Tani catering dietetyczny Brwinów (woj. mazowieckie)

Gwarantowana godzina dostawy do 6:00:00

Brwinów – catering dietetyczny. Wybór jest prosty! Zapraszamy Cię do naszego świata TiM Catering. Z nami obiad do pracy zawsze będzie gotowy.

Zobacz nasze diety i znajdź coś dla siebie:

Bestseller

Wybór menu

1200kcal - 3000kcal

Własne wybory smakują najlepiej! Jedz tylko to co lubisz.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Nowość

Sport Premium

1800kcal - 3500kcal

Dieta stworzona z myślą o wymagających osobach aktywnych fizycznie!

Białko
20-25%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
ok. 35 %

Trendy

Slim

1200kcal - 3000kcal

Odchudzaj się z głową, czyli w zdrowy i zbilansowany sposób! Najpyszniejsze menu bez dodatku białego cukru! Pełne białka, warzyw i pełnoziarnistych produktów.

Białko
20%

Węglowodany
50-55%

Tłuszcze
25%-30%

Office

1000kcal/1300kcal

Biuro czy home office - zawsze masz czas na zdrową, zbilansowaną szamkę! Energię w pracy zapewni Ci zestaw: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży sok!

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Standard

1200kcal - 3000kcal

Dobry dzień to nasz Standard! Pyszne, pełnowartościowe menu złożone z 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-45%

Tłuszcze
30-35%

Keto

1500kcal - 2750kcal

Zaczynasz przygodę z dietą ketogeniczną? Z nami pozostaniesz w ketozie, jedząc same pyszności!

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Keto Premium

1500kcal - 2750kcal

Dla miłośników diety keto stworzyliśmy jej wariant PREMIUM! Bogate w zdrowe tłuszcze, wysokojakościowe produkty takie jak orzechy, wołowina i ryby w diecie.

Białko
15-25%

Węglowodany
5-10%

Tłuszcze
70-80%

Sport

1800kcal - 4000kcal

Nie ma formy bez treściwej szamki! Dieta w bardzo szerokim zakresie kalorycznym z wysoką zawartością białka.

Białko
20-25%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Niski IG

1200kcal - 2750kcal

Proste podejście do diety z niskim indeksem glikemicznym! Po prostu pałaszujesz nasze regulujące poziom glukozy i insuliny posiłki.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Hashimoto

1200kcal - 2750kcal

Zadbamy o Twój przeciwzapalny jadłospis! Idealna dla osób z Hashimoto dieta bogata w kwasy omega- 3! Bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu.

Białko
15-20%

Węglowodany
40-50%

Tłuszcze
30-35%

Vegetarian

1200kcal - 3000kcal

Będzie jak u mamy... Tylko mięsa nie dodamy! Spróbuj naszych kreatywnych wegetariańskich posiłków pełnych warzyw i białka roślinnego!

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vege + Fish

1200kcal - 2750kcal

Dieta bezmięsna z uwzględnieniem ryb, za to bez żadnych haczyków! Jeśli chcesz wyeliminować mięso z posiłków, nie rezygnując z ryb, zobacz co mamy dla Ciebie.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Vegan

1200kcal - 2750kcal

Sprzecznym z polską tradycją posiłkom pozbawionym mięsa i nabiału mówimy stanowcze MNIAM! Spróbuj naszej wegańskiej diety.

Białko
15%

Węglowodany
45-55%

Tłuszcze
30-35%

Less Gluten

1200kcal - 2750kcal

Pięć razy dziennie udowadniamy, że ograniczając gluten, możesz jeść pysznie i czuć się lekko! Dania z naturalnie bezglutenowych produktów oraz bezglutenowych odpowiedników.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Lactose Free

1200kcal - 2750kcal

I want to break lactose free! Świetnie skomponowana dieta dla osób nietolerujących laktozy.

Białko
15-20%

Węglowodany
45-50%

Tłuszcze
30-35%

Sprawdź czy do Ciebie dowozimy

4.6/5

Tani catering dietetyczny Brwinów, czyli dlaczego tani nie oznacza gorszy?

Żyjemy w czasach w których „czas” stał się towarem deficytowym. Ciągle gdzieś się śpieszymy, a na podstawowe rzeczy, takie jak jedzenie, a w szczególności to zdrowe, mamy coraz mniej czasu. Nie dziwi więc sytuacje, dlaczego tzw. diety pudełkowe stają się coraz popularniejsze. Na szczęście dobry catering pudełkowy, nie musi kosztować majątku.

Tania dieta pudełkowa Brwinów vs dieta premium, jakie są różnice?

