Tani catering dietetyczny Trzebinia (woj. małopolskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Trzebinia – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.6/5

W naszej firmie cateringowej zatrudniamy doświadczonych dietetyków, którzy wskazują, że główną zasadą zbilansowanej diety jest kompensowanie kosztów energii kaloriami z pożywienia. Podczas układania diety pudełkowej w Trzebini zwracamy uwagę na to, że sportowcy i osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną potrzebują średnio 4000 kcal dziennie. Dla osób wykonujących pracę umysłową wystarczy 2500 kcal. Mężczyźni potrzebują 5-10% więcej kalorii niż kobiety. Dużą uwagę zwracamy również na stosunek tłuszczów, białek i węglowodanów i uwzględnieniu w jadłospisie błonnika. W związku z tym, każdy znajdzie w naszej ofercie plan żywieniowych odpowiedni dla siebie.

Catering dietetyczny Trzebinia oferuje diety sprzyjające odchudzaniu

Prawidłowe odżywianie wiąże się z rezygnacją ze śmieciowego jedzenia (fast foodów, dań gotowych, tłustych, smażonych i pikantnych, napojów gazowanych). Tylko zdrowe i wysokiej jakości produkty pozwolą zwalczyć nadwagę i otyłość, wystarczy, że zamówisz naszą dietę pudełkową Slim lub dietę pudełkową Keto a Twoja figura nabierze pięknych kształtów bez odczuwania głodu i podjadania. Nasz Fit catering w Trzebini zadba o zwiększoną ilość błonnika i pełnowartościowego białka z ograniczoną ilością węglowodanów. Jednak osoby, które chcą osiągnąć swoje cele związane z utratą wagi, muszą zmienić swoje nawyki żywieniowe, stosować zdrową, zbilansowaną dietę i regularnie ćwiczyć.

Dieta pudełkowa Trzebinia sprzyjająca poprawie zdrowia

Zrównoważona dieta jest niezbędna do utrzymania dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. Diety pudełkowe dostarczają wszystkich składników odżywczych i energii potrzebnych Twojemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania.

Jeżeli cierpisz na choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, choroby serca, stany zapalne tarczycy dajemy Ci możliwość zamówienia:

Zbilansowana dieta w naszym Fit cateringu może również pomóc w radzeniu sobie ze stresem i poprawie jakości snu. Rozumiejąc fakty o wartościach odżywczych i korzyściach wynikających ze zbilansowanej diety, możesz zacząć dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych już dziś!

Catering Trzebinia – korzyści ze zbilansowanej diety

Kiedy mówimy o zrównoważonej diecie pudełkowej, mamy na myśli wybór różnorodnych produktów spożywczych z różnych grup żywnościowych – w szczególności:

  • Warzyw i owoców.
  • Białko (mięso, ryby, jaja, rośliny strączkowe, soja).
  • Produkty mleczne (mleko o niskiej zawartości tłuszczu, twarożek, jogurt).
  • Węglowodany (produkty skrobiowe, takie jak ryż, makaron, ziemniaki i chleb pełnoziarnisty.
  • Niewielkie ilości zdrowych tłuszczów, takich jak nienasycone kwasy tłuszczowe z oliwy z oliwek.

Aby mieć szczupłą sylwetkę i cieszyć się dobrym stanem zdrowia unikaj słodkich napojów, a także żywności z dodatkiem tłuszczów nasyconych.

Jeśli jesteś wegetarianinem lub weganinem nasz catering dietetyczny opracował dla Ciebie:

  • Dietę Vegetarian – bez mięsa, ale z jajkami, nabiałem, owocami, warzywami.
  • Dietę Vege + Fish – bez mięsa, ale z różnego rodzaju rybami.
  • Dietę Vegan – bez produktów odzwierzęcych, nabiału, jajek, ale z dużą ilością warzyw, owoców, orzechów, nasion i pestek.

Jeżeli nie planujesz przestrzegania określonej diety, Fit catering przygotował dla Ciebie dietę pudełkową Standard na którą składającą się potrawy z wysokiej jakości mięsa, jajek, nabiału, ryb, warzyw, owoców, mąki, zdrowych nierafinowanych tłuszczów. Dajemy Ci możliwość wyboru odpowiedniej ilości kalorii, dlatego dieta nie tylko przysporzy Ci energii i witalności, ale również pomoże Ci skutecznie schudnąć bez efektu jo-jo.

Podsumowanie

Planowanie posiłków jest ważnym elementem utrzymania zdrowej diety. Jeżeli zamówisz jedzenie w naszej firmie cateringowej TIM catering w Trzebini pomożemy Ci, w zapewnieniu dostarczenia wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu planowaniu posiłków przez naszego dietetyka otrzymasz zrównoważony plan żywieniowy pasujący do Twojego stylu życia.


Inne miasta z tego samego województwa