Tani catering dietetyczny Wodzisław Śląski (woj. śląskie)

Gwarantowana godzina dostawy do 7:00:00

Wodzisław Śląski – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

Strefa dostaw - TIM Catering pudełkowy
4.7/5

Catering dietetyczny Wodzisław Śląski z dostawą- czy warto?

Korzystając z dobrodziejstw jakie oferują różnego typu restauracje i bary bardzo chętnie zamawiamy sobie jedzenie z dostawą do domu. Trzeba przyznać, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Jeśli nie wiemy co zrobić na obiad lub jeżeli zwyczajnie nie chce nam się gotować, to wystarczy wykonać jeden telefon lub skorzystać z jakiejś aplikacji i gotowe. Posiłek zostanie nam dostarczony wprost pod drzwi. Co jednak zrobić jeśli nie chcemy ciągle jeść pizzy, makaronów i kebabów? Co jeżeli zależy nam na zdrowym menu? Istnieje sprawdzona alternatywa. Jest nią catering dietetyczny. Na czym dokładnie polega to rozwiązanie? Kto może z niego korzystać i czy w ogóle warto zdecydować się na taką opcję?

Firma cateringowa Wodzisław Śląski- czyli zdrowe jedzenie z dostawą

Zanim poznamy zalety diety pudełkowej sprawdźmy na czym dokładnie polega to rozwiązanie. Dobrym na to przykładem będzie Fit Catering, czyli sprawdzona firma specjalizująca się w przygotowywaniu wartościowych posiłków na każdą porę dnia. Menu opracowywane jest przez specjalistów, którzy znają zasady zdrowego odżywiania i którzy tak komponują poszczególne dania by było odpowiednio kaloryczne i odżywcze. W tym miejscu warto wspomnieć, że dieta pudełkowa może być dedykowana dla różnych osób. Nie jesteśmy skazani na jedno menu. Możemy wybrać opcję dla wegetarian, dla cukrzyków lub dla sportowców. Decydując się na któryś z tych wariantów zamawiamy posiłki na cały dzień. Są one pakowane do specjalnych pudełek i przywożone przez kurierów pod wskazany adres. Nie musimy się o nic martwić, nie musimy robić zakupów i nic gotować. Wystarczy otworzyć pudełko z obiadem, lunchem lub ze śniadaniem i gotowe. Co bardzo istotne, każdy z posiłków jest podpisany i zawiera dokładny opis składników oraz ma podaną wartość kaloryczną. W zależności od potrzeb jedzenie pudełkowe może być dostarczane przez cały tydzień, ale możemy także wybrać opcję z dostawą na przykład na dwa lub trzy dni.

Tania dieta pudełkowa Wodzisław Śląski- czyli coś dla zapracowanych

Wśród klientów firm cateringowych oferujących jedzenie pudełkowe sporą część stanowią osoby, które wiele godzin spędzają w pracy. Jak wiadomo praca w biurze lub w dowolnej korporacji wymaga sporego zaangażowania. Jeśli ktoś wiele godzin spędza za biurkiem, to nie ma czasu na gotowanie ani nawet na zejście na dół do pobliskiego baru. Sprawdzonym rozwiązaniem jest właśnie catering dietetyczny. Jest to na tyle dobra opcja, że posiłki przygotowywane przez specjalistów są odpowiednio zbilansowane i zdrowe. Nie ma tutaj mowy o tak zwanym „śmieciowym jedzeniu”. Wszystkie dania są świeże i pełnowartościowe. Kucharze bardzo często korzystają z sezonowych produktów, a co za tym idzie urozmaicają jadłospis i oferują ciekawe połączenia smakowe. Osoby zapracowane mogą zamawiać kuriera wprost do domu lub do biura. Prawda, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie?

Catering pudełkowy Wodzisław Śląski- czyli pełna paleta zalet

Jak już wcześniej wspomniano catering pudełkowy jest sprawdzonym i wygodnym rozwiązaniem z którego korzysta coraz więcej osób. Jakie jeszcze zalety posiada ta opcja? Przede wszystkim oszczędzamy czas. Jeśli we własnej kuchni chcielibyśmy przygotować menu na cały dzień, to musielibyśmy spędzić tam co najmniej kilka godzin. Poza tym nie tracimy czasu na robienie zakupów, nie kupujemy żadnych składników i nie stoimy w kolejkach przy kasach. Kolejnym pozytywnym aspektem jaki niesie za sobą tania dieta pudełkowa jest różnorodność jedzenia. W Fit Catering nie ma mowy o nudzie. Nie będziemy dostawać codziennie owsianki na śniadanie lub kaszy gryczanej na obiad. Jadłospis jest wzbogacany o różne składniki i tak skomponowany by szybko się nie znudził. Jedzeniem powinniśmy się cieszyć i delektować.

Tani catering dietetyczny Wodzisław Śląski- czyli diety dla każdego

Z oferty w Fit Catering mogą skorzystać osoby w każdym wieku. W menu znajdą się bowiem posiłki dla dzieci i młodzieży, dla osób starszych oraz dla sportowców czy też dla osób borykających się z jakimiś schorzeniami. I tak na przykład jeżeli mamy cukrzycę, to możemy zamówić pudełka przygotowane specjalnie z myślą o nas. Kucharze tak skomponują wszystkie potrawy by miały one niski indeks glikemiczny. Możemy skorzystać z gotowych propozycji oferowanych w danym tygodniu, ale możemy także zaznaczyć, by w posiłkach nie było na przykład jakiegoś składnika. Zdarza się bowiem tak, że czegoś nie lubimy. Wystarczy, że zamienimy dany produkt na coś innego i już możemy delektować się ulubionym daniem. Spośród oferowanych diet można znaleźć co najmniej kilkanaście propozycji. Będzie to na przykład dieta pudełkowa dedykowana dla ludzi pracujących w biurze, dla tych co uprawiają sport, dla wegetarian lub dla wegan. Co bardzo ważne z tanim cateringiem dietetycznym można sporo schudnąć. Wybierając dietę wystarczy tylko określić wartość kaloryczną posiłków jaka nas interesuje i sprawa załatwiona. Kucharze przygotują zbilansowane potrawy, które korzystnie będą wpływać na naszą wagę. Wszystkie posiłki z całego dnia mogą mieć na przykład 1200, 1500 lub 1800 kcal. Jeżeli zamiast diety odchudzającej zależy nam na menu dla sportowców, to firma cateringowa także może opracować takie indywidualne menu.

Jak widać z powyższych przykładów korzyści jakie niosą za sobą diety pudełkowe są naprawdę sporę. Warto więc zdecydować się na taką opcję i zacząć zdrowo się odżywiać.


Inne miasta z tego samego województwa