Tani catering dietetyczny Ostrzeszów (woj. wielkopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Ostrzeszów - catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.6/5

Catering dietetyczny Ostrzeszów – zalety korzystania z diety pudełkowej

W otaczającej rzeczywistości coraz więcej ludzi prowadzi bardzo intensywny tryb życia, przez co zdrowa, pożywna dieta schodzi na dalszy plan. Brak czasu, siły czy chęci do gotowania sprawia, że na naszych stołach często lądują niezdrowe gotowce ze sklepów lub przetworzone dania typu fast-food. Niepełnowartościowa dieta złożona z tłuszczów nasyconych oraz cukrów prostych prowadzi do wielu chorób cywilizacyjnych, w tym do otyłości, cukrzycy typu 2, miażdżycy oraz chorób serca. W jaki sposób można zapobiec tym dolegliwościom i cieszyć się dobrym zdrowiem przez długi czas, jednocześnie nie spędzając długich godzin w kuchni? Rozwiązaniem może być dieta pudełkowa opracowana przez specjalistów. Poznaj największe zalety skorzystania z cateringu!

Dieta pudełkowa Ostrzeszów to oszczędność czasu i wygoda

Każdy, kto choć raz układał jadłospis na tydzień lub chociaż kolejny dzień wie, że zajmuje to mnóstwo czasu i energii. Wymyślenie smacznych, różnorodnych dań, skomponowanie listy zakupów, wycieczka do sklepu spożywczego oraz przygotowanie posiłków zajmuje nieraz nawet kilka godzin! Jeśli doliczymy do tego sprzątanie kuchni po gotowaniu, można śmiało przyjąć, że sprawy żywienia pochłaniają nawet pół dnia. Jak wiadomo aktualnie większość ludzi spędza w pracy długie godziny, następnie odbiera dzieci ze szkoły czy przedszkola i zajmuje się domem. Kolejny obowiązek, jakim jest przyrządzenie pełnowartościowego posiłku, staje się często niewykonalny, a telefon po pizzę zostaje domową tradycją. W takich sytuacjach nieoceniony jest catering dietetyczny, dzięki któremu nie musimy zastanawiać się nad posiłkami dla rodziny. Wykwalifikowani dietetycy i świetni kucharze robią to za nas, a my możemy poświęcić czas na przyjemności. Firma cateringowa gwarantuje, że wszystkie posiłki zawsze przyjeżdżają pod drzwi na czas, a jedzenie pudełkowe przywożone jest w wygodnych, szczelnych opakowaniach, które pozwalają na bezpieczne przetransportowanie go do pracy czy szkoły.

Fit catering Ostrzeszów – opcja dla tych, którzy dbają o sylwetkę

Dbanie o zdrowie i sylwetkę od zawsze jest na topie. Obecnie coraz więcej osób interesuje się zdrowym stylem życia, odpowiednim trenowaniem, a co za tym idzie właściwym sposobem odżywiania się, tak aby w ciele nie odkładała się zbędna tkanka tłuszczona. Podstawą diety, która podtrzymuje pożądaną sylwetkę lub pozwala na zgubienie zbędnych kilogramów jest odpowiednia podaż kilokalorii. Dieta pudełkowa daje szansę na dokładne śledzenie kaloryczności posiłków. Podczas zamawiania klient sam decyduje o opcji kalorycznej (w ofercie dostępne są zestawy o kaloryczności od 1000 do 3500 kcal). Poza tym szeroka oferta cateringu dietetycznego pozwala na wybranie opcji „slim” – to fit catering, który poza niską kalorycznością obniża zawartość tłuszczu i cukru w posiłkach, dodając do dań większą ilość warzyw oraz produktów, które gwarantują sytość na dłużej.

Tani catering dietetyczny Ostrzeszów? To możliwe!

Oszczędność czasu i energii, wygoda oraz bezproblemowe utrzymanie pożądanej wagi ciała to nie jedyne zalety korzystania z diety pudełkowej. Wbrew niektórym opiniom, które klasyfikują jedzenie pudełkowe jako duży wydatek, możliwy jest tani catering dietetyczny! Cena za całodzienne wyżywienie może wynosić już około 40-50 zł, a jeśli posiłki zamawiane są na dłuższy czas, np. miesiąc, ich cena maleje. Poza tym jeśli zsumuje się wszystkie wydatki na produkty spożywcze potrzebne do przyrządzenia pełnowartościowych, pożywnych posiłków, a do tego doliczy się spontaniczne zamawianie jedzenia na dowóz czy wyjścia do restauracji, może się okazać, że korzystanie z usług firmy jest zdecydowanie tańsze. Do tego catering pudełkowy chroni nas przed nieprzemyślanymi zakupami spożywczymi, które często kończą się tym, że część produktów nie zostaje wykorzystana, psuje się i ląduje w koszu na śmieci.

Tania dieta pudełkowa Ostrzeszów może być smaczna i zdrowa

Diety pudełkowe zawsze opracowywane są przez sztab specjalistów – wykwalifikowanych dietetyków oraz doświadczonych kucharzy. Każdy posiłek, który znajduje się w jadłospisie jest zbilansowany, czyli posiada odpowiednią proporcję białka, tłuszczu i węglowodanów oraz bogaty jest w składniki mineralne i witaminy. Odżywiając się w taki sposób możemy mieć pewność, że dostarczamy ciału wszystkich substancji, jakich potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Tania dieta pudełkowa to nadal pełnowartościowa, smaczna i zdrowa opcja żywieniowa, a dzięki przystępnej cenie może pozwolić sobie na nią więcej osób.

Firma cateringowa Ostrzeszów gwarantem wygodnej dostawy posiłków

Ostatnią sprawą, na którą warto zwrócić uwagę to wygodna, najczęściej darmowa dostawa posiłków, jaką gwarantuje firma cateringowa. Szczelnie zapakowane jedzenie dostarczane jest każdego dnia w godzinach wieczornych lub wcześnie rano pod same drzwi klienta, dzięki czemu niemal nie trzeba opuszczać swojego mieszkania, aby dobrze się najeść. Zazwyczaj teren dostawy jest bardzo obszerny i obejmuje zarówno miasta, jak i ich okolice. Niektóre firmy cateringowe oferują również dostawy poza miejscem swojego stacjonowania, dzięki czemu mogą dotrzeć do szerszego grona klientów.


Inne miasta z tego samego województwa