Tani catering dietetyczny Kępno (woj. wielkopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Kępno - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Catering dietetyczny Kępno - zalety i dlaczego warto z niego korzystać!

Dla kogo dieta pudełkowa Kępno?

Dbanie o zdrowie w XXI wieku stało się nie tylko obowiązkiem, ale również pewnego rodzaju modą. Wszystko przez nowo otwierane kluby fitness, trenerów personalnych, którzy korzystając z mediów społecznościowych, ogłaszają swoje usługi oraz wreszcie samych ludzi, którzy mogą obecnie uprawiać praktycznie każdy sport, których ich zainteresuje. Nic więc dziwnego, że gdzie się nie obejrzeć, otaczają nas tematyki związane ze zdrowiem oraz dbaniem o kondycję fizyczną. W tym wypadku jest to rzecz jasna bardzo pozytywny trend, który wykorzystują również firmy zajmujące się przygotowywaniem gotowych posiłków dla sportowców lub osób, które choć amatorsko, to jednak z pełnym zaangażowaniem starają się poprzez zbilansowaną dietę osiągać postawione przed sobą cele. Jak widzisz zatem catering dietetyczny lub jak kto woli popularna dziś dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie zarówno dla zawodowców jak i amatorów.

Na czym polega fit catering Kępno?

Po kilku słowach wstępu pora na konkrety. Czym właściwie jest fit catering? To nic innego jak doskonale zbilansowane posiłki, które są świetnym uzupełnieniem treningu lub wsparciem dla osiągnięcia postawionego przed sobą celu. Pamiętaj, że dieta to 3/4 sukcesu. Dopiero na drugim miejscu jest aktywność fizyczna lub trening siłowy. Jeśli zatem pragniesz przytyć lub schudnąć, to w pierwszej kolejności musisz skupić się na tym, co ląduje na Twoim talerzu. W praktyce niestety niewiele osób jest w stanie samodzielnie zadbać o właściwą podaż kalorii, wyliczenie swojego zera kalorycznego lub pilnowania codziennej dawki białka, węglowodanów lub tłuszczy. Catering pudełkowy jest więc stworzony dla takich klientów, którzy mierzą wysoko, ale gubią się w podstawowych obowiązkach, jakimi są rozpisywanie diety i jej pilnowanie. Fit catering zrobi to za Ciebie!

Czy tani catering dietetyczny Kępno jest możliwy?

Na pewno zastanawiasz się nad ceną za taki catering dietetyczny. Wszystko zależy rzecz jasna od tego, jaki cel stawiasz przed sobą. Jeśli pragniesz schudnąć, podaż kalorii będzie niższa od Twojego zera kalorycznego, jeśli pragniesz nabrać dodatkowych kilogramów, wówczas taka dieta wymaga większej ilości jedzenia, a więc automatycznie będzie droższa od tej na redukcję. Na szczęście tania dieta pudełkowa jest możliwa do osiągnięcia. Choć słowo „tania” i jego postrzeganie jest oczywiście mocno subiektywne, to tani catering dietetyczny dzięki różnorodnemu menu, które oferują popularne firmy, da się uzyskać bez konieczności odmawiania sobie czegokolwiek. Co więcej, rozwój diet pudełkowych spowodował powstanie wielu profili klientów, dlatego zarówno wegetarianie jak i zwolennicy mięsa znajdą coś dla siebie.

Jakie dodatkowe zalety ma tania dieta pudełkowa Kępno?

W przypadku omawiania cateringu dietetycznego bardzo ważne jest również zwrócenie uwagi nie tylko na to co ląduje na Twoim talerzu – choć jest to oczywiście największą zaletą, ale też na taki szczegół, jakim jest wygoda, która związana jest z brakiem konieczności samodzielnego gotowania oraz robienia zakupów. Co więcej, te dwa szczegóły również wpływają na to, ze jedzenie pudełkowe może być bardziej opłacalne pod względem finansowym aniżeli samodzielne zajmowanie się właśnie zakupami oraz gotowaniem. Dużą zaletą jest również system dostaw takiego jedzenia. Każda profesjonalna firma cateringowa posiada w swojej ofercie różne opcje dostawy Twoich ulubionych posiłków. Może zamówić je z dostawą do domu, lub do firmy, w której pracujesz. Wszystko zależy od Twoich preferencji oraz wygody.

Czym charakteryzuje się dobra firma cateringowa Kępno

Jeśli dobrze zapoznasz się z omawianym przez nas tematem i samodzielnie zechcesz sprawdzić oferty firm cateringowych w Twojej okolicy, to z łatwością przekonasz się, że przedsiębiorstw, które oferują dostarczenie cateringu dietetycznego, jest naprawdę sporo. Niestety nie wszystkie z nich warte są tego, aby podjąć z nimi współpracę. Dziś diety pudełkowe są tak popularne, że wiele osób niemających pojęcia o tym, w jaki sposób przygotowywać jedzenie pudełkowe, zabiera się za tego typu usługi. Na szczęście z łatwością znajdziesz też wartościowe diety pudełkowe oraz firmy, które je przygotowują. W jaki sposób przeprowadzić samodzielną i skuteczną selekcję? Przede wszystkim upewnij się, czy menu, które proponuje Ci firma cateringowa, jest takim, które będziesz w stanie zaakceptować oraz jeść przez najbliższe tygodnie. Nie każda firma cateringowa posiada rozbudowane menu. Pisaliśmy już o tym, że można spotkać oferty zarówno dla wegetarian jak i osób mięsożernych. To jednak nie wszystko. Dziś bez większego problemu znajdziesz również proporcję menu jeśli jesteś na przykład weganem lub chcesz spróbować diety keto.

Podane wyżej przykłady są doskonałym dowodem na to, że warto skorzystać z diety pudełkowej. Taki wybór to pewność, że dostarczysz swojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych, które pomogą Ci osiągnąć założony cel. Oprócz tego diety pudełkowe nie muszą być wcale drogie, dlatego może korzystać z nich praktycznie każdy, kto ma na to ochotę.


Inne miasta z tego samego województwa