Tani catering dietetyczny Blachownia (woj. śląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Blachownia – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Kto powinien skorzystać z cateringu dietetycznego Blachownia?

Catering dietetyczny jest w stanie nie tylko sprawić, że poprzez jedzenie zbilansowanych posiłków każdego dnia, poczujemy się lepiej, ale także, że nie będziemy musieli tracić czasu na codzienne przygotowywanie posiłków. Bardzo ważną kwestią jest także fakt, że nie musimy obawiać się, że dieta pudełkowa nie zostanie dobrana idealnie do naszych potrzeb. Możemy bowiem zdecydować się na taką dietę, która będzie wykluczać te składniki, które są przez nas niepożądane, zastępując je tymi, które są dla nas właściwe. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób obecnie, decyduje się korzystać z tego rozwiązania, które jest aż tak pomocne.

Dieta Pudełkowa Blachownia, jaką powinniśmy wybrać?

Jeśli chodzi o takie rozwiązania, jak dieta pudełkowa możemy liczyć na to, że będziemy w stanie wybrać dla siebie dokładnie taką opcję, która sprawdzi się nam pod każdym względem świetnie. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, że bez konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków mamy szansę zapewnić sobie takie, które są nie tylko smaczne, ale także niezwykle korzystne dla naszego zdrowia. Wiele osób nie toleruje poszczególnych składników i w tym przypadku dieta pudełkowa okaże się tym, czego szukamy. Możemy bowiem zamówić dla siebie taką dietę, która jest smaczna, korzystna, ale także, która nie zawiera takich składników, które nie są przez nasz organizm tolerowane.

Czy Fit catering Blachownia sprawdzi się osobom z nadwagą?

Osoby z nadwagą poszukują często alternatyw, które przede wszystkim pozwolą na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale także, które będą smaczne i zdrowe. To fakt, że wiele osób, które nie radzą sobie ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, nie są w stanie gotować tak, aby poradzić sobie z utrzymaniem wagi na prawidłowym poziomie. Fit catering, to także diety ze zmniejszoną ilością kalorii, jednocześnie dania są pełnowartościowe, zdrowe i niezwykle smaczne. Możemy więc mieć pewność, że bez wyrzeczeń jesteśmy w stanie o siebie zadbać, a także schudnąć, nawet kiedy do tej pory to zadanie nam się absolutnie nie udawało.

Czy możliwe jest zamówienie taniej diety pudełkowej Blachownia?

Tania dieta pudełkowa jest jak najbardziej możliwa do zamówienia. Możemy więc rzeczywiście zyskać posiłki, które będą dla nas właściwe, a przy tym smaczne i pełnowartościowe. Bardzo ważnym czynnikiem jest fakt, że tani catering pudełkowy występuje w tak wielu różnych rodzajach. Możemy więc zamówić dietę, która będzie zawierała to, co możemy jeść, a także jednocześnie wykluczając te składniki, które są przez nas nietolerowane. Jedzenie pudełkowe występuje więc w opcji bez mięsa, bez glutenu, ze zwiększoną ilością kalorii, a także ze zmniejszoną, która sprawdzi się osobie z nadwagą, która chce pozbyć się zbędnych kilogramów. Jest to więc rozwiązanie nie tylko modne, wygodne, ale także sprawiające, że bez konieczności samodzielnego gotowania, jesteśmy w stanie zapewnić sobie smaczny, ale także zdrowy posiłek każdego dnia.

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na catering pudełkowy Blachownia?

Catering pudełkowy jest obecnie chętnie wybierany, bo nie mamy czasu na codzienne gotowanie. Musimy więc szukać rozwiązań, które będą w stanie zapewnić nam niezbędne składniki i mikroelementy, które poprawią nasz stan zdrowia. Firma cateringowa będzie w stanie nie tylko każdego dnia przygotować na nasze zlecenie posiłek, ale także sprawi, że zostanie on dostarczony wprost pod nasze drzwi. Jest to bardzo ważne przede wszystkim dla tych osób, które nie tylko nie mają czasu gotować dla siebie posiłków, ale także, które nie są w stanie wyszukiwać składników niezbędnych do ich przygotowania. Diety pudełkowe jeszcze jakiś czas temu były wybierane przez sportowców, jednak obecnie na dietę decydują się także osoby, które zwyczajnie pragną zapewnić sobie każdego dnia zdrowy i smaczny posiłek.

Czy jedzenie pudełkowe Blachownia jest zdrowe?

Należy wiedzieć, że jedzenie pudełkowe, przygotowywane jest z wyselekcjonowanych składników. Nie musimy więc obawiać się, że zostaną nam podane takie posiłki, które nie będą w stanie o nas zadbać, a także uzupełnić wszystkie składniki odżywcze. Kluczowym elementem jest także fakt, że każdy zaserwowany nam posiłek jest nie tylko zdrowy, ale także niezwykle smaczny. Nie musimy więc martwić się, że nie będzie nam smakował i nie będziemy jeść go z przyjemnością. To dlatego tak wiele osób, które nie mają wiedzy, jak przygotowywać wartościowe posiłki każdego dnia, decyduje się skorzystać właśnie z tego rozwiązania. Mamy bowiem szansę zapewnić sobie dokładnie to, co jest dla nas właściwe i co smakuje świetnie. Warto jednak przede wszystkim sprawdzić, jakie diety mamy dostępne, aby wybrać dla siebie tę najlepszą opcję. Tylko tak zapewnimy sobie takie posiłki, które będą pod każdym względem dokładnie takie, jak tego oczekujemy. Odtąd bez konieczności samodzielnego gotowania dostaniemy taki posiłek, który będzie smaczny, zdrowy i pełnowartościowy, co jest kluczowe nie tylko dla naszego zdrowia, ale także dobrego samopoczucia w ciągu dnia. Tylko poprzez dietę, która zostanie dobrana do naszego stylu życia, możemy bowiem właściwie o siebie zadbać.


Inne miasta z tego samego województwa