Na naszym rynku diety pudełkowe znajdziemy bardzo różne, od tych bardzo drogich, po znacznie tańsze. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób funkcjonuje rynek, chciałoby się powiedzieć, że dla każdego coś dobrego. Jednak skąd biorą się, czasami dość spore, różnice cenowe?

W pierwszej kolejności warto podkreślić jedną rzecz, decydując się na tani catering dietetyczny, liczba kalorii, jakie dostarcza nam posiłek, musi być zgodna z zamówieniem. Tzn. że zamawiając dietę na, np.; 1200 kcal, zarówno w przypadku diety premium, jak i w przypadku jej tańszej wersji bilans kaloryczny pozostanie dokładnie taki sam. W takim razie, na czym polega różnica?

Główną różnicą są rodzaje przygotowywanych potraw. W przypadku drogich diet zamawiający może liczyć na dania bardziej wymyślne, takie jak np.: krem kokosowy lub ravioli, a jeśli chodzi o tani catering dietetyczny, oferowane dania są bardziej znane z naszych rodzimych stołów, np.: tortilla z kurczakiem.

Fit catering Brwinów, dlaczego to się opłaca?

Dieta pudełkowa dla wielu osób, będzie optymalnym rozwiązaniem. Jej głównym celem jest dostarczania smacznych i zdrowych posiłków, które w zależności od potrzeb, mają policzoną kaloryczność. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że naszemu organizmowi zabraknie energii.

Oczywiście, zamiast zamawiać jedzenie do domu, możemy przygotowywać je samodzielnie, jednak licząc koszty potrzebnych składników oraz czas, jaki byśmy potrzebowali na przygotowania odpowiedniego posiłku, okaże się, że tania dieta pudełkowa, pokrywa się kwotowo, niemal idealnie względem samodzielnie przygotowanych potraw, ale my zyskujemy czas, potrzebny na ich przygotowanie. Zawsze świeże jedzenie będzie dostarczane pod wskazany adres i nie musimy martwić się o to, czy to, co jemy, jest zdrowe. Dieta pudełkowa jest rozwiązaniem idealnym, które zapewnia smaczne i zdrowe jedzenie, podawane w wygodnej formie.

Firma cateringowa w Brwinowie — jaką wybrać?

Firm cateringowych oferujących jedzenie pudełkowe, na naszym rodzimym rynku jest z każdym miesiącem coraz więcej. Warto pamiętać, że dobra firma cateringowa, nie musi oferować najdroższych posiłków na rynku, a to, co ją wyróżnia to atrakcyjne ceny oraz bardzo duży wybór oferowanych rodzajów diet. Jedną z takich firm jest TimCatering z Wrocławia. Diety pudełkowe oferowane przez wrocławską firmę, są dostarczane obecnie na terenie 10 województw, a ta liczba ciągle rośnie. TimCatering w swojej ofercie ma między innymi:

– dietę office, która jednocześnie jest jedną z najtańszych w ofercie. Jak sama nazwa wskazuje ten rodzaj diety, jest stworzony dla osób, które pracują w biurze lub na tzw. home office;

– dietę standard, jest to standardowa dieta w cenniku TimCatering, której zawartość kaloryczna może wynosić od 1200 do 2500 kcal;

– dietę sport, która, jak sama nazwa wskazuje, jest oferowana dla osób, które czynnie uprawiają aktywność fizyczną. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że organizm otrzymuje wszystko co potrzebne do budowania swojej formy;

– dietę Less Gluten, która jest przeznaczona dla osób, które są na diecie bezglutenowej;

Te kilka przykładów, nie prezentują całej oferty TimCatering, z którą można zapoznać się pod tym adresem: https://timcatering.pl, ale pokazują, że wrocławska firma, oferuje fit catering dobrany pod niemal każdy styl życia. Atrakcyjne ceny, są tylko dodatkiem.

Catering pudełkowy w Brwinowie – smacznie, idealnie dobrany i tani

Jedzenie pudełkowe jest coraz chętniej wybierane przez naszych rodaków, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, że według ostatnich badań, jesteśmy jednym z najbardziej zapracowanych narodów na świecie. Praca jest niezwykle ważne, jednak w codziennym natłoku nie możemy zapominać o regularnym i przede wszystkim zdrowym jedzeniu. Dzięki firmie TimCatering okazuje się, że taka dieta nie musi kosztować majątku, a nam może zapewnić wszystko to, co jest potrzebne do regularnego i zdrowego odżywiania.


Inne miasta z tego samego województwa