i komfort - nie ma co ukrywać, że człowiek aktualnie przyzwyczaił się do tego stanu rzeczy. Z drugiej jednak strony - ma się do czynienia z tyloma obowiązkami, że tak naprawdę ciężko znaleźć czas na odpoczynek, a co tu dopiero mówić o innych przyjemnościach. W tym natłoku czasu człowiek nie ma nawet czasu na to, aby gotować zdrowo i pożywienie. Co jednak nie oznacza, że nie ma możliwości tego robić. Wystarczy wykorzystać catering dietetyczny, który można tak naprawdę zamówić w prawie każdym mieście.

Tania dieta pudełkowa Sandomierz prosto pod drzwi domu

Dieta pudełkowa dostarczana jest tak naprawdę wszędzie. Jeszcze kilka lat temu, kiedy to rozwiązanie dopiero wchodziło do Polski, dostępne było tylko w miastach. Należy zaznaczyć, że tylko w tych większych aglomeracjach miejskich.

Aktualnie fit catering można zamówić tak naprawdę wszędzie. Łącznie z mniejszymi miejscowościami, gdzie ma się do czynienia z niewielką ilością mieszkańców. Nic to jednak nie oznacza, bowiem tania dieta pudełkowa jest wszędzie tam, gdzie ludzie mają zamiar się zdrowo odżywiać. Do wyboru są posiłki, jakie można zamówić w lokalnych i ogólnokrajowych firmach cateringowych.

Fit catering Sandomierz dla zabieganych

Warto na chwilę wrócić do tego, co omawiane było na początku. Tani catering dietetyczny to tak naprawdę najlepsze rozwiązanie da osób zabieganych. Dla tych, które nie mają czasu na to, aby zdrowo gotować. Nie zawsze jest to możliwe, jeżeli w pracy spędza się po kilkanaście niekiedy godzin na dobę. Człowiek je byle co i byle jak. Jeżeli pod ręką miałoby się jedzenie pudełkowe, to nie istniałby taki problem. W każdym momencie można by sięgnąć po zdrowy i zbilansowany posiłek, który bez trudu będzie można zapakować ze sobą do pracy. Niekiedy istnieje nawet taka opcja, że firma cateringowa oferuje możliwość dostarczenia posiłków do biura. Do miejsca, gdzie ktoś pracuje. I to każdego dnia. Jeżeli komuś zależy na takim rozwiązaniu, to na pewno znajdzie coś z dogodną możliwością złożenia zamówienia.

Smaczna dieta pudełkowa w Sandomierzu

Taka, która pozwoli na poznanie różnych smaków. Fakt, wiele osób wychodzi z założenia, że dieta jest bez smaku. To myślenie jest błędne i każdy ma okazję do tego, aby samodzielnie się o tym przekonać. Pomoże w tym catering dietetyczny, który można zamówić zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Również, jeżeli chodzi o czynniki alergizujące lub też nielubiane produkty żywnościowe. Tak, również weganie i wegetarianie mają możliwość na tym skorzystać. Niezależnie od tego, którą z opcji się dokładnie wybierze - zawsze można liczyć na zdrowe posiłki, które są bardzo smaczne, a do tego dobrze przyprawione. Firmy cateringowe doskonale bowiem zdają sobie sprawę z tego, że na tym jedynym smaku zależy ich klientom.

Jakie efekty daje dieta pudełkowa w Sandomierzu?

Diety pudełkowe są w stanie zapewnić imponujące efekty. Jakie? Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, czego dana osoba tak naprawdę oczekuje od tej usługi. Jeżeli komuś zależy na tym, aby schudnąć, to może na to liczyć. Są osoby, którym zależy na utrzymaniu stałej wagi, przyroście masy mięśniowej i na wielu innych aspektach. Za każdym razem klienci będą mieli to na pewno zapewnione. Za każdym razem tani catering dietetyczny jest w stanie zapewnić takie efekty, jakie przez klientów będą oczekiwane.

Jaka firma cateringowa w Sandomierzu?

Taka, która będzie w stanie spełnić postawione oczekiwania. Taka, która wśród potencjalnych klientów będzie cieszyć się dobrymi opiniami. Na recenzje, jakie wystawiane są przez inne osoby, zawsze należy patrzeć. Tylko dzięki temu będzie można zyskać pewność co do tego, że uda się podjąć dobrą decyzję zakupowo-usługową. Ważna jest również oferowana dieta, tzn. jakie dokładnie plany żywieniowe są zapewniane. Tak, aby mieć pewność, że uda się dopasować coś w ten sposób, aby faktycznie móc osiągnąć spodziewane efekty. Ważne jest to na pewno dla osób, jakie mają do czynienia z chorobą hashimoto (tarczyca) i nie mogą spożywać wszystkich produktów, jeżeli chodzi o normalny plan żywieniowy.