Tani catering dietetyczny Żagań (woj. lubuskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Żagań - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Dieta pudełkowa Żagań idealna dla potrzeb i życzeń osób

Usługi te mogą zaspokoić potrzeby wegan, osób bezglutenowych, bez nabiału, bez soi, bez cukru itp. Wszystkie posiłki są indywidualnie dopasowywane do wymagań zdrowotnych i preferencji klienta, tak aby nie tylko jeść zdrowo, ale także cieszyć się każdym kęsem!Ogólnie odnosi się do dostarczania posiłków, które są specjalnie dostosowane do specyficznych potrzeb żywieniowych klienta lub grupy klientów. Mogą to być m.in. diety odchudzające, wegetariańskie, dla osób z alergiami pokarmowymi, przyjmujących leki, kobiet w ciąży czy dzieci.

Zaletą cateringu dietetycznego jest możliwość stworzenia specjalnej diety, która jest dostosowana do potrzeb klienta lub grupy klientów. Może to być pomocne w zapewnieniu, że wszyscy w grupie z powodzeniem przestrzegają diety i osiągają swoje cele związane z utratą wagi lub zdrowiem. Ponadto catering dietetyczny może być, opłacalnym sposobem dostarczania posiłków dla dużych grup. Obecnie dostępnych jest wiele różnych rodzajów usług cateringu dietetycznego. Niektóre z nich oferują posiłki zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach konkretnego typu osób. Na przykład, istnieją usługi oferujące posiłki bezglutenowe, wegetariańskie oraz takie, które są przeznaczone dla osób stosujących plany żywieniowe, takie jak dieta Atkinsa.

Zdrowie i dobre samopoczucie człowieka ma zasadnicze znaczenie dla jego ogólnego komfortu, spokoju ducha, wydajności w pracy i życiu towarzyskim. Dieta może odegrać znaczącą rolę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia, ponieważ dostarcza organizmowi wszystkich składników odżywczych potrzebnych do optymalnego funkcjonowania ciała.

Usługi cateringu dietetycznego istnieją już od wielu lat. Stały się one jednym z najpopularniejszych sposobów odżywiania się poza domem, zwłaszcza dla osób, które szukają zdrowszego sposobu odżywiania się. Wynika to z kilku powodów. Po pierwsze, wiele osób jest obecnie świadomych znaczenia zdrowej diety i chce mieć pewność, że spożywa jak najwięcej pokarmów. Usługi cateringu dietetycznego stanowią alternatywę dla restauracji oferujących tradycyjne, niezdrowe posiłki.

Działając na fit cateringu Żagań można wiele

Wiele mówi się o tym, jak ważne jest prawidłowe odżywianie się, ale wiele osób nie wie, że stosowanie zdrowej diety nie musi być trudne ani czasochłonne. W rzeczywistości istnieje wiele łatwych sposobów, dzięki którym każdy może włączyć zdrowsze produkty do swojej regularnej rutyny, nawet nie próbując. Jednym ze sposobów, w jaki fit catering może ułatwić stosowanie lepszej diety, jest zapewnienie pożywnych posiłków zgodnych z indywidualnymi potrzebami i preferencjami żywieniowymi. Każdy posiłek i przekąska spożywane w ramach diety fit catering powinny składać się zarówno z białka, jak i węglowodanów. Zawartość węglowodanów w poszczególnych posiłkach i przekąskach powinna być uzależniona od poziomu sprawności fizycznej i celów danej osoby.

Zdrowy i tani catering dietetyczny Żagań

Zdrowa i tania usługa cateringu dietetycznego to taka, która spełnia specyficzne potrzeby swoich klientów, zapewniając jednocześnie posiłek dobrej jakości. Profesjonalny catering może zapewnić szeroką gamę opcji żywności dostosowanych do różnorodnych gustów i preferencji ich klientów. Mogą pomóc w tworzeniu menu, które są zarówno pożywne, jak i niedrogie, ułatwiając jedzącym trzymanie się budżetu bez poświęcania smaku i zdrowia. Oprócz kuchni wiele firm cateringowych oferuje usługi w zakresie napojów, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych. Oferując taką różnorodność, dostawcy usług cateringowych ułatwiają organizatorom wydarzeń dostosowanie się do ograniczeń żywieniowych wszystkich osób bez rozbijania banku.

Tania dieta pudełkowa Żagań dla każdego

Zdrowa dieta pudełkowa to dieta składająca się ze zdrowych produktów dostarczanych regularnie pod Twoje drzwi. Pozycje w pudełku są spersonalizowane, aby pasowały do twoich specyficznych potrzeb żywieniowych. Jedzenie pudełkowe zawiera wskazówki i przepisy, które pomogą Ci w pełni wykorzystać zawarte w nim produkty, jednocześnie pomagając Ci trzymać się diety. Produkty spożywcze używane w taniej diecie pudełkowej są zwykle niedrogie i łatwe do znalezienia. Ten plan diety jest uważany za zdrowy, ponieważ pozwala ludziom schudnąć w zdrowy sposób.

Nasza polska firma cateringowa Żagań

Firma cateringowa TimCatering zapewnia zdrową i niedrogą żywność dla studentów i pracowników w firmach i szkołach.

Usługi firmy obejmują zarządzanie dietami, zapewnianie dostaw żywności, catering żywności i planowanie zdrowych posiłków. Firma łączy firmy i szkoły z lokalnymi restauracjami, które mają żywność zdrową dla uczniów i pracowników. Firma zapewnia również plany posiłków, które są zdrowe dla studentów i pracowników. Plany posiłków dostarczane przez firmę zawierają liczbę kalorii i informacje żywieniowe dotyczące żywności, która jest uwzględniona w planie. Usługa jest również łatwa w użyciu i zapewnia liczbę kalorii oraz informacje o wartościach odżywczych dla żywności, która jest uwzględniona w planie.


Inne miasta z tego samego województwa